Britney ma problem z uroczystymi wyjściami? / Wedding party...
Wpisany przez Curious   

factorpic2014Wygląda na to, że nawet po upływie przeszło piętnastu lat spędzonych w świecie wielkich show-biznesowych imprez można czuć się niezręcznie przed obiektywami aparatów... Tak przynajmniej wynika z najnowszych doniesień magazynu Closer, które przytoczono na łamach dziennika internetowego Belfast Telegraph.

"Pomimo że Britney Spears sprawia wrażenie, iż mroki przeszłości ma już dawno za sobą, rzekomo wpada w panikę za każdym razem, gdy udaje się na prestiżową, wypełnioną innymi gwiazdami imprezę. Jedną z nich było oscarowe after party Eltona Johna, jakie odbyło się w zeszłym tygodniu i które - według doniesień - Britney opuściła już po ośmiu minutach" - napisali redaktorzy serwisu.

Zdaniem informatora, lata w branży wcale nie zmieniły podejścia Britney do pozowania na tzw. ściance. "Ogromne tłumy ciągle są wielkim wyzwaniem dla jej psychiki, a ona sama nie czuje się dobrze podczas wielkich wyjść. Chaos panujący na czerwonym dywanie, otaczające ją nieznajome twarze - ciężko jej sobie z tym poradzić" - wyznał ów informator, dodając, że zupełnie inną kwestią są dla niej występy na scenie, podczas których gwiazda popu - jak to sama wielokrotnie podkreślała - wciela się w różne postacie, dzięki czemu łatwiej jest jej znieść zainteresowanie wokół swojej osoby.

Zadanie staje się jednak trudniejsze podczas wyjść publicznych, kiedy piosenkarka musi być po prostu sobą: Britney Jean Spears... "Na samym początku imprezy Eltona Johna Britney czuła się podekscytowana, jednak już kilka chwil później zgubił ją fakt, że przebywała w tak zatłoczonym miejscu. Zaczęła mocno się pocić, brakło jej tchu... To wyglądało, jakby miała atak paniki" - zrelacjonowało źródło. "Britney czuje się najbezpieczniej w domu, w otoczeniu swoich bliskich. Kiedy musi wybrać się na imprezę biznesową lub zacząć jakiś nowy projekt w swojej karierze, potrafi stać się kłębkiem nerwów".

Do całej tej "medialnej nieśmiałości" dochodzi jeszcze kwestia drobnych zakłóceń w związku Brit z 27-letnim Davidem Lucado... Związku, który choć udany - według doniesień - pozbawiony jest... "tego czegoś". "Britney delektuje się faktem że prowadzi z Davidem tak zwyczajne życie, ale wyznała swoim znajomym, że jej romansowi brakuje iskry. Obawia się, że jej związek w ciągu ostatnich kilku miesięcy po prostu się przeterminował i nie jest pewna, jaka będzie jej miłosna przyszłość" - stwierdziła osoba rzekomo zapoznana ze sprawą.

Inaczej na sprawę zapatrują się źródła magazynu US Weekly, przekonujące o wielkim uczuciu Britney i Davida, któremu zakochani dawali wyraz podczas piątkowej imprezy zorganizowanej z okazji ślubu młodszej siostry Brit, niespełna 23-letniej Jamie Lynn! "Britney sprawiała wrażenie przeszczęśliwie zakochanej, ciągle trzymała Davida za rękę i całowała go" - zdradził anonimowy informator. Zgodnie z jego słowami, na spotkaniu pojawiła się cała rodzina Spearsów: tata Jamie, mama Lynne, starszy brat obu piosenkarek - Bryan wraz z żoną i córką oraz Maddie, córeczka Jamie Lynn, a także Sean Preston i Jayden James, synowie Britney.

Według relacji, całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie osiemnastej, kiedy to wszyscy zaproszeni goście, w limuzynach wspieranych przez ochronę, zjechali na uroczystą kolację w restauracji Antoine's. Starsza siostra Spears miała na sobie czarną sukienkę oraz żakiet, podczas gdy przyszła panna młoda przywdziała na tę okazję obcisłą, jasną kreację, którą uzupełniła płaszczem. "Dzieci bardzo cieszyły się faktem, że mogły się spotkać oraz samym tym wydarzeniem. Dobrze się bawily, ciągłe jadły lizaki i biegały po sali. Restauracja ma spory prestiż, ale przybyli goście starali się zachować odrobinę luzu" - wyznał informator "Us". Po raz kolejny życzymy wszystkiego dobrego młodej parze!

Aktualizacja: Do naszej galerii BritneyPix.net dodaliśmy zdjęcia z piątkowego ślubu Jamie Lynn i Jamesa Watsona, które można obejrzeć TUTAJ. Na dostępnych obecnie  fotografiach nie widać jednak starszej siostry świeżo upieczonej panny młodej. Koniec końców, ten dzień należał do jednej z pań Spears i tym razem nie chodziło o Britney... ;) "Do ołtarza poprowadził Jamie Lynn jej ojciec Jamie Spears.  Maddie Briann została dziewczynką od kwiatków, z kolei Sean Preston i Jayden James ponieśli obrączki. Na przyjęciu weselnym zebrało się niespełna 200 gości, a ich oczy cieszył m.in. pięciowarstwowy tort" - zdał krótką relację z zaślubin dziennikarz serwisu E! News.

Komentarze (12)add comment

Billy :

Billy
Z tymi 8 minutami to chyba lekka przesada, od pozowania na czerwonym dywanie, poprzez mini wywiad i dojście do swojego stolika, to by zajęło więcej czasu. A jeszcze było widać, że Brit coś wcina przy stole i pozuje. Z pewnością był to dla niej stres, ale stara się z nim radzić.
01:26 - 15.03.2014

koballo :

koballo
W 8 minut zdążyła zjeść posiłek, pogadać z Eltonem i zapozować - szybko się wyrobiła smilies/grin.gif
07:25 - 15.03.2014

~Maximuss :

~Maximuss
Wydaje mi się, że z tymi ośmioma minutami chodziło o bycie "na ściance" i udzielanie wywiadów. No bo inaczej, to faktycznie niemożliwe smilies/cheesy.gif Ale sama treść newsa bardzo prawdziwa - to widać w sposobie jej pozowania i zachowania na czerwonym dywanie.
09:07 - 15.03.2014

Dark :

0
Britney jakoś nigdy z tego co pamietam nie wyginala sie w rożne strony jak inne gwiazdy i celebrytki Możliwe jest to ze nie lubi tej części swojej pracy postoi chwile i jej starczy Kiedyś powiedziała ze nie lubi tego bo wszyscy wręcz wrzeszczą do niej pewnie sobie wtedy myśli ze każdy z nich to psychol tym bardziej wiemy do czego są zdolni paparazzi dziennikarze itd w wymyslaniu niestworzonych historii są najlepsi a ludzie którzy to czytają w to wierzą do tego jeszcze zapisek ze powiedział to znajomy lub osoba z bliskiego otoczenia i to to już w ogóle musi być prawda
10:00 - 15.03.2014

Billy :

Billy
Czy na siódmej fotografii w środku to Felicia? smilies/cheesy.gif Widzę, z resztą więcej współpracowników Britney. Przez lata stali się też znajomymi Jamie Lynn. Czekam na fotki Britney.

Curious: Tak, to nasza cudowna, stara dobra Fe smilies/grin.gif
10:48 - 15.03.2014

marteczka :

marteczka
żeby tylko się nie rozwiodła równie szybko jak starsza siostra smilies/wink.gif od kiedy Britney ma przyjaciółki? smilies/shocked.gif z tymi wyjściami to mnie nie dziwi ale 8 minut to przesada smilies/wink.gif
11:07 - 15.03.2014

Leila-nz :

0
Dark - to słabą masz pamięć bo w przeszłości Britney wyginała się w każdą stronę na ściance i nie miała z pozowaniem żadnych problemów
12:37 - 15.03.2014

Łuki :

bryloK
Czy Britney się wyginała w każdą możliwą stronę na ściance? Nie sądzę. http://i57.tinypic.com/348orkn.jpg Jedyne co to można powiedzieć, że miała w sobie więcej luzu, ale pozować nigdy nie umiała. A jak już pozowała to wychodziła śmiesznie na zdjęciach (VMA 2003).
14:35 - 15.03.2014

Azela. :

0
ameryka to jets jednak wies .wlasne wesele i te kwa zimowe buty pod kiecka ? ja pierdole , cy ktorakolwiek europejka by tak zrobila ? chryste ./
14:35 - 15.03.2014

uhlalala :

0
Na zdjęciu w newsie podobna do Chylińskiej smilies/cheesy.gif
18:40 - 15.03.2014

Leila-nz :

0
Łuki - sporo jest fotek, gdzie Britney pozuje przodem, bokiem, tyłem, z rączką na bioderku, raczki wzdłuż etc, to chyba jakieś wyginanie, nie?
19:24 - 15.03.2014

kasjaS4U :

kasjaS4U
Mają rację. A Brit nigdy nie przepadała za galami, pojawiała się na nich, tylko jak występowała z tego, co kojarzę, tylko, że wtedy była wyluzowana, a teraz to każdy widzi, jak jest. Idzie jakby z przymusu, nie interesuje jej lansowanie się na ściance.
10:00 - 16.03.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy