Nieustannie nadzorowana codzienność Britney Spears...
Wpisany przez Belle   

darknessneymid"Ochroniarze Britney Spears donoszą jej ojcu o wszystkim, co robi" - z taką informacją pośpieszyli redaktorzy serwisu Independet.ie, powołując się z kolei na doniesienia zdobyte przez dziennikarzy brytyjskiego magazynu Heat. "Od lutego 2008 roku, 32-letnia obecnie piosenkarka - wyrokiem sądu - przebywa pod kuratela prawną swego ojca, Jamie’ego Spearsa. Wszystko to w następstwie długotrwałego załamania, w wyniku którego Britney ogoliła głowę i utraciła prawa do opieki nad dziećmi, synami: Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem, których ojcem jest Kevin Federline" - objaśnili obecną sytuację gwiazdy redaktorzy.

Ich zdaniem, pomimo faktu, iż życie zawodowe gwiazdy popu stanęło na nogi, czego rezultatem jest dwuletnia rezydentura koncertowa w Las Vegas, to jej tata oraz cała grupa stojących za nim ludzi podejmuje decyzje za Britney. "Ochroniarze, którzy są z Britney 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu, informują Jamie’ego o wszystkim, co zrobiła i powiedziała jego córka" - potwierdził informator magazynu Heat. "Britney pozbawiona jest kart kredytowych i musi uzgadniać z ojcem każdy zakup. To on wydziela jej co miesiąc pewną sumę pieniędzy. Britney nie może przebywać w pobliżu alkoholu, a jej tata zatrudnia dietetyka, który planuje jej posiłki" - dodał.

"Osobista asystentka Britney pilnuje nawet, by… umyła zęby, zawsze czeka na nią ze szczoteczką, na której sama aplikuje pastę do zębów, bo Britney często o tym zapomina. Dba, by drinki, które spożywa - nawet kawa - miały słomkę, bo Britney bardzo boi się zarazków" - zdradziło owe źródło. Na tym jednak nie koniec jego rewelacji. Od czasu, kiedy Britney Spears spotyka się z nowym chłopakiem, Davidem Lucado ich romans jest mocno monitorowany. "Każda sekunda życia Britney pozostaje nadal pod ścisłą kontrolą. Jej ojciec wraz ze sztabem dogłębnie obserwuje i analizuje jej rozmowy telefoniczne i smsy".

"Britney nie pisze sama swoich wiadomości, ma od tego osobistą asystentkę [Robin], która je odbiera, ocenia i odpisuje za nią. Britney ogranicza się jedynie do podyktowania treści" - wytłumaczył anonimowy informator czasopisma Heat. "Do niedawna sławnej 32-latce nie wolno było nawet posiadać własnego telefonu. Obecnie, ma do niego mocno ograniczony dostęp, może na przykład dzwonić sama do swojego chłopaka. Nie może natomiast serfować do internecie bez nadzoru" - podsumowało źródło. Wierzyć, czy nie, nie są to pierwsze doniesienia tego typu. O daleko posuniętych restrykcjach rządzących codziennym życiem Britney Spears pisano już wcześniej. Czy codzienność gwiazdy popu wróci kiedyś do prawdziwej normy? Tego właśnie jej życzymy :)

Komentarze (16)add comment

Dark :

0
Bez przesady nie wierze w to że aż tak ją kontrolują kogoś poniosła ułańska fantazja. Pewnie jest tam w jakimś stopniu monitorowana ale nie w taki sposób przez takie traktowanie można wyrządzić krzywdę a nie pomoc wiec wątpię ze sąd by zgodził się na takie traktowanie Britney czy nawet innego człowieka.
21:12 - 17.02.2014

Arczi. :

0
Jedno jest pewne, ta dziewczyna nie jest do końca zdrowa i wydaje mi się że jest nieszczęśliwa.
21:23 - 17.02.2014

Holly :

Freak_Girl
pewne jest to, że Britney wciąż czuje, że jest samotna, smutna, nieszczęśliwa. Na pewno stara się szukać tego, czego jej brak, ale chyba każdy widzi z jakim skutkiem... jak jest naprawdę, nie wie nikt, prócz Britney i jej bliskich. Gołym okiem widać, że Brit wciąż szuka szczęścia i jakoś od bardzo dawien dawna ma pecha.
21:36 - 17.02.2014

tomekl :

0
Gdybym był w takiej sytuacji, popełniłbym samobójstwo. Znam swoją psychikę, muszę być wolny. Jeśli rzeczywiście tak jest, to chyba trzeba jej wybaczyć niektóre rzeczy. piekło. Wolność jest cenniejsza od wszystkiego w mojej filozofii. To dorosła kobieta. Wolałbym mieć cegłę nokię i sam decydować o wszystkim, niż iPhone'a 5S złotego z wyłączonym netem i kontrolowanymi smsami.
21:45 - 17.02.2014

Agnes :

Agnes
Istny cyrk.. i dziwić się, że z Britney zrobiło się małe dziecko bojące się świata smilies/sad.gif
22:02 - 17.02.2014

MM :

0
Niedawno podczas koncertu napiła się wody, którą podał jej fan.
22:07 - 17.02.2014

Jas :

0
przynajmniej częsć z tego jest prawdą a wody nie podał jej fan tylko ochrona smilies/cool.gif
22:14 - 17.02.2014

Kubala :

0
dowod ze pieniadze szczescia nie daja a moze wrecz odwrotnie...
22:45 - 17.02.2014

Janeth :

Janeth
Myślę, że znaczna część z tego jest prawdą, może trochę podkoloryzowali, aby lepiej sprzedać historię, ale biorąc pod uwagę jej apatię i brak zaangażowania, myślę, że ma ona dość kontroli i rutyny w jej życiu. Smutne :/
23:20 - 17.02.2014

julcia89i :

julcia89i
no naprawdę to nie fair,taka fajna gwiazda POP a ma przechlapane z tą jakąkolwiek ochroną..;/ jednakże również się dołączam niech wkońcu uwolni się od tej kurateli!!smilies/smiley.gif)
23:55 - 17.02.2014

koballo :

koballo
Z tymi zębami to coś jest na rzeczy, bo to już nie pierwsza wiadomość na ten temat xD
07:47 - 18.02.2014

ppp :

0
wiecie co, narzekamy ze brit ma nude w oczach i jakis taki smutek i myslelismy ze to dlatego ze sie wypalila, a teraz zaczynam sadzic ze ona po prostu czuje sie zle,, kurna zarabia miliony a kompletnie nic jej nie wolno, nic dziwnego ze nie ma ochoty na co kolwiek
10:33 - 18.02.2014

kasjaS4U :

kasjaS4U
Niestety, ale uważam, że to wszystko jest prawdą. To tłumaczy jej zmianę. Za czasów Circusa wracała do normy i nie zdawała sobie jeszcze sprawy z tego, że kuratela będzie tak długo trwała. To wszystko powinno się skończyć po roku, lub dwóch latach. Ale oni wolą ją wykańczać i udawać, że wszystko gra. Britney mnie ostatnio wkurza swoim olewactwem, ale gdybym była na jej miejscu, pewnie zachowywałabym się tak samo. A co wy byście zrobili na jej miejscu? Britney ma wszystko, ale tak naprawdę nie ma nic. Ma kasę, nie może jej wydawać;ma dzieci, nie ma do nich praw, nawet neta jej blokują, telefon na spółkę z ojcem. Może jeszcze nadzorują kiedy i jak uprawia seks, kiedy idzie do kibla i jak długo w nim siedzi? Przy takim traktowaniu każdy by zwariował. Britney nigdy nie wróci do normalności.
13:29 - 18.02.2014

marteczka :

marteczka
Może to nie jest do końca tak ale bardzo podobie.ja się nie dziwię że ona nie wyszła do końca z tej depresji... ja bym też nie wyszła gdyby tak to byłoa.a tatuś się cieszy bo za Britney podpisują umowy i mają kasę a ona odwali robotę.
14:52 - 18.02.2014

Lucky . :

0
Britney od początku ceniła sobie niezależność, więc zupełnie mnie nie dziwi że nie jest teraz do końca szczęśliwa. Zawsze w wywiadach mówiła, że chce mieć dużo dzieci, kochającego męża i piękny dom - pozostał jej tylko dom i ograniczone kontakty z synami. Wszystko o czym marzyła tak naprawdę legło w gruzach. Tak to zawsze widziałam. Teraz dodatkowo mam wrażenie, że cała opieka jej ojca zmieniła ją w bojaźliwą i niepewną siebie.
17:18 - 18.02.2014

Nathalie Britney :

0
Biedna dziewczyna naprawdę mi jej szkoda tą kuratelę powinni jej znieść no ale po co skoro rodzice mają z tego korzyści ja uważam że oni od początku jej kariery ją kontrolowali zresztą jak Britney złapała tą depresję to sama w wywiadzie zaryczana powiedziała że nic nie jest jej bo to rodzice podpisują za nią kontrakty na płytę i wszystko inne oni po prostu zrobili sobie z niej maszynę do zarabiania pieniędzy i tyle zdania nie zmienię
11:45 - 19.02.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy