Reżyser teledysku "Perfume" znowu rozmawia z fanami Britney!
Wpisany przez Belle   

perfumekahntheremidWe wtorek, 10 grudnia fani Britney Spears poznali teledysk do Perfume, drugiego singla promującego ósmy album studyjny piosenkarki, Britney Jean. Na krótko przed oficjalną premierą klipu na kanale BritneySpearsVEVO, reżyser Joseph Kahn znowu uaktywnił się na swoim koncie Twitter, by po raz kolejny zaznaczyć (między wierszami), jak bardzo ubolewa nad faktem, iż jego wersja reżyserska  tego projektu nigdy prawdopodobnie nie ujrzy światła dziennego.

"Marzy mi się bardzo, by udostępniono wersję reżyserską do 'Perfume'. Występ Britney w tym teledysku był niewiarygodny. Pokazała tam, że jest prawdziwą artystką. Fani Britney zasługują, by zobaczyć pierwotną wersję, ale ja nie mogę jej udostępnić, bo zostałbym pozwany. Jeśli bardzo chcecie piszcie petycję do wytwórni płytowej [RCA Records]" - stwierdził filmowiec z wyraźnym rozczarowaniem, poddając jednocześnie pomysł fanom na rozwiązanie sytuacji.

"Oficjalna wersja teledysku jest dobra" - zaznaczył. "Wielką stratą jest jednak to, ze nie zobaczycie, co naprawdę zrobiła Britney Spears w tym teledysku. A to było niesamowite! Olśniłaby nawet innych artystów" - zapewnił Kahn. "Chcąc być mimo wszystko sprawiedliwym, muszę przyznać, że niektórym z was do gustu przypadłaby zapewne bardziej wersja oficjalna. Jest ładniejsza, prostsza. Lubię ją, ale wersję Director's Cut uwielbiam bez porównania bardziej..." - zaznaczył.

"Możliwe, że jeśli będziecie się tego wystarcząjąco głośno domagać, sztab Britney udostępni w końcu moją wersję" - podpowiedział reżyser. "Reżyserska wersja jest o minutę dłuższa i zawiera naprawdę szokujący koniec... Nazwałbym go BREAKING BADNEY" - dodał. Obserwując snute przez Josepha Kahna opowieści, fani Britney dali mu do zrozumienia, że są za nim... "Fani Britney stworzyli petycję http://t.co/UHj71Nbf6Z" - poinformował jeden z nich, dołączając odnośnik do dokumentu. Filmowiec retweetował jego wpis, po czym  - po odbytej już premierze oficjalnej wersji teledysku do singla "Perfume", wyznał: "Mimo wszystko dziękuję wszystkim, którym klip się spodobał. Jest naprawdę super".

"I nawet ci fani Britney, którzy są wredni i złośliwi [w swych ocenach], muszę przyznać, że są przezabawni! Uwielbiam ich" - stwierdził. Wielbiciele Brit chcieli jednak konkretów... "Josephie Kahn, na ile - w skali od 1 do 10 wersja oficjalna różni się od twojej reżyserskiej? Bo dla przykładu: obie wersje teledysku do singla 'Womanizer' były praktycznie takie same..." - zauważył niejaki Louis. "[W wersji oficjalnej] zastosowano wiele [pozornie] małych zmian, które jednak ostatecznie doprowadziły do tego, że klip różni się w znaczącym stopniu od wersji pierwotnej. Te zmiany okazały się na tyle duże, że sprawiły, iż teledysk opowiedział inną historię. Pierwotna była bardziej intensywna, emocjonująca i tragiczna" - wyjawił Kahn. Obecnie nic nie wskazuje na to, by fani mogli wkrótce sami zweryfikować jego słowa...

***

perdreamvidtweet

Komentarze (24)add comment

Hagar :

Vanitas
Niech ją opublikują... gdzieś. ;_;
15:58 - 11.12.2013

Agnieszka :

Agnes
I myślę, że tego brakuje mi w tym klipie.. Klip jest nudny i monotonny. Może bali się, że znów zablokują na yt..
16:09 - 11.12.2013

YourTheWorstNightmare :

YourTheWorstNightmare
Dlaczego wytwórnia i sztab Brit zawsze dają gorsze rzeczy jako oficjalne? ;x Ten teledysk wydaje się być po prostu nieskończony. Nie ma zakończenia fabuły. Kolejnym przykładem wydawania gorszej wersji może być '3', gdzie Director's Cut to bardzo dobry teledysk, z paroma mega ujęciami, a oficjalna wersja jest tylko... dobra.
16:14 - 11.12.2013

Lucky . :

0
tak zachwala tą wersję reżyserską, że naprawdę pobudził moją ciekawość smilies/smiley.gif
16:58 - 11.12.2013

virke-nz :

0
No własnie w tym klipie brakuje jak Bryta strzela kulke w czaszke temu kolesiowi i tej pannie :>
jestem za petycją ;>
17:01 - 11.12.2013

Mati :

Mati
Wszystko wskazuje na to, że wersja z Britney strzelającą do kochanki/a jest prawdziwa smilies/smiley.gif
17:01 - 11.12.2013

Konrad :

Persephone
Ojejejej, tragiczna historia związku starej baby i gówniarza z liceum. Nie wierzę, że wersja Kahna była o wiele lepsza od oficjalnej.
17:09 - 11.12.2013

Billy :

Billy
Ale jaki Kahn jest zdesperowany żeby się o tym mówiło, musi mu naprawdę na tym zależeć. A Director's cut może przecież zostać wydany za jakiś czas. Mimo wszystko rozumiem RCA, w ciągu ostatniego roku w USA było kilka akcji z uzbrojonymi mężczyznami. Nie chcą żeby Britney była kojarzona ze złem. Niektórzy fanatycy mogliby wziąć ten teledysk zbyt dosadnie do siebie i tragedia gotowa.
17:21 - 11.12.2013

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Mi jakoś szczególnie nie zależy na tym, aby udostępnili wersję reżyserką. Oficjalny klip uważam za bardzo dobry, opowiedziana w nim historia wynika z fabuły klipu, a strzelniankę do kochanki faceta mogę obejrzeć na Canale Plus.
17:50 - 11.12.2013

amyseeker :

sawyer
Rozumiem, że Kahn jest zirytowany, ale niech trochę ochłonie... Gdyby wydano jego wersję klipu, z szokującą, "złą" Britney Bitch, teledysk byłby mało wiarygodny, wręcz śmieszny, na co większość teraz narzekających z pewnością zwróciłaby uwagę (bo było już wiele podobnych sytuacji). Aktualnie Britney jest nudna i subtelna, dokładnie taka, jak została przedstawiona w tym klipie, więc nie róbmy z niej na siłę kogoś innego.
17:53 - 11.12.2013

jas :

0
Ja sie nie dziwie ze Kahn się wkurzył. Zrobił super teledysk, napracowal sie, byl zadowolony z efektu a oni to chamsko pocieli i zrobili miernote.
17:54 - 11.12.2013

Saturn :

Saturn
Po co w ogóle kręcić sceny, które i tak w ostatecznej obróbce zostaną wycięte? Wiedzieli od początku jaki jest scenariusz (na to wygląda, że drastyczny) więc refleksja, o wycinaniu jej już po nakręceniu jest po prostu bezsensu.
18:43 - 11.12.2013

Janeth :

0
Bill - Nie zgodzę się z Tobą smilies/smiley.gif Uważam, że RCA tą decyzją robi więcej szkody niż pożytku, chcąc uchronić "kruchą psychikę" amerykańskich nastolatków, pogrzebali świetnie zapowiadający się teledysk. Kahn ma rację - powinni mu te sceny wybić z głowy na etapie tworzenia scenariusza, a nie już po efekcie końcowym.

Szczerze nie cierpię tej rozdmuchanej amerykańskiej poprawności - gdziekolwiek ktoś pokaże pistolet w filmie/teledysku, już zaraz nawołuje do przemocy, tylko dlatego, że kilka tygodni temu gdzieś wydarzyła się strzelanina. Tam co dzień są strzelaniny. Tak naprawdę, trudno nawoływać do przemocy w kraju, w którym już wszyscy mają broń i są z tego dumni, traktują to jako swoją "wolność". A tragedie zdarzają się i będą zdarzać głównie dlatego, że rządzący nie chcą wprowadzić zmian w kontroli na rynku broni, badań psychiatrycznych na przyszłych posiadaczach itp., a nie dlatego, że Britney machała pistoletem w teledysku. To tak samo bezsensowna gadka, jak to, że gry komputerowe są powodem przemocy wśród młodzieży.
19:00 - 11.12.2013

uhlala :

0
śliczny szablon!
19:31 - 11.12.2013

Mimis :

0
A gdzie scena jak Brit sie całuje z przystojniakiem ? ;P
20:13 - 11.12.2013

Mati :

Mati
Fajnie byłoby zobaczyć reżyserską chociażby po to, aby porównać smilies/wink.gif
Szablon mega! smilies/smiley.gif
20:14 - 11.12.2013

koballo :

koballo
Mam nadzieję, że ta petycja spowoduje, że udostępnią tę wersję.
20:30 - 11.12.2013

jas :

0
Widze że na BS.pl spadł duży śnieg smilies/grin.gif może być... uroczo!
20:35 - 11.12.2013

Justyna :

xyz
chciała bym ją zobaczyć, może była by lepsza od obecnej
20:38 - 11.12.2013

Romcio :

Jurcewicz
Moze kiedys pokaza smilies/wink.gif
A nowy wygład super mi sie bardzo bardz podoba taki zimny, chłodny bomba smilies/grin.gif
20:53 - 11.12.2013

Jeff :

0
I ta wersja jest o niebo lepsza od Criminal , brakuje mi tu tylko tego pocałunku .. Ciekawy jestem co wybiorą na 3 singiel i wgl ile ich bedzie smilies/cheesy.gif
21:17 - 11.12.2013

Jeff :

0
Swoją drogą jestem bardziej zły na wytwórnie nie za pocięcie klipu , ale za to , że nie zmusili Britney do występu .. Wtedy na pewno zobaczylibyśmy album na 1# , Work bitch w top 5 naprawdę szkoda , że zmarnowali tak dobry album , który mógłbym spokojnie pobić sprzedażą monotonny Artpop..
21:22 - 11.12.2013

pepsi94 :

0
ta wersja została wydana pewnie dlatego żeby nie było problemu z puszczaniem w tv czy blokowaniem na vevo
21:48 - 11.12.2013

Holly :

Freak_Girl
nowy wygląd strony jest genialny smilies/smiley.gif czuć klimat świąt, super!smilies/smiley.gif co do teledysku-wycieknie, prędzej, czy późniejsmilies/smiley.gif
13:34 - 12.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy