Szybki, sześciomilionowy zastrzyk gotówki i weselne dzwony dla...
Wpisany przez Belle   

bebeautyicon01Według najnowszych doniesień serwisu Radar Online, adwokaci reprezentujący kuratorów Britney Spears: jej ojca Jamie’ego Spearsa i prawnika Andrew Walleta, pojawili się ostatnio w Sądzie Najwyższym w Los Angeles, by uzyskać zgodę na "pilną wypłatę 6 milionów dolarów gotówki". W minioną środę, podczas odbytego za zamkniętymi drzwiami spotkania adwokaci złożyli tzw. wniosek ex-parte, prosząc w nim o zgodę na pozyskanie funduszy.

"Wnioski ex-parte nie są często składanymi dokumentami w sądzie i wykorzystuje się je tylko w nagłych wypadkach" - zauważył redaktor Radar Online. Tym samym dziennikarz znalazł sposób na pokrętnie potwierdzenie wcześniejszych doniesień serwisu sugerujących jakoby Britney Spears szykowała się do pełnego rozmachu ślubu ze swym obecnym partnerem Davidem Lucado. Według dokumentów sądowych, w których posiadanie wszedł "Radar Online", sędzia zatwierdził wniosek i zezwolił na natychmiastowe pobranie pieniędzy. "Na co potrzebna jest kuratorom Britney aż taka gotówka, nadal pozostaje tajemnicą" - podsumował dziennikarz.

Tymczasem najnowsza wieść niesie, iż to wcale nie dla Britney w najbliższym czasie zabiją weselne dzwony… W piątek 14 marca, dozgonną miłość przed ołtarzem mają przysiąc sobie bowiem młodsza siostra piosenkarki Jamie Lynn i jej narzeczony James! Czyżby zatem Britney planowała pomóc siostrze w sfinansowaniu tej wyjątkowej w życiu każdego człowieka uroczystości lub zapragnęła podarować młodej parze jakiś naprawdę nietuzinkowy i równie drogi prezent? Pozostaje nam oczekiwać na rozwój wydarzeń…

Komentarze (3)add comment

assd :

0
raczej wątpie żeby osoba ubezwłasnowolniona wzięła ślub, tym bardziej bez zgody sędziego
11:03 - 14.03.2014

Jas :

0
któryś potrzebował na wille smilies/cheesy.gif
16:50 - 14.03.2014

kasjaS4U :

kasjaS4U
No tak, po kasę to im się spieszy, ale żeby znieść lub choć ograniczyć kuratelę, to niekoniecznie.
09:49 - 16.03.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy