Stylista Glenn Nutley uległ presji fanów Britney?
Wpisany przez Belle   

Wygląda na to, że stylista i fryzjer Glenn Nutley odpowiedzialny za włosy, a raczej peruki Britney Spears podczas występów rezydentury Britney: Piece Of Me w Las Vegas, po głębszym zastanowieniu wziął sobie do serca opinie fanów gwiazdy, którym nie podobał się jej mocno przerysowany wygląd. W najnowszym wpisie pozostawionym na swoim profilu Instagram, mężczyzna udostępnił zdjęcie Britney z jej ostatniego koncertu i nie odmówił sobie komentarza... "Podczas występu, który miał miejsce 4 lutego, Britney Spears dała czadu, wymachując swymi naturalnymi włosami" - zaznaczył. "Do tego, [jej tancerz] Willie Gomez zaserwował nam kilka ze swoich poważnych min. Niech żyje makijaż #MakeupForever #oribe #pieceofme " - dodał, nawiązując do doprawionych, sztucznych wąsów Gomeza.

Czy zatem Britney i peruki na jej sławnej główce, to już przeszłość koncertów rezydentury "Britney: Piece Of Me"? Czy też może już niebawem - za sprawą samej Britney, która wyznała że je uwielbia - będą one powracać co jakiś czas do repertuaru występów, siejąc zgrozę wśród fanów? Trzeba przyznać jednak, że nie jest to i nie będzie najgorsze i najbardziej zaskakujące z przestępstw, jakie piosenkarka przeprowadziła na swoich włosach.... ;)

10189-original

Komentarze (5)add comment

b :

0
wrócą na banksmilies/grin.gif
11:33 - 6.02.2014

diane22 :

0
ja w ogóle nie rozumiem skąd u nich ten idiotyczny pomysł z tymi perukami, które nie dość że wyglądają beznadziejnie to jeszcze krępują i tak już tępe ruchy Britney. Swoją drogą Britney pierdzieli jaka to z niej perfekcjonistka, a zgodziła sie na peruki które ograniczają jej taniec na koncercie? żałosne.
11:53 - 6.02.2014

jaroo :

0
Tu nie chodzi tylko o peruki tylko o fakt ze ona wogle niema dobrych stylistów bo i kiepskie odcienie wlosów ma i zazwyczaj bardzo ciezki makijaz oczu co powoduje ze jeszcze bardziej wyglada na zmeczona i podkresla jej opadajace powieki... Do albumu circius była i dobrze malowana i czesana a od famme fatale masakraaa
13:17 - 6.02.2014

koballo :

koballo
Prawda w oczy kole smilies/cheesy.gif
15:05 - 6.02.2014

lila :

0
Jak widze to jak ona nieraz jest ubrana i pomalowana to uważam, że powinna zwolnić tych "specjalistów" i zatrudnić kogoś lepszego... bo wszystkie ciuchy dobierają na jej niekorzyść.
18:12 - 6.02.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy