Reżyser teledysku "Perfume" Joseph Kahn tweetuje...
Wpisany przez Belle   

perfmelaiconZa pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Twitter, reżyser najnowszego teledysku Britney Spears, nagranego do singla Perfume, zostawił kilka wpisów dotyczących piosenkarki, jej fanów i - jak się okazuje - nadchodzącego wielkimi krokami wideoklipu. "Piosenkę Britney Spears, 'Prefume' słyszałem już chyba tysiące razy, ale wcale mi się nie znudziła. Ten kawałek trafia prosto w serce" - stwierdził Joseph Kahn.

"I czy mogę powiedzieć, że fani Britney są niesamowici? To genialnie niesamowita fanbaza. Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Wracam do pracy!" - wyznał filmowiec. Jakiś czas potem - zdając sobie doskonale sprawę z faktu, że jest śledzony przez wielbicieli Britney - przyznał w kolejnym wpisie, że ogląda właśnie jej najnowszy teledysk! "Uwielbiam oglądać teledysk do #Perfume" - napisał. Osiągnął zamierzony cel: w jego stronę posypała się lawina pytań z fanbazy Brit!

"Czy to oznacza, że teledysk jest już gotowy? Dostaniemy jakiś przedsmak?" - zapytał niejaki Ivan Waldrof. "Czekam na adnotacje dotyczące edycji, ale klip podoba mi się już w takiej postaci, jakiej jest obecnie" - zdradził Kahn. "Przedsmak... To już zależy od wytwórni [płytowej]. To nie leży w mojej gestii" - skwitował. Na pytanie kolejnego z fanów, ile prawdy jest w pogłoskach o premierze teledysku zaplanowanej na 3 grudnia - czyli dzień premiery nowego albumu - nie odpowiedział...

***

turkeyday2012tweet

Komentarze (11)add comment

Łukasz--> :

pietajasia
Sądzę, że 3 grudnia to prawdziwa data premiery klipu. Jeśli będą długo zwlekać, Perfume może szybko wypaść z list, w sumie już wypadło smilies/cheesy.gif Wątpię aby teledysk jakoś szczególnie pomógł w tej beznadziejnej sytuacji.
22:26 - 28.11.2013

Marcello :

0
Jak dla mnie ta piosenka nie ma aż takiego powera jak Work Bitch, jednak tak naprawdę Bryta zmarnowała już 2 single.. myślę, że podobny los czeka kolejne (?) single z płyty..
22:36 - 28.11.2013

Billy :

Billy
Tak szybko zmontowany klip (pogłoski o 3 grudnia) nie wróży za dobrze, aczkolwiek Joseph Kahn to geniusz w w tym co robi. Wszystkie dotychczasowe klipy Britney z jego ręki są jednymi z najlepszych!
22:37 - 28.11.2013

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Choć osobiście uwielbiam Perfume, Britney pokazała się tutaj z nieco innej muzycznej strony, którą raczyła nas od ładnych paru lat, to medialnie ten singiel nie zrobił żadnej rewolucji. I choć nie słuchałem jeszcze całości albumu to odnoszę wrażenie, że cały album zostanie jakoś przed media pominięty. Zupełnie tak jak obecnie robi to Britney.
22:48 - 28.11.2013

Mateush :

Mateush
Dobrze niech wyda klip trzeciego tak jak koleżanka po fachu wydaje DWUW
23:34 - 28.11.2013

Jeff :

0
No dwie premiery jednego dnia dobrze by zrobiły. Serio boje się , że sprzedaż albumu będzie tak słaba jak Lotus Xstiny .. GaGa przy ogromnej promocji już wypadła poza pierwszą 10tke .
23:57 - 28.11.2013

koko dzambo :

0
czekam czekam, tylko troche słabo ze nawet nie wie jak ma na imie typ z klipu.. moze byc sztucznie..
00:15 - 29.11.2013

PetraVonCount :

PetraVonCount
Dobrze by było, gdyby wydała (jako singiel) i WYPROMOWAŁA "Til it`s gone", serio! Ogólnie w ogóle nie słucham popu. Bryta jest jakimś fenomenem. Jestem z nią od BOMT do dziś i tak, jako postronny obserwator tego, co dzieje się w mainstreamie, dochodzę do wniosku, że ten singiel jest naprawdę świetny.
01:08 - 29.11.2013

metempsycho :

0
Klip nic nie pomoże piosence. Utwór jest dobry ale tylko dla fanów Brit. W ogóle nie wpada w ucho "przeciętnemu" słuchaczowi. Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że Britney Jean jest tylko dodatkiem do Vegas.
04:46 - 29.11.2013

Pinokio :

Pinokio
Przez media nie może byc zupelnie pominiety, bo część z nich ma płacone za jego promocję ;P Klip mógłby wyjsc nawet przed 3.12 jak dla mnie smilies/wink.gif
10:11 - 29.11.2013

koko dzambo :

0
fakt, till it's gone jest świetne i hold on tightsmilies/shocked.gif
11:45 - 29.11.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy