Mała Jamie Lynn w świecie gwiazd(y) Britney Spears!
Wpisany przez Belle   

joyneymid02Kiedy młodsza z sióstr Spears śpiewa na albumie swego starszego rodzeństwa, można zastanawiać się, czy nie szykuje się kolejny duet. Prawda? Zatem musiałam zapytać. Sposobność nadarzyła się podczas wizyty Jamie Lynn Spears w Chicago. Usiadłyśmy, by porozmawiać m.in. na temat kolaboracji z jej starszą siostrą. Wynikiem współpracy jest kompozycja zatytułowana Chillin' With You, piosenka znalazła się na najnowszym albumie studyjnym gwiazdy popu, Britney Jean.

Młodsza Spears nadal pracuje w studiu nagraniowym nad swoim debiutanckim, utrzymanym w stylu country albumem. Chciałam się dowiedzieć, że znowu zamierza dzielić wokal z Britney Spears w chociażby jednym ze swoich premierowych utworów. "Powiedziałabym, że 'nigdy nie mów nigdy', ale teraz jestem skupiona na piosenkach, które już nagrałam" - wyznała mi Jamie. "Jeśli okazałoby się, że ponowna kolaboracja ma sens i jest na miejscu, to oczywiście - z wielką przyjemnością ponownie nagrałabym coś z moją siostrą" - dodała.

Potem przekonałam się, że Jamie Lynn dobrze wie, co jest dobre zarówno dla niej jak i jej siostry Britney. "Nie jesteśmy rodziną, która planuje wszystko dokładnie ze znacznym wyprzedzeniem. Zatem jeśli pewnego dnia Britney pojawi się u mnie w studiu nagraniowym i zapragnie ze mną zaśpiewać, to zwyczajnie zaśpiewa. Praca z nią nad piosenką jest czymś bardzo spontanicznym i naturalnym. Nasz duet na krążek 'Britney Jean' też powstał w taki sposób. Po prostu akurat odwiedziłam ją w studiu, kiedy pracowała nad nowym materiałem i nagrałyśmy wspólny kawałek" - zdradziła 23-latka.

jamiesismid2002Jej starsza siostra zasmakowała sławy na długo przed tym, jak ona sama zagrała uroczą Zoey w serialu Nickelodeon, "Zoey 101". Dla Britney Spears droga na szczyt zaczęła się w 1998 roku, kiedy to zadebiutowała utrzymanym w stylu pop singlem Baby One More Time. Za ogromnym sukcesem kawałka przyszła wielka popularność: każdy (po)znał nazwisko Spears. "Kiedy to wszystko miało miejsce, miałam myślę jakieś siedem lat" - wyznała Jamie. "Jednak to nie było jak w filmie, że budzisz się nagle pewnego dnia, a na trawniku przed twoim domem koczuje całe stado dziennikarzy" - zaznaczyła z miejsca.

"Odkąd tylko jestem w stanie sięgnąć pamięcią, Britney ciężko pracowała w przemyśle rozrywkowym, pracowała nad muzyką. Właśnie to robiła… Kiedy jednak słyszałam jej piosenki w radiu, nie rozumiałam tak naprawdę rangi tego, co się właśnie dzieje. Moi znajomi ekscytowali się: 'Twoja siostra jest piosenkarką!', a ja pytałam tylko: 'Co macie na myśli, że jest piosenkarką? Piosenkarką jak Mariah Carey?'. Waśnie w ten sposób - w swoim małym, siedmioletnim umyśle - odbierałam to, co robiła moja siostra. W tamtym czasie nie znałam nazwisk innych wykonawców, zatem nie wiem nawet, dlaczego to właśnie Mariah Carey przyszła mi na myśl, byłam taka mała".

Wspomniała mi także, że jako najmłodsze dziecko w rodzinie Spearsów była skazana na podwózki samochodem przez rodziców i starsze rodzeństwo. Co ciekawe, podczas tych przejażdżek samochodem, wszyscy słuchali innej muzyki. Mały i chłonny umysł Jamie Lynn został wystawiony na całe bogactwo gatunków muzycznych. Potem pamięta, że kiedy jej starsza siostra stała się sławna, do ich domu zaczęli przychodzić ludzie z branży, a sama Britney podróżowała po całym świecie promując albumy. Bardzo miło wspomina ten czas…

"Nawet jako mała dziewczynka zdawałam sobie sprawę, że to bardzo dobrze, że Britney swą ciężką pracą budzi [w końcu] wszach obecne uznanie wśród ludzi. Bo ona zasuwała w ten sposób dosłownie od 4-tego roku życia. Akurat z tego zdawałam sobie sprawę bardziej, niż z czegokolwiek innego. Pamiętam to wszystko w taki właśnie sposób… Widziałam tylko plusy. Jako dziecko chroniono mnie przed negatywnymi stronami sławy Britney" - wyjaśniła Jamie Lynn.

Dla CMT Get Country: Alison Bonaguro / Tłumaczenie: BritneySpears.pl

Komentarze (12)add comment

Konrad :

Persephone
To zdjęcie, to z któregoś grammy pre-party, przed którym zmarła Whitney, czy inne? Wygląda świetnie.
13:16 - 15.04.2014

virke-nz :

0
chyba z imprezy Rolling Stone,2003 rok bodajże
13:59 - 15.04.2014

Pawel Fanbrit :

0
tak to zdjęcie z 2003 roku
14:42 - 15.04.2014

katie :

katie
Taki zapał w jej oczach.. smilies/wink.gif
16:00 - 15.04.2014

Mateo :

Mateo
http://www.britneypix.net/disp...play_media to jest te zdj Konrad. nawiasem - szok, jaka rożnica.
16:00 - 15.04.2014

Konrad :

Persephone
Dzięki, dzięki za info. Piękne uczesanie, i w ogóle cały look.
16:28 - 15.04.2014

koballo :

koballo
Jeśli kolaboracja miałaby sens... - nawet siostra już widzi, że lepiej z Britney nie nagrywać smilies/grin.gif
16:43 - 15.04.2014

jas :

0
no każdy już zapomnial jaki błysk i blask w oczach miała kiedys Britney, ale wystarczy zobaczyc zdjcoe z newsa z dawnych lat. A Jamie Lynn nie widzi widocznie sensu w umieszczaniu Britney na swoim albumie ;P
17:15 - 15.04.2014

klałdik :

0
''to bardzo dobrze, że Britney swą ciężką pracą budzi [w końcu] wszach obecne uznanie wśród ludzi''.. - tęsknie Brit, wracaj do nas kochana..
18:40 - 15.04.2014

assd :

0
prawda jest taka ze matka, ojciec miel gdzieś JL jakby się interesowali jej życiem nie zaszlaby w ciąże,sama tak swego czasu mowiła że się nia wogole nieinteresowani w tamtym okresie, a przeciw brit nie bedzie psioczyć
19:03 - 15.04.2014

lenaa :

0
@assd, akurat wtedy kiedy JL zaszła w ciążę, Brit przechodziła załamanie, w dodatku po długiej chorobie zmarła siostra Lynne, z którą ta była bardzo związana, zresztą wszyscy byli. Brit ogoliła głowę 2 tygodnie po jej śmierci..Musiała bardzo przeżyć jej odejście, co tylko pogłębiło jej depresję..Myślę, że nie ma co osądzać tu rodziców, bo każdy wie, jakie są nastolatki, a oni sami też mieli sporo na głowie w tamtym okresie, aż dziw, że sami nie wylądowali w psychiatryku..A JL nie zaszłaby w ciążę, gdyby nie uprawiała seksu, tak jak zapewniała swoja matkę..
21:44 - 15.04.2014

emem :

0
nie ona jedna zaszła w ciąże w wieku 16 lat , już nie przesadzajcie , jej życie , jej sprawa. i nie ma co obwiniać rodziców , doskonale wiedziała co robi
13:46 - 22.04.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy