Britney tweetuje z fanami na temat nowej muzyki!
Wpisany przez Belle   

dailyjoymidNa oficjalnym koncie Twitter Britney Spears pojawiła się nowa wiadomość, w której piosenkarka poinformowała o postępach w pracy nad swoją nową muzyką. "Nagrywam piosenkę dla wszystkich moich chłopców :)" - napisała tajemniczo. Jak się można było spodziewać, wpisem tym ruszyła całą lawinę tweetów od swoich oddanych fanów, którzy chcieli koniecznie dowiedzieć się czegoś więcej...

Co ciekawe, gwiazda postanowiła odpowiedzieć na kilka z nich, nie podała jednak żadnych nowych szczegółów odnoście premierowych nagrań. Mimo to szybko wywiązała się niezobowiązująca konwersacja nie tylko na tematy związane z muzyką... "Britney Skarbie, już nie mogę się doczekać! [Twoja nowa muzyka] będzie wspaniała!! Uwielbiam cię!" - napisał użytkownik ze Szwecji. "Awww, dzięki!" - odparła Brit.

"A ja nie mogę uwierzyć, że nagrywasz! O Mój Boże..." - wyznał z wielką ekscytacją kolejny fan. "Uwierz!" - skwitowała krótko piosenkarka. "Britney to na pewno będzie niesamowita piosenka! Jestem z ciebie taka dumna" - stwierdziła niejaka Lurdes. "To miłe, co piszesz ;)" - odpowiedziała jej Brit. "Britney, już nie mogę się doczekać twojej nowej muzyki! Za każdym razem sprawiasz, że jest coraz lepsza! Kocham cię tak bardzo i chciałam ci podziękować za twoją ciężką pracę" - napisała kolejna wielbicielka naszej gwiazdy popu - Chey z USA. "Dziękuję ci moja słodka!" - odpowiedziała Britney.

Potem wymiana zdań zeszła na całkiem niemuzyczne tematy... "Britney, czy mogłabyś mi pożyczyć powodzenia na jutrzejszym egzaminie?" - zapytała Ella z Irlandii. "Powodzenia!" - odpisała Britney. "Czy tylko ja wypisuję miłe rzeczy do znanych ludzi i pozostaję kompletnie niezauważony? Już sam nie wiem" - pożalił się niejaki Derek. "Ja cię zauważyłam :)" - stwierdziła Britney z uśmiechem.

"Britney Spears, oops I did it again! Znowu to zrobiłem... Przegapiłem moment, w którym zostawiałaś wpisy" - napisał zawiedziony Dhanu z Indonezji. "Dhanu, oops I tweeted again!" - zażartowała nieoczekiwanie Brit odpowiadając po kilku godzinach specjalnie na jego tweet. Tymczasem współpracujący z Britney Spears nad jej nowym albumem producent Antony Preston, zapytany przez jednego z fanów Britney, o to, co gwiazda miała na myśli pisząc, że nagrywa piosenkę dla wszystkich swoich chłopców stwierdził, iż nie miała ona na myśli swoich synków... "Nie, to nie jest piosenka dla nich, ale na pewno ją pokochacie!" - skwitował.

Komentarze (9)add comment

Ewa. :

0
Co może oznaczać treść wpisu Brit, że nagrywa dla wszystkich swoich chłopaków ?
14:42 - 19.06.2013

Belle :

Belle
Już dopisałam do newsa: „współpracujący z Britney Spears nad jej nowym albumem producent Antony Preston, zapytany przez jednego z fanów Britney, o to, co gwiazda miała na myśli pisząc, że nagrywa piosenkę dla wszystkich swoich chłopców stwierdził, iż nie miała ona na myśli swoich synków… „Nie, to nie jest piosenka dla nich, ale na pewno ją pokochacie!” – skwitował.

Chodzą słuchy że piosenka może być dla gejów smilies/wink.gif
14:43 - 19.06.2013

Ewa. :

0
Uuu to coś nowego. Britney zawsze wypowiadała się z szacunkiem o homoseksualistach dlatego tez miała u nich pochlebne opinie.
14:44 - 19.06.2013

Ellie :

0
Britney zawsze będzie wspaniałą Idolką!
14:45 - 19.06.2013

Klałdik :

0
Ja bym poczekała z tą radością..
14:45 - 19.06.2013

Muffinka. :

0
Super,nie ma to jak piosenka o gejach..bardzo ambitnie. Juz byla taka co spiewala o wszystkim mowie oczywiscie o gadze. Załamało mnie to,naprawdę... Chociaż w sumie prawie każdy facet który jest fanem britney jest gejem…szczególnie w usa więc nie byla bym zaskoczona czymś takim. Oby tylko nie próbowała się promować homoseksualizmem,bo ja osobiście mam dosyć wywodów na te tematy w mediach. Ileż można?
14:46 - 19.06.2013

Matiz. :

0
Dzięki Muffinka…. nie każdy
14:47 - 19.06.2013

Muffinka. :

0
Napisałam PRAWIE. I to jest szczera prawda.
14:47 - 19.06.2013

lenaa. :

0
Mnie się to na przykład skojarzyło z piosenką „(I Got That) Boom Boom”..Ona tam na początku mówi „This is for all the southern boys out there” smilies/smiley.gif)
14:48 - 19.06.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy