Britney Spears w wywiadzie dla stacji radiowej "99.7 NOW FM"!
Wpisany przez Lunoxi   

Od jakiegoś czasu Britney Spears regularnie udziela telefonicznie wywiadów różnym stacjom radiowym. Tym razem padło na rozgłośnię 99.7 NOW FM z siedzibą w San Francisco. Britney opowiedziała prezenterom Fernando i Gregowi m.in. o grupie gejów, z którymi ma przyjemność pracować, dodając, jak wspaniałe jest to dla niej doświadczenie. Piosenkarka wspomniała również o niemalże wpisanym na stałe w jej karierę słowie "bitch",  pojawiającym się w kilku jej piosenkach, a także o nadchodzących występach w Las Vegas.

Britney ponownie podkreśliła, że ciężko pracuje nad swą koncertową rezydenturą i jak bardzo - jej zdaniem - spektakularne będzie to show. Podczas trwającej przeszło 5 minut rozmowy, nie pominięto również tematu duetu z Miley Cyrus. Z kolei, na pytanie dotyczące ósmego albumu studyjnego, Britney standardowo odparła, że będzie on bardzo osobisty i inny od poprzednich oraz że jest (współ)autorką kilku piosenek. "Czy na płycie pojawią się jakieś kolaboracje z innymi artystami?" - zapytał dziennikarz. "Będziecie musieli [posłuchać i wtedy dopiero] się przekonać" - odrzekła piosenkarka. Aby posłuchać wywiadu, kliknij w poniższy obrazek.

woodneypic

 ***

"Tak, wielu moich fryzjerów i makijażystów, z którymi pracuje, to geje! (...) Uważam, że są absolutnie porywający, uroczy i zabawni"- odrzekła Britney na pytanie prezentera, dotyczące grupy homoseksualistów, którzy mają wpływ na tworzą przez nią muzykę i wizerunek. Jeden z rozmówców wyznał wokalistce, że wielu jego znajomych używa frazy It’s Britney Bitch na co dzień. Zapytał zatem, czy zdawała sobie sprawę, jak popularne stają się te słowa i że bywają używane powszechnie, jako na przykład... pseudonim.

"Tak, właśnie sobie zdałam sprawę, że kilka moich piosenek zawiera w sobie [słowo bitch]..." - zauważyła Brit. Radiowcy wyznali jednak, że są bardzo zadowoleni z wykorzystywania przez nią takiego wyrażenia i bardzo im się ono podoba. "Bardzo się cieszę, że przypadło wam ono do gustu..." - wyznała Brit. Na pytanie, czy używa słów "Hej, it’s Britney, bitch" spotykając ludzi na ulicy, gwiazda popu odpowiedziała jednym krótkim: "nie". 

Piosenkarka wyznała również, że bardzo lubi swoją młodszą muzyczną kompankę Miley Cyrus. Stwierdziła, że kontrowersja, która obecnie jej towarzyszy jest bardzo zabawna, ale najważniejsze, że była gwiazda "Disneya" jest przy tym sobą. Zapytana czy udzieliła jej jakichś rad, Britney odrzekała: "Powiedziałam tylko, żeby prawdziwie była sobą i pozostała fajną osobą. Że najważniejsze to pozostać wiernym sobie". "Czy jest jakaś szansa, że zobaczymy cię raz jeszcze - na przykład podczas w show - w stroju uczennicy, który uczynił cię sławną?" - zapytał prezenter pod koniec wywiadu. "Wątpię w to" - odparła piosenkarka, po czym  pożegnała się. W trakcie wywiadu Britney "obiecała" również prezenterom, że z racji swych nadchodzących koncertów w Las Vegas w najbliższym czasie pozostanie... blondynką.

Komentarze (8)add comment

Madeleine :

MadiPas
Wszystko tylko nie wywiady radiowe! Mówi wkoło o tym samym smilies/smiley.gif
20:43 - 7.10.2013

Billy :

Billy
WOW, Britney pozostanie blondynką. Coś nowego!!! LOL
21:28 - 7.10.2013

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Przyznaję się bez bicia, że często do mojego psa mówię It's Lucy Bitchsmilies/cheesy.gif Wzięło się to właśnie od znanego nam już stwierdzeniasmilies/wink.gif
21:42 - 7.10.2013

Tomasz! :

Tomi
Gay Okay smilies/grin.gif
21:45 - 7.10.2013

San :

0
Fajna promocja ;
22:13 - 7.10.2013

Muffinka nz :

0
I don't care. Jakos mnie nie ciagnie do kupna tego albumu, ale przyznam,ze jestem bardzo ciekawa sprzedazy. Niestety konkurencje Britney ma o wiele lepsza od niej wiec na pewno nie bedzie nr 1. EVER. Z takim beznadziejnym zaanagowaniem. Nie no sory...to juz chyba 1000 radiowy wywiad...przy FF czegos tak spektakularnego nie bylo.
23:10 - 7.10.2013

lbm :

lbm
uwielbiam te wywiad smilies/kiss.gif czekam na kolejny jutro aż takiej bujnej promocji nie widziałemsmilies/grin.gif
23:17 - 7.10.2013

Jeff :

0
już niedługo wywiad dla radia ZET ..
23:44 - 7.10.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy