Wyniki sprzedaży koncertów rezydentury "Britney: Piece Of Me"!
Wpisany przez Belle   

 Według szacunków serwisu Billboard, dotychczasowe koncerty Britney Spears w ramach rezydentury Britney: Piece Of Me zawiązane 2-letnią umową ze spółką Caesars Entertainment przyniosły dochód 2,470,021 dolarów! Występy odbyte w okresie 27-28 oraz 30-31 grudnia zeszłego roku w przybytku Axis w Planet Hollywood zebrały ogółem 17,803 publiczność, przy bardzo dobrej frekwencji ocenionej przez redaktorów 4/4! Pełną koncertową tabelę Billboardu, można zobaczyć TUTAJ. Przypominamy, że kolejny koncert odbędzie się 29 stycznia. Bilety - w cenie $495, $174, $94, $54 - można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony piosenkarki, BritneySpears.com.

residensydollars

Komentarze (8)add comment

Muffinka nz :

0
Wiadomo, ze na poczatku bedzie sukces, bo klamala, ze bedzie spiewac na zywo smilies/tongue.gif i ludzie na pewno sie napalili na ten spiew,bo w koncu dawno nie slyszeli Bryty live....mam nadzieje,ze po tym jak wszystko wyszlo na jaw powoli bedzie zmierzac ku porazce.
14:13 - 16.01.2014

Kuba :

Kubek
Belle, proszę o link do pobrania mixu z odtwarzacza smilies/tongue.gif
14:37 - 16.01.2014

Adam :

weirdo
Nie no, oczywistym jest, że frekwencja jest i jeszcze jakiś czas będzie dobra. Wątpię jednak, że tak będzie przez 2 lata. Show fajne, ale najsłabszym ogniwem jest jak zwykle Brit. Taki fakt.
17:25 - 16.01.2014

Marcello :

0
Wizualnie poprawa.. jeśli chodzi o taniec, jedyne występy, przy których widać, że Britney w 10% się coś chce to Work Bitch, Me Against The Music, Gimme More, Break The Ice, Stronger (może taniec nie jest szałowy, ale mam odczucie, że się przynajmniej dobrze bawi) i chyba koniec... Cała reszta to powtórka "formy" z FFT, albo nawet gorzej - Slave, Toxic, TTWE. Tak jak wielu z Was pisało - ZNOWU próbują różnymi sztuczkami (skok z drzewa) zakryć brak formy. Parę razy w przeszłości im się to udało np. Touch Of My Hand na Circusie, gdzie pomimo playbacku występ wzbudza emocje, ale jednak podczas rezydentury już czegoś takiego nie ma. Najbardziej boli mnie to co Brit zrobiła z "Oops... I Did It Again" i "Toxic", myślałem, że tej pierwszej już nigdy nie wystąpi, ale jednak to zrobiła.. czego mogła nam zaoszczędzić ;] Show tak jak i Britney Jean są niedopracowane: Lucky, Stronger, Crazy wołają o pomstę do nieba, wokale z 1999 roku to po prostu przykry żart. Ogólnie rezydentura zakończy się przed wakacjami 2014, no chyba, że wprowadzą poważne zmiany, na co jednak bym nie liczył...
18:16 - 16.01.2014

Janeth :

0
Zgadzam się z przedmówcami. Niekiedy widać, że Brit fajnie się czuje na scenie, ale w większości to powtórka drewna z FF. Niestety największym wrogiem Brit jest Internet. Potencjalni widzowie wiedzą, że podczas Piece of Me jest żałosny playback sprzed 15 lat, co jest nie do przyjęcia jak na tak kosztowną produkcję (i czas, jaki mieli na jej przygotowanie). Wydaje się, że organizatorzy/management, zamiast przyłożyć się do jedynego aspektu, który mógłby przyciągnąć ludzi na jej koncerty - czyli wokale na żywo, woleli kłamać i zatuszować wszystko bogatą stroną wizualną, co udawało się kiedyś, kiedy Brit była na szczycie, miała charyzmę, no i tańczyła świetnie, hipnotyzująco, jak żadna inna gwiazda na świecie. Obecnie, przez jakiś czas show się uda, ale za jakieś 6-7 miesięcy może być problem z zapełnieniem sali. Co z tego, że wrzucą nowe piosenki, kiedy w dalszym ciągu będzie to karaoke. A już kiedy oglądałam występ z "Lucky" i "Perfume", krew mnie zalewa.
20:28 - 16.01.2014

Jeff :

0
W 100% zgadzam się z Marcello smilies/smiley.gif, największe hity są najmniej dopracowane.
21:03 - 16.01.2014

Rearview :

0
Dla mnie jest to po prostu szczyt bezczelności zapewnianie, że będzie śpiewać na żywo i odwalanie tak żałosnego playback. Niech mają odwagę powiedzieć: "Tak, całe show jest z taśmy" i wtedy sprawa jest jasna.
23:19 - 16.01.2014

adek :

0
największy zal to everytiem z playa maskara!!!!!!!!! tak piękna pieśń a ona jak nieruchomy kloc w tym w sumie pięknym przebraniu bawi się w mima i macha rękami przeciez gdy się siedzi lub stoi to możan zaspiewąc choć trochę na żywo zal pl jak siena to patrzy
23:38 - 16.01.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy