Producenci ekscytują się pracą nad nowym albumem Britney!
Wpisany przez Belle   

madmadonnamidpicMuzyk Jean Baptiste Kouame, który mocno angażując się w prace nad nowym albumem Britney Spears systematycznie werbuje producentów, mogących pomóc w realizacji projektu, w niedawnym wpisie na Facebooku stwierdził z właściwą sobie ekscytacją: "Nowy album Britney Spears będzie cholernie niesamowity!!! Ale nie pytajcie o więcej..." - poprosił.

I po tym, jak jakiś czas temu obwieścił, iż do grona muzyków dołączył DJ Replay, teraz sam DJ potwierdził tę kolaborację, zostawiając na swoim koncie portalu społecznościowego Twitter krótką wiadomość dotyczącą Brit i tworzonej dla niej muzyki.

"Britney powróciła!!! Chociaż tak naprawdę ona nigdy nie odeszła!" - stwierdził. Nagabywany przez zniecierpliwionych brakiem konkretnych informacji fanów piosenkarki, którzy zobaczyli jego wpis, Replay stwierdził w kolejnym tweecie: "Madonna zawsze będzie Królową [Popu], ale Britney jest Księżniczką. Jej [nowa] muzyka jest po prostu powalająco niesamowita i już nie mogę się doczekać, kiedy usłyszy ją cały świat!" - obwieścił muzyk z dużym entuzjazmem.

Tymczasem inny producent, który w niedawnym wywiadzie dla radia brytyjskiego Capital FM potwierdził swą współpracę nad nowym krążkiem naszej gwiazdy popu, również zostawił nowy wpis, skierowany do (tworzącego dla Britney), producenta Willama Orbita, jednak pośrednio dotyczący Britney! "William Orbit dostanie się niebawem do toxycznej strefy! Już nie mogę się doczekać naszej wspólnej pracy, Proszę Pana!" -  stwierdził Naughty Boy.

Aktualizacja: William Orbit odpowiedział na wpis Naughty Boy’a, cytując, a raczej modyfikując słowa z piosenki Britney Spears, "Oops! I Did It Again". " Ooops, she’s gonna do it again!!! (Oops, Britney znowu to zrobi!!!)" - napisał. W kolejnym tweecie dodał: "Już wiem, jakie będą dwa najlepsze albumy roku". Miejmy nadzieję, że producent miał na myśli między innymi nowy album Britney Spears!

***

recital3luizjana

Komentarze (4)add comment

Touch of My Hand. :

0
Póki co to tylko Britney nie ekscytuje się pracą nad nowym albumem…
13:18 - 19.06.2013

Blanka. :

0
Też chciałam o tym napisać, że jak zwykle wszyscy się ekscytują tylko nie Britney. :/ I w ogóle tak zaszłam pamięcią 3 lata wstecz jak pracowali nad ‚FF’ tma też wszyscy się ekscytowali tylko nie Britney. Swoją drogą jak szybko czas leci.
13:18 - 19.06.2013

Klaudia. :

0
Oni zawsze tak zachwalają, a potem zostaje tylko rozczarowanie. Choć mam ogromną nadzieje że tak nie będzie.
13:19 - 19.06.2013

Ewa. :

0
Ja również przyłączam się do powyższych komentarzy, wszyscy się cieszą, piszą o nowym albumie Brit, a skoro sama pop księżniczka się tym nie interesuję, to może koncert w Vegas dadzą sami producenci… Widać gołym okiem, że ona robi to co musi robić wiąże ją kontrakt i tyle. Nie ma tej chęci co kiedyś, bo to co miała już osiągnęła, zapomniała jedynie i aż o swoich fanach…
13:20 - 19.06.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy