Nowa, zapachowa oferta... / "Atomowe" starcie o piosenkę!
Wpisany przez Belle   

butterflymidbrit02By zachęcić klientów do rychlejszego zakupu nowego zapachu sygnowanego nazwiskiem Britney Spears, do oferty dorzucono atrakcyjny - godzien gwiazdy popu, bo związany z muzyką - gadżet! Teraz każdy, kto zakupi przynajmniej 50 ml perfum z serii Fantasy - The Naughty Remix i The Nice Remix, otrzyma… srebrno-różowe słuchawki, dzięki którym w spokoju i do woli będzie mógł słuchać ulubionych hitów Britney Spears.

Zgodnie z najnowszą ofertą przedstawioną przez serwis internetowy ThePerfumeShop.com, ceny wahają się od 28,20 do 38,50 funtów za 50 i 100 ml produktu. Zamawiając większą ilość zapachowego duetu "The Naughty Remix" i "The Nice Remix" do domu (w Wielkiej Brytanii), nie zapłacimy za przesyłkę. Pełną ofertę można zobaczyć TUTAJ.

A pozostając nad brzegiem Tamizy... Na jaw wyszedł właśnie fakt, iż brytyjski zespół muzyczny Atomic Kitten, który cieszył się umiarkowaną popularnością na rodzimych Wyspach i w niektórych częściach Europy w pierwszych latach XXI wieku, odmówił oddania piosenki, wschodzącej wówczas, światowej gwieździe popu, Britney Spears. Okazuje się, że tworzące grupę trzy dziewczyny prawie wypłakały od producentów kompozycję Whole Again, która ostatecznie pozostała w ich repertuarze.

"Miałyśmy [już wtedy] na koncie świetne kawałki, a Britney Spears zapragnęła mieć 'Whole Again'" - wyznała jedna z wokalistek w rozmowie z redaktorem serwisu Digital Spy. "Powiedziałyśmy: 'Absolutnie nie! Nie ma mowy! Odczepcie się, ta piosenka jest nasza!'. Prawie płakałyśmy. To miała być tylko nasza kompozycja, taką którą podbijemy USA" - dodała druga z piosenkarek.

Ostatecznie, dziewczyny z "Atomic Kitten" wcale Ameryki nie podbiły. Musiały zadowolić się własnym, brytyjskim podwórkiem. Tam mogły do woli śpiewać swoje "Whole Again". Czy piosenka rzeczywiście pasowała(by) do Britney, oceńcie sami. Utworu można posłuchać TUTAJ.

Komentarze (10)add comment

patrick :

patrick
posiadam te dwa zapachy w mojej kolekcji, ale fajne słuchaweczki dla kolekcjonerów smilies/cheesy.gif co do piosenki - stylem faktycznie pasowałaby do pierwszych albumów, ale daleko jej do bycia hitem.
10:14 - 14.04.2014

eyesore_offline :

0
Daleko jej do bycia hitem? Przeciez ona szturmowała list przebojów. Wtedy jeszcze nie w US nie bylo takiej mody na muze z UK, ale wierzę, że teraz by się spodobało. Nie dziwię sie, że nie chciały jej oddać - i dobrze. Britney poszła w innym kierunku.
10:49 - 14.04.2014

patrick :

patrick
uważam, że hitem takim jak BOMT mimo wszystko by nie została. zaliczałaby się do tych mniej pamiętanych hitów Brit. dla mnie jest kiepska, ale oczywiście szanuję opinię innych smilies/smiley.gif
10:55 - 14.04.2014

uhlala :

0
popularna? dla mnie nudna, tak jak cały ten zespól. panienki bez wyrazu. smilies/cool.gif
13:12 - 14.04.2014

Mati :

Mati
Cóż za uszczypliwa końcówka smilies/tongue.gif
Nie ma czego żałować, taka typowa piosenka z przełomu XX i XXI wieku smilies/wink.gif
15:09 - 14.04.2014

lenaa :

0
Pamiętam tę piosenkę, ale jakiejś furory to chyba ona nie zrobiła..Taka nawet przyjemna nuta, ale bez szału, ale może Brit by coś więcej z niej wycisnęła smilies/smiley.gif Widocznie tak miało być, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło smilies/smiley.gif "BOMT" !!! Jak wiadomo, początkowo zaproponowano tę piosenkę TLC, ale została przez dziewczyny odrzucona i całe szczęście, bo jakoś nie wyobrażam sobie, jak potoczyłaby się kariera Brit bez tego wielkiego hitu (zresztą, TLC też sobie jakoś nie mogę wyobrazić w tym kawałku smilies/wink.gif) To samo było z "Toxic" (dziękujemy, Kylie! smilies/wink.gif), dzięki któremu Brit zdobyła pierwszą i, jak dotąd jedyną, nagrodę Grammy(co ciekawe, wygrała wtedy m.in z Kylie i z jej "Slow")! smilies/smiley.gif Nie wiem, czy wiecie, ale kawałek "Slave" też miał być dla kogoś innego. The Neptunes zaoferowali go samej Janet Jackson! To samo było z "Boys" (Janet nawet nagrała demo do tej piosenki). Za to Brit odrzuciła "Umbrellę" (UGH!)i "Telephone". Wyobrażacie sobie Brit śpiewającą "Umbrellę"? smilies/smiley.gif
21:24 - 14.04.2014

grush3k :

0
Bardzo w stylu albumu Oops. Coś między coverem U got it all i Walk on by.
22:28 - 14.04.2014

Pinokio :

Pinokio
Faktycznie pasowałaby do albumu Oops. I zgadzam się, że ostatecznie ten album dobrze wypadł bez niej - podobnych, spokojnych pościelówek tam nie brakowało, a za to przynajmniej ten cały Atomic Kitten ma chociaż jeden prawdziwy hit na swoim koncie. Może i był to hit, ale w Usa jednak im nie wyszła chyba żadna szczególna kariera... nie przypominam sobie smilies/smiley.gif
22:42 - 14.04.2014

katie :

katie
Szkoda, ale bardziej można żałować faktu, że teraz o nic nie walczy...
15:58 - 15.04.2014

jas :

0
Akurat perfumy Britney zawsze dobrze się sprzedawały.
17:17 - 15.04.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy