Britney Spears w programie Ellen DeGeneres! [Oglądaj]
Wpisany przez Curious   

We wtorek, amerykańska stacja NBC wyemitowała premierowy odcinek programu The Ellen DeGeneres Show z udziałem naszej gwiazdy popu Britney Sears! W sieci pojawił się już pełny zapis programu, którego fragmenty video wraz ze zdjęciami prezentowaliśmy już wcześniej na stronie - TUTAJ. Podczas swej wizyty Britney Spears opowiedziała Ellen m.in. o nowym projekcie muzycznym - albumie studyjnym Britney Jean, związanych z nim przedsięwzięciach koncertowych oraz celebrowała z nią 32. rocznicę swych Urodzin! Klikając w poniższy obrazek, będziecie mogli obejrzeć cały (podzielony na kilka części) epizod. Zapraszamy!

ellenfullshow031213

***

Przywitana gromkimi brawami Britney Spears zajęła pozycję na kanapie swej współrozmówczyni i z miejsca przyjęła od niej życzenia urodzinowe! "Ona ma dzisiaj urodziny!" - poinformowała swoją widownię Ellen, po czym zwróciła się z pytaniem do naszej jubilatki. "Ile kończysz lat?" - zagadnęła uprzejmie. "Już 26" - odpowiedziała dumnie piosenkarka, wzbudzając śmiech publiczności oraz samej prowadzącej, która szybko sprowadziła ją na ziemię i oświadczyła rozbawionym tonem, że to nieprawda. "No dobra, mam 32 lata" - poprawiła się w końcu Britney z miną niewiniątka.

Jak wyglądał urodzinowy poranek Britney Spears? "Zeszłej nocy spała u mnie mama, która rankiem wprowadziła do mojej sypialni Seana i Jaydena, a oni złożyli mi życzenia" - wyznała dumna mama. "Potem odprawiłyśmy ich do szkoły a ja udałam się na próby do koncertów... W pewnym momencie tancerze poinformowali mnie, że musimy jeszcze przećwiczyć jeden z momentów na platformie, na co odparłam zbita z tropu: 'Przecież wszystko z nią w porządku, dlaczego musimy to ciągle powtarzać?'. Okazało się, że przygotowali dla mnie specjalną, imprezę niespodziankę. Kiedy zjawiłam się na miejscu zaskoczyli mnie. To było super!" - opowiedziała jednym tchem Britney. "Słodko z ich strony!" - poparła ją prowadząca.

Ellen zapytała również o samopoczucie chłopców: "Co tam u nich? Mają teraz odpowiednio siedem i osiem lat, tak? Czym się interesują? Czy to prawda, że są małymi muzykami?". Okazuje się, że młodszy z synków Brit - Jayden uczy się gry na pianinie i chociaż obaj chłopcy przepadają za słuchaniem muzyki, ich prawdziwymi pasjami są granie w gry wideo oraz sport! "Uprawiają gimnastykę. Dodatkowo zakończyli niedawno sezon gry w piłkę nożną. W styczniu rozpoczną z kolei treningi koszykówki, a są w niej naprawdę świetni!" - pochwaliła się dumnie Brit. Jeśli natomiast chodzi o potencjalnie odziedziczenie przez chłopców talentu wokalnego po sławnej mamie... "Jayden trochę nuci, ale nie śpiewa za dużo", wymyślając przy tym własne kompozycje!

Chwilę później Ellen DeGeneres wspomniała o niedawnym spotkaniu Britney z małym "reporterkami" jej programu Sophią Grace i Rosie, które cieszą się dużą sympatią ze strony obu sławnych pań. Poruszając kwestie żywieniowe, dziewczynki dowiedziały się, że Sean i Jayden wprost przepadają za ciasteczkami Oreo. "Czy mają dziewczyny?" - zapytała niewinnie młodsza z dziewczynek, na co - zachowując zupełną powagę - Brit odpowiedziała przecząco ;)

"Niedoszła teściowa" małej Rosie była chwilę później zmuszona powrócić w rozmowie do tematów zawodowych, a konkretnie - powiedzieć parę słów na temat swej nadchodzącej rezydentury w Las Vegas, zatytułowanej Britney Piece Of Me. Ellen zapytała ją o to, czy w trakcie przerw w karierze Britney tęskni za przebywaniem na scenie, czy raczej cieszy się na myśl o urlopie. Piosenkarka wskazała szczerze tę drugą opcję. "Lubię mieć wolne... Ale obecnie, kiedy próby do show posunęły się tak daleko, zaczynam się trochę ekscytować moim powrotem na scenę" - powiedziała Bit Bit. "Ludzie myślą, że to po prostu twoja praca, ale po dłuższym urlopie zaczynasz nagle czuć te motylki w brzuchu, które przypominają o tym że wracasz do gry" - uzupełniła Ellen, na co Britney przytaknęła, dodając że takie powroty są zawsze bardzo stresującą sprawą.

Następnie dyskusja zeszła na temat ćwiczeń Britney. Gwiazda podzieliła się sekretem swej szczupłej sylwetki - a stanowią go regularne sesje jogi, pilates oraz przede wszystkim bardzo częste siedmiogodzinne przygotowania do koncertów. Prowadzącą zainteresowały szczególnie ćwiczenia jogi. "Dobrze sobie radzisz? Potrafisz zrobić trudniejsze pozy?" - dopytywała się z nieukrywaną ciekawością. "Uwielbiam spokój, jaki przynosi ze sobą joga. Sprawia, że czuję się dobrze" - wyznała Britney, nie przekonując tym słowami Ellen, która z kwaśnym wyrazem twarzy opowiedziała o swoich przykrych doświadczeniach związanych z tą formą aktywności fizycznej, żartobliwie stwierdzając, że skoro joga przynosi Britney ulgę, ta najprawdopodobniej nie wykonuje ćwiczeń właściwie!

W tym wyjątkowym odcinku programu ujawniono także okładkę grudniowego wydania amerykańskiej wersji magazynu In Style, na której zagości nasza Britney. Chwilę później Ellen przypomniała kilka poprzednich wizyt Britney w jej programie - zaczynając od tej z 2004 roku, kiedy to przygotowująca się do swej trzeciej światowej trasy koncertowej piosenkarka pokazała prowadzącej ćwiczenia na mięśnie brzucha, a kończąc na świątecznym epizodzie z 2008 roku, w którym to obie panie wybrały się z kolędą po domach niczego nie spodziewających się Amerykanów. Pomiędzy nimi wyświetlono klip z zeszłorocznego odcinka z gościnnym udziałem gwiazdy popu oraz PSY - wykonawcy hitu "Gangam Style", który osobiście nauczył Britney i Ellen tańca do swej cieszącej się wówczas ogromną popularnością piosenki. Co ciekawe, wspomniany filmik zyskał aż 55 milionów odsłon na portalu YouTube!

Po emocjonującej podróży po przeszłości, nadszedł czas na przypomnienie o premierze albumu Britney Jean, która w Stanach Zjednoczonych - podobnie jak w Polsce - miała miejsce wczoraj, 3 grudnia, oraz na gorące ploteczki na temat nowego chłopaka Britney, Davida Lucado. Wspominając o chłopakach... "Ryan Gosling powiedział, że kiedy występowaliście w Klubie Myszki Miki graliście we dwoje w butelkę" - oznajmiła Ellen w pewnym momencie konwersacji. "To prawda, ale nie całowaliśmy się. Jedynym chłopakiem, z którym się wtedy całowałam był Justin [Timberlake]" - sprostowała Brit, wspominając o swej pierwszej wielkiej miłości. "Butelka nigdy nie zatrzymała się na Ryanie" - dodała piosenkarka z zawstydzeniem.

Ellen przedstawiła widzom również projekt sceny, na której będzie odbywać się show "Britney: Piece Of Me". "To prawdopodobnie najtrudniejsze show, jakie kiedykolwiek robiłam. Ciężko nad nim pracuję i tańczę jak nigdy dotąd. Będzie wspaniale" - obiecała Britney. Piosenkarka zdradziła także, że każdy z koncertów będzie trwał po dziewięćdziesiąt minut. Jeden z nich obejrzy obecna na widowni fanka gwiazdy, Liza, która biorąc udział w specjalnej grze, przeprowadzonej w studiu wygrała trzydniową wycieczkę do Las Vegas! Po pełnej emocji zabawie Ellen ogłosiła, że każda z obecnych w studiu osób dostanie swój bilet na wybrane show. Prezenterka obdarowała publikę także egzemplarzami płyty "Britney Jean" oraz flakonikami perfum "Fantasy: 10th Anniversary Edition" Britney Spears. Na koniec przyszła pora na specjalny prezent dla solenizantki: Ellen wręczyła Britney specjalne lustro do makijażu z hasłem You're Britney, bitch! oraz poczęstowała ją jej własnym tortem urodzinowym z... pięcioma świeczkami!

Komentarze (7)add comment

mmm :

0
najlepszy wywiad od 2004 , wyglada nieziemsko smilies/smiley.gif
18:15 - 4.12.2013

arko :

0
gdzie można zoabczyć snippety z najnowszej płyty?
18:38 - 4.12.2013

KONRAD23443 :

0
scena britney pice of me! woow,nieziemska
19:56 - 4.12.2013

mkitb2 :

0
spoko wygląda, ale mogła by lepiej jakby nie była opuchnięta, ona powinna wyglądać tak jak na imprezie Eltona Johna - to bym się cieszył, to jest jej normalny wyglądsmilies/smiley.gif
19:57 - 4.12.2013

mkitb2 :

20:10 - 4.12.2013

;) :

0
Brak występu promocyjnego to jest ŻENADA. Aż mi się to w głowie nie mieści. Zwłaszcza, że i tak przecież przygotowuje się do Vegas, no ale lepiej gadać o tym zamiast pokazać jakiś występ i zachęcić.
20:15 - 4.12.2013

MaksŁódź :

0
Nie obejrzysz żadnego występu w telewizji to kupisz bilet na występ w Vegas....Tak na pewno myśli jej świta smilies/smiley.gif
ALe to może się sprawdzić i to najgorsze.
20:42 - 4.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy