Najlepsza noc życia, czyli Meet & Greet z Britney Spears!
Wpisany przez Belle   

midneyvegas01Zakulisowe spotkania z Britney Spears w ramach jej rezydentury Britney: Piece Of Me w Las Vegas budzą nie lada ekscytację wśród oddanych fanów piosenkarki. Kolejny z nich, który wykupił pakiet VIP w cenie 2,500 dolarów mógł delektować się krótkim, jednak - jak sam zaznaczył - bardzo miłym spotkaniem ze swoją idolką. "Przeżyłem absolutnie najwspanialsze spotkanie z Britney Spears i każdy, kto narzeka na Meet & Greet jest naprawdę szalony. Te spotkania może są szybkie, ale warte każdego wydanego centa" - stwierdził ów fan, udostępniając zdjęcie na jednym z popularnych forów poświęconych piosenkarce.

"Mój partner NIE jest fanem Britney, ale nie tylko bardzo pozytywnie odczuł nasze spotkanie z Brit, ale także bardzo dobrze bawił się na jej koncercie. Możliwe, że teraz stał się jednym z jej największych wielbicieli" - skwitował. "Wszystko wyglądało dokładnie tak, jak inni mówili przede mną… Występy zostały wspaniale przygotowane, Fe była przemiła. Cudownie było stanąć na tej samej scenie, na której Britney występuje co wieczór i mieć możliwość zobaczyć, co tak naprawdę widzi ze sceny" - zdradził fan w dalszej części swej krótkiej, kilkunastozdaniowej zaledwie relacji.

"Mieliśmy niesamowite miejsca, a show zrobiło na nas piorunujące wrażenie. Byłem na każdej trasie Britney, jednak koncert rezydentury, jak dotąd uważam za najlepszy. Nie wiem, czy odniosłem takie wrażenie, dzięki osobistemu przeżyciu [jakim było spotkanie z Britney], czy zwyczajnie porwało mnie show. Niezależnie od przyczyn, jeśli tylko macie sposobność wybrać się na koncert do Las Vegas, PROSZĘ, ZRÓBCIE TO! Ja planuję pójść jeszcze raz w przyszłym roku. Spotkanie z Britney było spełnieniem moich marzeń. Była niewyobrażalnie nieśmiała, ale naprawdę miła".

Zdradziłem jej, że ja i mój partner obchodzimy właśnie piątą rocznicę naszego związku… Wyjaśniłem też, że to właśnie z tego powodu urządziliśmy sobie wycieczkę do Las Vegas na jej koncert. 'Och, naprawdę?' - odparła na to Britney we właściwy sobie, britneyowski sposób. Wyznałem jej następnie, że kiedy zaczęliśmy się spotykać, pierwszą piosenką, jaką zagrałem mojemu partnerowi był jej kawałek Unusual You. "To super!" - ucieszyła się Britney. Potem przyszła pora na nasze wspólne zdjęcie. Britney i jej fotograf pożyczyli nam również 'Wszystkiego Najlepszego' z okazji rocznicy".

"I kiedy już odchodziłem usłyszałem, jak Britney mówi [do swoich współpracowników]: 'On bardzo mi się spodobał!'. Jej słowa uczyniły dla mnie ten wieczór bardzo wyjątkowym. Na zdjęciu mam koszulę w kratę, bez muszki… To była najlepsza noc mojego życia!!!" - podsumował fan. Dla przypomnienia: polskimi fanami, którzy spotkali Britney Spears byli Kuba i Adrian! Chłopcy poznali naszą gwiazdą popu w ramach pakietu VIP na trasie Femme Fatale. Ich relacje - napisane specjalnie dla nas - prezentowaliśmy kolejno TUTAJ i TUTAJ. Z kolei TUTAJ przypominamy relacje innych fanów z koncertu.

Komentarze (7)add comment

Billy :

Billy
Nawet jeżeli Brit już nic więcej nie zrobi w kierunku polepszenia show, będzie dalej czczona jak bogini. Dla Amerykanów to była, jest i będzie świętość. A Brit korzysta z tego jak tylko może smilies/smiley.gif
16:41 - 17.02.2014

FanBritney :

0
Och, naprawdę? Britney The Best! smilies/grin.gifsmilies/smiley.gifsmilies/wink.gif
16:51 - 17.02.2014

Azela. :

0
"Byłem na każdej trasie Britney, jednak koncert rezydentury, jak dotąd uważam za najlepszy" - dziękuje NIE mam więcej pytań , to zdanie nawet WYRWANE z kontekstu mi starczy, bo to trza byłoby skomentować jak polska doda biblie . sory , ale chyba niepełnosprawny (na umyśle) ktoś musiałby tak napisać ...jak faktycznie BYŁ na każdej trasie ;]
17:07 - 17.02.2014

diane22 :

0
Naprawde chciałabym sie dowiedzieć, pod jakim względem koncerty Britney na tej trasie zdaniem tego gościa są lepsze od tych na DWAD tour albo Onyx Hotel.
17:42 - 17.02.2014

Billy :

Billy
Z drugiej strony, ciekawe czy ktoś z Was był na którejkolwiek trasie Britney, że podważacie zdanie tego kolesia. Mi też się bardziej podobały Dream Within A Dream oraz Onyx Hotel, ale to ocena tylko na podstawie filmików z internetu (DVD z trasy DWIAD).
18:05 - 17.02.2014

Agnes :

Agnes
@Azela- a byłaś na jakiejkolwiek koncercie Britney? Emocje biorą górę i nie oceniasz wtedy subiektywnie... Uważam jednak, że cena biletów m&g są szalenie zawyżone no ale taki biznessmilies/sad.gif Moim marzeniem jest wybrać się do Vegas jednak wiem, że jest to nierealne..
19:03 - 17.02.2014

dżej :

0
Ja też pierwszą piosenkę jaką puściłem swojemu chłopakowi to unusual you genialna jest
20:48 - 17.02.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy