Jamie Lynn o tworzeniu piosenek ze swoją starszą siostrą!
Wpisany przez Lunoxi   

jamiebritmid022713Wraz z premierą najnowszego wydawnictwa Britney Spears zatytułowanego Britney Jean, fani piosenkarki otrzymali długo oczekiwany duet z jej młodszą siostrą Jamie Lynn. Jak się okazuje, piosenka zatytułowana Chillin' With You nie jest pierwszą kompozycją stworzoną przez sławne siostry. W niedawnej rozmowie z redaktorem serwisu MTV News, początkująca piosenkarka wyznała, że to nie było ich pierwsze muzyczne zetknięcie.

"Nieważne, czy dotyczy to słuchania jej piosenek, mojej gry na gitarze, czy jej gry na pianinie, albo po prostu nas, wygłupiających się jak siostry - napisałyśmy kilka naprawdę głupiutkich, niemądrych piosenek" - wyznała Jamie Lynn w rozmowie. "To naprawdę zabawne, kiedy ma się kogoś, kto docenia proces pisania piosenek i dodatkowo sprawia, że czujesz się komfortowo. Nigdy niczego nie skończyłyśmy ... ale [ciągle] zaczynamy" - skwitowała Jamie. Redaktorzy serwisu zauważyli dodatkowo, że pomimo bardzo napiętego harmonogramu obu pań, jakimś cudem udało im się stworzyć wydaną na krążku Brit piosenkę.

"To było tak, [że Britney zapytała:] 'dlaczego nie spróbujemy zaśpiewać tego razem?', więc udałam się do studia nagranioego i zaśpiewałam [moją partię] dosłownie cztery, czy pięć razy. W efekcie przemieniło się to w coś naprawdę super i pokochałyśmy tę piosenkę" - wspomniała proces powstawania piosenki młoda wokalistka country.

"Jako siostry traktujemy to po prostu jak zabawę - praca nad tym utworem to była naprawdę naturalna, normalna rzecz" - podsumowała Jemie. Zapytana na koniec, co myśli na temat pójścia Britney w stronę country w celu nagrania kolejnej kolaboracji z siostrą, odparła: "Byłoby wspaniale [gdyby do tego doszło]". Oznajmiła jednocześnie, że to Britney dodała jej pewności siebie i dzięki niej zaczęła tworzyć swoją muzykę. "Myślę, że byłoby super, gdyby Britney przyłączyła się, bym mogła nagrać kolejną piosenkę z moja siostrzyczką. Jestem całkowicie na to otwarta" - wyznała Jamie Lynn.

Komentarze (4)add comment

kamilek :

0
Jamie Lynn to taka brzydsza wersja Britney...szkoda mi dziewczyny smilies/sad.gif
16:03 - 27.12.2013

originaldoll:D :

0
kamilek Dlaczego ci szkoda jest Jamie?? Dziewczyna ma większe możliwości wokalne od Britney no i tworzy muzykę z pasji... Nie dla komercji czy dla pieniędzy, tylko dla pasji.
16:06 - 27.12.2013

metempsycho :

0
Trudno jej sie będzie przebić, zawsze będzie mlodsza siostrą TEJ Britney. Ale zycze powodzeniasmilies/smiley.gif
18:03 - 27.12.2013

jas :

0
Fakt, Britney jest ładniejsza ale Jamie ma lepszy wokal.
21:16 - 27.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy