Jessie J mówi o piosence tworzonej dla Britney Spears!
Wpisany przez Belle   

britishladymid"Comeback Britney Spears będzie miał brytyjski powiew, przynajmniej tak twierdzi piosenkarka, autorka tekstów i dostarczycielka gorących hitów rodem ze Zjednoczonego Królestwa - Jessie J" - napisał redaktor serwisu internetowego gazety The Sun. Według doniesień "The Sun" bowiem, "Brytyjka została poproszona o napisanie piosenki dla amerykańskiej gwiazdy popu na jej nowy, ósmy z kolei album studyjny, nad którym toczą się wstępne prace.

Jessie potwierdziła tę informację stwierdzając, że poczuła ekscytację już od samego początku pracy nad utworem, którego zarys został jej podesłany przez sztab Britney!". "Otrzymałam [wstępny] beat, podklad muzyczny, nad którym miałam (po)pracować i muszę przyznać, że jest niesamowity" - wyznała Jessie. "Jest naprawdę dobry i nie sądzę, że jest to coś, czego ludzie [zwykle] spodziewają się po Britney".

"Kawałek jest bardziej brytyjski, aniżeli może się wydawać, ale nadal posiada brzmienie i klimat typowy dla Britney Spears - zawiera w sobie taki Britney Swag... Ludzie będą naprawdę zaskoczeni" - stwierdziła tajemniczo piosenkarka. "To może być najbardziej niesamowita rzecz, jaką zrobiłam do tej pory. Poza tym, to wspaniałe uczucie wiedzieć, że to, co stworzę może być usłyszane przez ludzi na całym świecie" - rozmarzyła się Jessie.

Przypominamy, że już podczas prac nad ostatnim albumem studyjnym Britney Spears, "Femme Fatale" pojawiły się pogłoski, że może on nosić ślady brytyjskiego grania... Jeśli chodzi o same dokonania producenckie Jessie J pisała ona z powodzeniem dla takich znanych artystów jak na przykład Justin Timberlake, Christina Aguilera, Chris Brown, Willow Smith i Miley Cyrus.

Komentarze (3)add comment

MoonWalk. :

0
No… teoretycznie FF miało brzmienie, w których słychać było naleciałości europejskich dźwięków… Ale do brytanii to mu tam było daleko.
11:37 - 19.06.2013

Muffinka. :

0
Comeback? Chyba juz przed kazdym albumem beda mowic,ze britney powraca. Masakra. Ilez razy mozna powracac?
11:38 - 19.06.2013

Ellia :

0
Fakt. Czekam na efekt(y) smilies/smiley.gif
11:38 - 19.06.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy