"Nazywam się Britney Jean" na polskim E! Entertainment!
Wpisany przez Belle   

jeanmid05Stacja telewizyjna E! Entertainment przedstawi dokument filmowy o jednej z najważniejszych gwiazd show-biznesu ostatniej dekady! Ekskluzywny zapis kolejnego rozdziału kariery Britney Spears - przygotowań do trwających dwa lata występów w Las Vegas. Emisja 26 stycznia o godz. 22:30. Premiera show Britney Spears w Planet Hollywood Resort&Casino w Las Vegas odbyła się 27 grudnia 2013 roku. Piosenkarka będzie występować w stolicy światowego hazardu przez najbliższe dwa lata, a bilety na przedstawienia sprzedają się jak świeże bułeczki.

Jak Britney przygotowywała się do tego występu? Jakie przeboje wybrała? Tylko E! ma wstęp za kulisy spektaklu i pokaże, jak światowa gwiazda wkracza w kolejny etap swojej kariery. Droga do największego triumfu Britney tylko na kanale E! Entertainment w dziewięćdziesięcio-minutowym dokumencie, zatytułowanym Nazywam się Britney Jean. To niepowtarzalna okazja na intymne spojrzenie na jedną z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej niezrozumianych współczesnych gwiazd.

Widzowie E! Entertainment mają niepowtarzalną szansę zobaczyć, jak Britney staje w obliczu największych wyzwań w swoim życiu - zakończeniem prac nad kolejnym albumem, nagrywaniem teledysków, spotkań z prasą, a przy tym wszystkim pełnieniem obowiązków mamy. Britney Spears jest w wirze pracy - premiera najnowszego albumu Britney Jean odbyła się 29 listopada. Gwiazdę czeka ogromny wysiłek: podczas przygotowań do najbardziej dopracowanych występów w jej karierze.

Widzowie będą mieli rzadką okazję, by zajrzeć w życie Britney, gdy kończy pracę nad swoim najbardziej intymnym albumem, równocześnie produkując i współreżyserując swoje pierwsze stałe przedstawienie w Las Vegas. Britney otworzy się też przed kamerami, opowiadając o swoim życiu zawodowym i prywatnym. Ten 90-minutowy dokument pokazuje ekscytację, przygotowania i emocje, które towarzyszą finałowym pracom nad wydarzeniem. Wielokrotnie nagradzana Grammy, zdobywczyni wielu platynowych płyt, ikona popu Britney Spears jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych gwiazd w historii popkultury.

W nieco ponad dekadę Britney Spears sprzedała prawie 100 millionów płyt na całym świecie, stając się czwartą najlepiej sprzedającą płyty artystką w Stanach Zjednoczonych. Jej pierwszy singiel "Baby One More Time" stał się międzynarodowym hitem, sprzedając się w ponad 27 milionach egzemplarzy i 14 razy pokrywając się platyną w Stanach Zjednoczonych. W 2011 roku została nagrodzona MTV Video Vanguard Award i stała się najlepiej sprzedającą się artystką dekady (1998-2008) według magazynu Billboard. (film.onet.pl) Oryginalną wersję dokumentu I Am Britney Jean emitowanego w USA 22 grudnia, przypominamy TUTAJ.

Komentarze (7)add comment

~Maximuss :

~Maximuss
"Wielokrotnie nagradzana Grammy" - AŻ RAZ! smilies/cheesy.gif Mam zamiar obejrzeć. Szkoda, że o tej godzinie. Liczyłem na jakąś 20/21 smilies/tongue.gif
18:28 - 15.01.2014

Bb :

0
Jedna z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej niezrozumiałych gwiazd. Tak bardzo prawdziwe smilies/cheesy.gif
18:56 - 15.01.2014

gaymarcin :

0
chętnie obejrze
19:04 - 15.01.2014

:P :

0
jak mam telewizję N to mogę oglądać ten kanał? czy go nie mam, wie ktoś moze?
13:07 - 16.01.2014

Janeth :

0
Odbiegając od tematu - fajne zdjęcie przy newsie - skąd to? I czy jest podrasowane? smilies/smiley.gif
19:29 - 16.01.2014

Reni :

0
smilies/tongue.gif ja też mam N i nie mam tego kanału smilies/sad.gif za to 6 razy tvn jest i jakieś arabskie, włoskie, francuskie itp. smilies/smiley.gif
23:57 - 16.01.2014

Billy :

Billy
i przegapiłem, dzięki!

Belle: Tak trudno było sobie WCZESNIEJ zajrzeć na tego newsa i zobaczyć? Teraz pretensję to miej tylko do siebie...
10:32 - 28.01.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy