Britney Jean Spears w wywiadzie dla MTV!
Wpisany przez Belle   

W sieci jak grzyby po deszczu pojawiają się coraz to nowe wywiady z Britney Spears, które piosenkarka udzielała podczas swego niedawnego pobytu w Las Vegas. Poniżej prezentujemy kolejne fragmenty wywiadu przeprowadzonego dla stacji muzycznej MTV. Tym razem dziennikarka zadała naszej gwieździe popu całą serię pytań na temat przeszłości oraz - co oczywiste - zapytała o nowy projekt, album Britney Jean. Całość prezentujemy kolejno TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ. Inny fragment wywiadu z tej serii, zamieszczony niedawno na stronie, przypominamy TUTAJ.

jeancollagepic

***

Na samym początku Britney Spears otrzymała kilka pytań z serii tych, które sama dziennikarka - będąc fanką Britney - zawsze chciała jej zadać! "Jak długo zajęło ci nauczenie się przewrotu do tyłu, który zaprezentowałaś w teledysku do piosenki Baby One More Time?" - padło pierwsze pytanie. "Nie musiałam się tego uczyć... Umiałam wykonać taki przewrót, bo jako dziecko uprawiałam gimnastykę artystyczną" - wyznała piosenkarka, robiąc wrażenie na swej rozmówczyni. "Czy myślałaś, że podczas występu na gali MTV VMA w 2001 roku wąż [którego trzymałaś na ramionach] może cię ukąsić?" - zapytała prezenterka. "Nie... Nie myślałam, że ten wąż mnie ugryzie" - odparła Brit z widocznym rozbawieniem. "A która ze znanych osobistości jest twoją ulubioną" - padło kolejne zapytanie. "Prawdopodobnie Brad Pitt..." - skwitowała Britney.

Z trakcie tej krótkiej, ale szybkiej i konkretnej wymiany zdań, dziennikarka przypomniała naszej gwieździe popu o tym, że ta będąc u progu swej oszałamiającej kariery marzyła, by wystąpić gościnnie w popularnym wówczas serialu dla młodzieży "Jezioro Marzeń"! "Co się stało z twoim [niedoszłym] występem w tym serialu?" - zapytała. "Ojej racja... Zawsze o tym wspominałam i nigdy do tego nie doszło..." - zastanowiła się Britney z wyraźną nostalgią w głosie. "A kiedy dojdzie do realizacji drugiej części filmu Crossroads"? - zapytała reporterka. "Nie sądzę, że kiedykolwiek dojdzie do realizacji drugiej części" - odparła Brit. "Czyim pomysłem było dopasowanie do siebie strojów [twojego i Justina Timberlake'a] na gali AMA?" - dziennikarka nie ustawała w coraz to bardziej nietypowych pytaniach. "To był mój pomysł" - przyznała gwiazda.

"O co kłócisz się ze swoją siostrą Jamie Lynn?" - zapytała dziennikarka. "Tak naprawdę nigdy się nie kłócimy. Raczej staramy się podnosić na duchu jedna drugą. Dopingujemy sobie wzajemnie" - przyznała Britney. "A czy my mogłybyśmy zostać przyjaciółkami?" - zapytała dość nieśmiało rozmówczyni. "Tak!" - odparła Britney zdecydowanie. Następnie, rozmowa pań zeszła na tematy bardziej zawodowe... Britney wyznała m.in., że bycie matką nie zmieniło diametralnie jej podejścia do muzyki i nie wpłynęło na gust muzyczny. "Kocham to, co kochają moje dzieci... Słuchamy generalnie tych samych rzeczy. Moi synowi naprawdę są na czasie i wiedzą, czego się słucha. 'Zobacz mamo to jest super!' - mówią i ja przyznaję im rację. Są bardzo bystrzy, jeśli chodzi o słuchanie muzyki. Mają bardzo dobry słuch" - rozpłynęła się w komplementach młoda mama. Zapytana o to, czy jej dzieci zdają sobie sprawę, że jest sławną piosenkarką, odparła: "Nie sądzę... Dla nich jestem po prostu mamą".

Potem po raz kolejny już wyznała, że piosenki, które nagrała na nowy album 'Britney Jean' mają dla niej terapeutyczne walory... "Te piosenki pomogły mi poradzić sobie z rozstaniem... Jakie piękne są rozstania" - zaśmiała się Britney, dając do zrozumienia, że zastosowana terapia muzyczna przyniosła oczekiwany rezultat! "Jedną z kompozycji, które szczegolnie przypadły mi do gustu jest Passenger" - stwierdziła dziennikarka, formułując kolejne pytanie. Zapytała także o piosenkarkę Katy Perry, która jak wiadomo fanom, jest współautorką tego utworu. "Tak naprawdę [realizując tę piosenkę] nie spotkałyśmy się nawet w studiu nagraniowym. Moi ludzie wraz z jej sztabem zgrali wszystkie szczegóły dotyczące tego projektu. Jestem jednak wielką fanką Katy. Ona jest niesamowitą wokalistką... Kiedy pierwszy raz usłyszałam 'Passenger' z miejsca zakochałam się w tej piosence. Jestem bardzo dumna, że mogłam ją nagrać" - wyznała Britney.

W ostatnim fragmencie rozmowy dziennikarka nie odmówiła sobie przyjemności, by zapytać o długo wyczekiwany, lecz tak naprawdę niespodziewany duet sióstr Spears! "W końcu nagrałyście coś razem... Ta piosenka jest wprost bajeczna! Dlaczego jednak uznałyście, że akurat teraz nadszedł właściwy czas, by nagrać coś wspólnie? - zapytała. "Realizując ten album, w głębi serca wiedziałam po prostu i czułam, że chcę, by znalazła się na nim moja siostra" - stwierdziła Britney. "Robiłyśmy wszystko, by tak się stało. Ustalałyśmy nasz plan zajęć... Jamie także ma dziecko, zatem musiałyśmy wygospodarować wspólny czas... Ale w końcu Jamie pojawiła się w studiu, nagrałyśmy tę piosenkę... To jeden z tych utworów na płycie, którymi emocjonują się najbardziej. Wyszło super!" - skwitowała wyraźnie zadowolona gwiazda. Przyznała także, że ma zamiar wspierać swą młodszą siostrę w jej karierze piosenkarki country!

Komentarze (3)add comment

Poisonous :

Poisonous
Nawet nie chce mi się tego oglądać... Już FF miało lepsze promo. Co z tego że jej muzyka jest dobra? To nie wystarczy! Nie dziwię się że ona planuje odpocząć. Przyda jej się zebrać myśli. W ogóle powinna to zrobić już dawno a nie wydawać kolejny album który "promuje" z kaczym dziobem. Ona tak na serio?...
00:37 - 7.12.2013

Justyna :

xyz
Powinna odpocząć i wrócić kiedy będzie gotowa.
14:37 - 7.12.2013

Billy :

Billy
Dobry wywiad, ale odnoszę wrażenie, że znała wcześniej pytania i mogła się do nich przygotować smilies/wink.gif
16:47 - 7.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy