Hunger TV: Miley Cyrus mówi o Britney Spears!
Wpisany przez Belle   

blegendicon200"Britney jest niesamowita. Wiem, że obecnie artysta wydając album, nie dołącza już plakatów, czy naklejek. A dla mnie było ważne, by dodawać takie rzeczy do płyty, bo kiedy byłam młodsza moim pierwszym krążkiem, jaki kupiłam były nagrania Britney Spears i następne, co zapragnęłam to [powiesić sobie na ścianie] jej plakat. Uważam poza tym, że Britney Spears reprezentuje czasy, kiedy znani ludzie nawiązywali całkiem innego rodzaju więź ze swoimi fanami, nie był to tylko Twitter i tego typu portale społecznościowe, ale była pewna magia w tym, że trzeba było pójść i po prostu kupić nowy album ulubionego artysty.

Z płytami Britney było tak samo. Musiałam pójść i ją kupić, bo było coś wyjątkowego w tym, że trzymasz ten album w dłoni i ekscytujesz się tym, co znajdziesz w środku... Britney Spears jest ikoną, [zatem podczas spotkania z nią w studiu nagraniowym], zapragnęłam przypomnieć jej o tym, nieustannie powtarzając: 'Britney, tak naprawdę nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak niesamowita jesteś. Niektórzy mówią mi że jestem reprezentantką okresu ich dzieciństwa, a dla mnie to ty reprezentujesz całe moje dzieciństwo, tak jak byś była ścieżką dźwiękową mojego życia'.

Chciałam uzmysłowić Britney Spears, jak cudowną jest osobą i że stała się żywą legendą. Mając 30 lat, człowiek może nie zdaje sobie sprawy z tego, kim jest. A ja zapragnęłam, by Britney uzmysłowiła sobie jedno: 'Jesteś [tą] Britney Spears'. Chciałam zatem celebrować [uwidocznić] ten fakt w [naszej wspólnej] piosence. Chciałam, by mówiła 'to jest Britney'. I już nie chodzi o sam fakt, że ona w ogóle w niej zaśpiewała, tylko o jej głos, o jej wokal. Ona posiada jeden z tych charakterystycznych, przemawiających głosów, które od pierwszego usłyszenia nie pozostawiają wątpliwości, że jest to Britney Spears. Właśnie o to mi chodziło, właśnie to chciałam osiągnąć".

Wypowiedź Miley Cyrus dla magazynu Hunger TV

Komentarze (8)add comment

Agnieszka :

Agnes
"Ona powiada jeden z tych charakterystycznych, przemawiających głosów, które od pierwszego usłyszenia nie pozostawiają wątpliwości, że jest to Britney Spears." - no tak. żaden artysta nie ma tak naturalnego a zarazem wiewiórczego głosu jaki ma Britsmilies/wink.gif a tak całkiem poważnie.. Britney też była częścią mojego dzieciństwa a jej płyt słucham ciągle.. Ludzi ją pokochali bo była sobą- naturalną dziewczyną ze świetnym poczuciem humoru. Jedna to co się wydarzyło pozostawiło po sobie ogromny ślad. To już jest całkiem inna kobieta..smilies/sad.gif
16:54 - 8.10.2013

jas :

0
a ja uważam ze Britney ma charakterystyczny glos tylko niepotrzebnie jest przerabiany, w SMS np ma chyba bardzo swoj taki naturalny.
17:04 - 8.10.2013

MJ :

0
Heh ja pamiętam jak szpanowałem walmanem w podstawówce z KASETĄ Baby one more time/Opss smilies/cheesy.gif
17:08 - 8.10.2013

Billy :

Billy
Ciekawe, bo jakoś głosu Britney w utworze Bangerz jak na lekarstwo -_-
17:12 - 8.10.2013

Muffinka nz :

0
hymmm a wiec sluchanie Britney moze skutkowac zachowaniem Miley. Lepiej trzymac dzieci z daleka od muzy Brit.
17:13 - 8.10.2013

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
nie był to tylko Twitter i tego typu portale społecznościowe, ale była pewna magia w tym, że trzeba było pójść i po prostu kupić nawy album ulubionego artysty.[/i- święte słowa. Kiedyś gwiazdy zwoływały konferencje prasowe mówiąc o swoich nowych projektach, stojąc w kolejce po płytę czuło się tą niesamowitą atmosferę, że już wkrótce będzie miało się coś od swojego idola. Pamiętam te czasy, kiedy stojąc w koleje po kasetę Oops I Did It Again modliłem się, aby czasem dla mnie nie zabrakło.
17:30 - 8.10.2013

Marq :

0
Te czasy Niestety już nie wrócą a szkoda bo wspominam je wspaniale dzięki właśnie Britney.
19:00 - 8.10.2013

BreatheOnMe :

doricia90
Łukasz skąd ja to znam.. nasze pokolenie smilies/cheesy.gif
10:36 - 9.10.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy