Britney odpowiada na pytania na Twitterze iTunes!
Wpisany przez Belle   

Niestrudzona twitterową promocją na Britney Spears zgodziła się na kolejną zabawę z serii Q&A przeprowadzoną tym razem za pośrednictwem oficjalnego konta Twitter serwisu iTunes. "Zacznijmy chat z Britney Spears! #AskBritney" - zachęcono we wpisie pozostawionym z wybiciem północy (czasu polskiego). Skorzystano z wcześniej przygotowanego zestawu pytań, które tak naprawdę nie wniosły nic nowego do świadomości oddanych fanów piosenkarki… Wszystkie wpisy można zobaczyć na oficjalnym profilu piosenkarki - TUTAJ.

94071-original

***

Co powinni wiedzieć fani na temat twojego nowego albumu Britney Jean?

Britney: Ten album jest dla mnie bardzo szczególny! Różni się od tych, które nagrałam na przestrzeni lat mojej kariery… Przeważnie tworzę płyty przyjemne, które zawierają popowo-taneczne nagrania. Na albumie "Britney Jean" jest ich kilka, jednak zawiera on też osobiste piosenki. Są to utwory bardzo nastrojowe, ale porywające.

Czy twoje dzieci inspirują pisane przez ciebie teksty piosenek?

Britney: Oczywiście! W przeszłości nagrałam kilka piosenek, których tematem przewodnim byli właśnie moi synowie. Oni są moją codzienną inspiracją ;)

Piszesz piosenki na podstawie przeżytych doświadczeń, czy wykorzystujesz także swoja wyobraźnię? A może jedno i drugie?

Britney: Materiał na albumie zawiera w większości moje osobiste doświadczenia. Płyta "Britney Jean" była dla mnie formą terapii. Wykorzystałam ten album do tego, by wyrzucić z siebie wszystko, z czym zmagałam się przez ostatnie lata. Starałam się pisać w oparciu o przeżyte doświadczenia. Korzystałam jednak również z możliwości, jakie daje wyobraźnia. Z niej także czerpałam natchnienie.

Co zaskoczy nas na krążku Britney Jean?

Britney: zaskakujące mogą okazać się kolaboracje z innymi artystami. Jestem szczególnie podekscytowana faktem, że nagrałam duet z moją siostrą Jamie Lynn i muzykiem T.I. To właśnie oni współtworzą mój album. Poza tym nie sądzę, że ktokolwiek pomyślałby kiedyś, ze będę współpracować z T.I..

Z którą piosenką z nowego albumu najbardziej lubisz występować?

Britney: "Work Bitch" ma zadatki na to, by stać się niesamowitym numerem wykonywanym podczas występów w ramach mojej rezydentury w Las Vegas. Myślę, że fani pokochają występ z tą piosenką.

Czego ostatnio słuchasz? Jakiej muzyki, artystów?

Britney: W chwili obecnej moim muzycznym faworytem jest muzyka Lorde. To taki prawdziwy, unikatowy talent. Słucham oczywiście także Miley Cyrus. Uważam, że nagrała niesamowity album.

Cieszysz się na rezydenturę w Las Vegas?

Britney: Jestem BARDZO podekscytowana! Już odliczam dni do 27 grudnia! Naprawdę jestem zdania, że będzie to najlepsze show w mojej karierze. Głównie dlatego, że będzie to moje najwspanialsze show. Mam tylko nadzieję, że Las Vegas jest na nie gotowe!

Co jest najlepsze w byciu Britney Spears?

Britney: Fakt, że możesz być Britney Bitch! ;)

Jaki jest twój ulubiony utwór z albumu Britney Jean?

Britney: [Piosenka otwierająca płytę] "Alien".

Jaka jest twoja ulubiona piosenka z tych, które sama napisałaś na przestrzeni lat?

Britney: Ballada "Everytime" [z albumu IN The Zone].

Pożegnanie Britney: Odpowiadanie na pytania sprawiło mi wiele przyjemności! Dziękuję wszystkim za udział!

Komentarze (13)add comment

Susie :

0
haha promocji na twitterze ciąg dalszysmilies/cheesy.gif żałosne.
11:01 - 7.12.2013

motyl3212 :

motyl3212
fajne zdjecie w kolorze
12:03 - 7.12.2013

Mimis :

0
Mam już dosyć tego twittera i dosyć zachowania Brit która kocha i wielbi swoich fanów virtualnie a jak zobaczy ich na żywo to tylko da kilka autografów pomacha rączką i powie do zobaczenia i chyba chodzi jej tu znów o twittera bo przecież nie na żywo...
12:04 - 7.12.2013

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
To zdjęcie mogłoby być okładką albumu
13:11 - 7.12.2013

Holly :

Freak_Girl
To zdjęcie jest mega!smilies/wink.gif ta promocja na twitterze to porażka... ale cieszy mnie, że jej ulubioną piosenką ever jest ''Everytime"- moją również smilies/smiley.gif
13:21 - 7.12.2013

~Maximuss :

~Maximuss
Touch of My Hand(ŁuKaSz), na pewno zostałaby oskarżona o ściągnięcie pomysłu od Katy Perry smilies/grin.gif Ale faktycznie - zdjęcie bardzo ładne smilies/smiley.gif Takie delikatne...
13:22 - 7.12.2013

b :

0
Totalna porażka...
13:52 - 7.12.2013

Jeff :

0
Niby żadnej promocji , a album już 4 dzień na szczycie list smilies/smiley.gif Jak narazie album sprzedał się w 350tys. kopii na całym świecie .. w samym USA nawet niecałe 100tys.. - najgorszy wynik w całej jej karierze .
14:47 - 7.12.2013

kamilek :

0
Jeff : szczyt jest jeden...i jest to miejsce pierwsze a Britney chyba nigdzie nie jest numerem jeden..oprócz tych kilku godzin spedzonych na iTunes...
14:51 - 7.12.2013

Kubek :

0
Jeff femme fatale był przygotowany dla nastolatków którzy rzucają się na electro pop itd. Ten album jest dla fanów i jest taką bardziej mieszanką stylów. Nie było żądnej promocji ale wynik jest i tak lepszy niż PRISM i ArtPop. Nie jest to album przełomowy jak większość poprzednich, mimo to jest świetny.
17:17 - 7.12.2013

Grzesiek 2 :

0
Til its Gone kolejnym singlem tak na esce piszą.Jeżeli tak się stanie to kocham ją jeszcze bardziej
17:26 - 7.12.2013

koballo :

koballo
Kogoś chyba zbyt poniosło z tym pytaniem: Z jaką piosenką z nowego albumu lubisz najbardziej występować?
Nie sądziłem, że ona gdzieś z tymi piosenkami teraz występuje.
18:03 - 7.12.2013

metempsycho :

0
Kurde, mam na prawdę powyżej uszu już tego wszystkiego. Każdy wywiad taki sam, nie róznia się praktycznie niczym (może poza wagą kłamst czyt."zawsze śpiewam na żywo"). Straszne jest to, że w niej nie ma w ogole zaangażowania. Płyta leci na łeb na szyję a ona siedzi na twitterze. Niestety ale w dzisiejszych czasach aby dobrze sprzedać album trzeba nagrać świetną płytę, mieć genialny głos i charyzmę. Żadna z tych cech nie pasuje obecnie do Britney. Mam nadzieję, że to jej ostatni album i koniec Britney Jean.
22:54 - 7.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy