Osama Lutfi ostatecznie przegrał proces z rodziną Spears!
Wpisany przez Belle   
smilecolmid"Rodzina Britney Spears świętuje swoje wielkie zwycięstwo w wojnie prawnej z Osamą Lutfim - sędzia oddaliła właśnie sprawę, jaką mężczyzna wniósł przeciwko rodzinie, uzasadniając, że nie przedstawił on żadnych dowodów na to, że członkowie rodziny Spears kiedykolwiek uczynili mu coś złego. Lutfi już zapowiedział, że odwoła się od tej decyzji"  - donosi serwis TMZ.

W czwartek podczas trwającej przeszło dwie godziny rozprawy, sędzia Suzanne Brugera zadecydowała o ostatecznym zakończeniu procesu - potwierdzili także redaktorzy serwisu Radar Online. "Naprawdę długo nad tym myślałam i doszłam do wniosku, że zakończenie tego procesu to po prostu jedyna słuszna decyzja" - stwierdziła sędzia.  Trzeba nadmienić, iż stało się tak w głównej mierze za sprawą sztabu Britney Spears, który zwrócił się z wnioskiem o oddalenie sprawy.

Zdaniem sędzi, Osama Lutfi nie zdołał przedstawić dostetecznych dowodów na żadne ze swoich oskarżeń przeciwko Britney Spears i jej rodzinie. "[W sprawie rzekomego pobicia przez Jamie'ego Spearsa] Lutfi sam przyznał, że nie nosił na sobie śladów zdarzenia, nie doznał żadnych obrażeń ciała (na przykład w postaci siniaków) i miał się dobrze" - uzasadniali we wniosku prawnicy rodziny Spears, prosząc o oddalenie sprawy.

Co do twierdzeń o domniemane pomówienie Lutfiego przez Lynne Spears, w dokumentach sądowych możemy przeczytać: "Sam Lutfi nie jest w stanie przedstawić żadnych przekonujących dowodów na to, iż  Lynne Spears nie była przekonana o prawdziwości treści zawartych w swej książce. Dowody jednoznacznie wskazują, że Lynne Spears polegała na własnych obserwacjach  i tym, co powiedział jej Sam Lutfi. Jej zeznania w sprawie były jasne, jednoznaczne i w toku całego procesu - niezmienne".

Oddalono także roszczenia Lutfiego względem samej Britney Spears. Były samozwańczy menager gwiazdy żądał od niej miliona dolarów odszkodowania za pracę, jaka swoim zdaniem dla niej wykonał. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyroku. Uważamy, wynik za słuszny" - powiedział jeden z adwokatów reprezentujących rodzinę Spears, Lean Gladstone. Jak donoszą liczne media, zaraz po zakończeniu posiedzenia, Osama Lutfi wniósł apelecję.

Aktualizacja: Po tym jak sądzia zdecydował o zakończeniu procesu, prawnicy reprezentujacy w sprawie Britney i jej rodzinę zdecydowali się podjąć próbę odzyskania kosztów, jakie ponieśli w związku ze sprawą, tzw. opłat prawnych poniesionych w celu obrony przed byłym "menagerem" Britney - dowiedział się serwis "Radar Online". Jak informowaliśmy wcześniej Britney i jej rodzina wydała prawie milion dolarów broniąc się przed absurdalnymi zarzutami Lutfiego.

"Pozew wniesiono trzy mata temu i cała sytuacja była niezwykłym ciężarem emocjonalnym dla Britney i jej rodziny, zwłaszcza jej mamy Lynne. Sztab Britney zwrócił się do sądu z formalnym wnioskiem, w którym poprosił, by nakazał Lutfiemu zwrócić w niedalekiej przyszłości koszty poniesione przez nich z w trakcie trwania procesu. Tak naprawdę nie oczekują, że Sam Lutfi będzie w stanie pokryć tak ogromne koszty, ale i tak chcą to zrobić" - zdradziło źródło.
Komentarze (13)add comment

taka prawda :

0
I bardzo dobrze on jest zalosny . Mial niby takie dowody i powolywal swiadkow ktorzy obalali jego tezy.
13:17 - 2.11.2012

Kinia :

Britney-Jean-Spears
Czyli co? Doszliśmy do ostatniego odcinka "Mody Na Sukces"?smilies/grin.gif
13:22 - 2.11.2012

LB :

0
Kinia : koniec 1 sezonu, bo lutfi złożył apelację... ale raczej już nie ma szans
13:30 - 2.11.2012

Adam :

weirdo
Bez zeznań Britney to dla mnie totalne nieporozumienie. Rodzinka ma dużo za uszami, skoro tak bardzo nie chce by Brit coś mówiła.
16:27 - 2.11.2012

Ewelina :

0
W końcu koniec tej komedi! Nareszciesmilies/wink.gif
16:54 - 2.11.2012

Adam :

weirdo
Komedia będzie trwała dopóty dopóki Brit będzie ubezwłasnowolniona.
17:59 - 2.11.2012

Katrina :

katie
Nawet mi ulżyło smilies/wink.gifJak dobrze, że to już koniec. "Lutfi już zapowiedział, że odwoła się od tej decyzji"- to widać, że on jest jakiś nienormalny. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść a nie wnosić apelację.
18:05 - 2.11.2012

Layla :

0
Przepraszam, że tu o to pytam, ale strasznie mnie nurtuję. Czy wiadomo jakie preferencje polityczne ma Britney? Głosuje na Republikanów czy Demokratów? smilies/wink.gif

Belle: czeto zaczepia na Twitter Obamę to chyba demokratką...
21:14 - 2.11.2012

Billy :

Billy
Wow, to jeżeli przegra ostatecznie rozprawy, to będzie musiał z własnej kasy zapłacić za cały proces.
00:26 - 3.11.2012

brytfanka :

0
Wygłupił się i tyle smilies/smiley.gif
08:59 - 3.11.2012

brytfanka :

0
Do Belle: Od dawna Britney mówi że popiera politykę George W. Bush. Mówiła nawet o tym w filmie "Fahrenheit 9.11" a jak wiadomo Bush to republikanin.
http://wiadomosci.onet.pl/kios...maly.html

Belle: Wielu już popierało politykę Busha a potem się na tym przejechali, po tym jak wywołał wojnę w Iraku smilies/wink.gif Britney teraz wyraźnie popiera Obamę, ale dzięki za czujnośc.
10:20 - 3.11.2012

Layla :

0
@Belle wielkie dzięki! Ty wiesz wszystko! Niesamowita dziewczyna! smilies/cheesy.gif
11:21 - 3.11.2012

assd :

0
u nas taki proces trwałby latami
09:30 - 4.11.2012

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy