Exclusive: Polski fan na spotkaniu z Britney Spears! [Relacja]
Wpisany przez Belle   

Poniżej przedstawiamy relację polskiego fana z koncertu Britney Spears, który odbył się 30 września w Budapeszcie. Kuba, jako szczęśliwy posiadacz biletu vip umożliwiającego spotkanie z pop gwiazdą, zajrzał za kulisy w ramach tzw. meet & greet! Dziękujemy Ci Kuba serdecznie za chęć podzielenia się z innymi fanami Brit swoim niebywałym szczęściem. Zapraszamy do lektury, z której dowiecie się mi.in., że Kuba - chyba jako jedyny fan na świecie - spotkał się wówczas z Britney dwukrotnie! Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w naszej galerii, które udostępnił nam Kuba!

kubabs

***

Na krótko przed godziną 17 spotkałem sie ze znajomymi, którzy mieli takie same bilety jak ja. Rozmawialiśmy o tym, co powiemy, co damy Brit, jak chcielibyśmy, żeby wygladała. O 17 przyszła po nas asystentka Brit, Felicia. Sprawdzono naszą tożsamość, poproszono o podpis, odebranie plakietki vip i podano nam wstępne reguły obowiazujace podczas zwiedzania backstage'u (m.in. musieliśmy wyłączyć, bądź wyciszyć i nie wyjmować telefonów).

Nie jestem w stanie przytoczyć dokładnie tego, co mówiła Fe, gdyż operowała samymi liczbami typu, ile mil mają kable, ile ton podwieszono na suficie, ile ważą światła, ile napis "femme fatale". Powiedziała nawet, ile kurczaków przyrządzają, ile litrów wody zużywają oraz że ilość energii zużywana podczas show pozwoliłaby oświetlić 200-tysięczne miasto. Wyznała też, że jej ulubionym gadżetem jest różowy samochod, który sterowany jest przez pana nie widzącego sceny (mówią mu do słuchawki, gdzie ma jechać - "w lewo, trochę w prawo, prosto"). Ulubionym rekwizytem scenicznym Britney jest łódź z występu do piosenki "Gimme More".

Byliśmy u pani krawcowej, która przerabia stroje Britney (po drodze rozdali nam plecaki z plakatami) no i dowiedziałem się, że ulubionym strojem Britney jest kamizelka i szorty z "Baby One More Time", ulubionym Felicii - kimono z "Toxic". Strój do "Till The World Ends" z kolei, potrzebuje 100 baterii na na każde show! Asystentka opowiedziała nam również o garderobie Britney, tym jak wyglada, że jest dziewczęca, że lubi tam grać w różne gry z synkami i że właśnie tam jest i to robi! Następnie pokazała nam nasze miejsca, wtedy ja dalem jej prezent dla Brit i Fe powiedziała, że to najpiekiejszy prezent od fana, jaki widziala i że Brit musi wiedzieć, że to ode mnie i że ona o to zadba. Wówczas znajomi też dali swoje prezenty, jednak niczyjego prezentu raczej nie skomentowała.

O godzinie 20 wrócili po nas, ustawili w linii (byłem 5.) i powiedzieli, ze nas pomęczą emocjonalnie (pytali, czy się denerwujemy itp. Pary mogły wejść osobno). Zapoznali nas z regułami obowiazujacymi podczas spotkania meet & greet. Nie sprawdzali naszych toreb, więc prosili, by zostawić je na stole przed wejściem do Brit. Fe poinformowała, że możemy poprosić ja o przytulenie, ale nie obiecuje nam, ze wtedy zdjecie będzie ładne, bo my wiemy o Brit wszystko, a ona o nas nie wie nic... Powiedziała, że mamy uszanować jej strefę prywatności. Doradziła, by wykorzystać dany nam czas z Brit jak najlepiej, powiedziała, że możemy powiedzieć jej to, co chcielismy powiedzieć jej przez całe życie, że możemy zapytać o co tylko chcemy!

Fe spisała nasze maile, zapisała znaki szczególne, żeby wiedziec komu wysłać jakie zdjecie, rozdała nam wizytówki na wypadek, gdyby zdjecie nie doszło i prosiła żeby czekać, bo teraz Britney jest z makijażystką. Kiedy ona wyszła... jedna dziewczyna prawie zemdlała, chciała wyjść na powietrze. Ja poszedłem szybko umyć ręce, tamta dziewczyna wymiotowala. (Nie wyobrażacie sobie tego, co wtedy ma sie w głowie... Przez caly czas starałem się być spokojny, nawet powtarzałem sobie w glowie, co chce powiedzieć Britney). Przed odejściem Felicia zdradziła nam również, że Britney jest teraz "lustrem emocji". Zaznaczyła, że jeśli wejdziemy do niej zestresowani ona też taka będzie, jeśli wejdziemy spokojnie, będziemy radosni, Britney będzie dokładnie taka sama.

Na początku spotkania wszedł jakiś ważny pan z dwoma małymi chłopcami, to trawało bardzo krótko. Następnie wszedł chłopak (miedzy nami a Brit było małe pomiesczenie ze stołem, na którym mieliśmy zostawić torby). Kiedy kolejno otwierały się drzwi, widzialem tylko ochroniarza Britney, Edana. Wyszedł pierwszy chlopak... Kiedy Felicia i wszyscy zapytali jak było, on szedł przed siebie, nie zwracając uwagi na nic (na to że zostawił swoje rzeczy!), miał tępy wzrok i... uśmiech od ucha do ucha. Dopiero kiedy przeszedł jakieś dziesięć metrów, ocknął się i wrocił po swoje rzeczy. Zapytałem go tylko: "Bialy, czy różowy szlafrok?" on złapał się za serce i powiedział: "bialy :)))".

Nadeszła moja kolej, wszedłem... Zobaczyłem trzy postaci, od lewej Edan i Brit, Brett po jej prawej trzymającą tourbooki. Dzieliło nas jakieś pięć metrów (takie głębokie pomieszczenie). Brit wydawała się zupełnie niezainteresowana tym, że wszedłem. Widzialem, że rozmawiała z kimś, kto stał w pokoju. Zbliżyłem się i zobaczyłem jakieś dwadzieścia innych osób, których zupełnie się nie spodziewałem. Byli to: pani fotograf, panowie trzymajacy blendę, oświetlenie itp. Britney spojrzała na mnie! (Jeśli wydaje się wam, ze jest piękna... Uwierzcie, ona jest najpiękniejszą osobą na świecie!). Powiedziałem: "Cześć Britney, mam na imię Jakub i jestem Twoim najwiekszym fanem z Polski". Powiedzialem to spokojnie tak, jak kazala Felicia...

Britney z uśmiechem na twarzy, odparła: "Cześć Jakub, miło Cię poznać. To jest dla Ciebie, sweetie (kochanie, słodziaku)". Podała mi tourbook. W momencie, kiedy wypowiedziała moje imię, uderzyło mnie takie ciepło, że zupełnie zapomniałem, co chciałem do niej powiedzieć... Podziekowałem za tourbook wyznałem, że kocham ją za to, że jest tak wspaniałą osobą, że jej muzyka zmieniła moje życie i że jest moją inspiracją do dziś. Ona odpowiedziala: "Aww... Dziękuję!" . Moj prezent dla niej leżał na stole obok. Wskazałem palcem na niego i powiedziałem, że dałem jej ten rysunek, bo przedstawia jej dzieci, czyli to, co kocha najbardziej! Brit stwierdziła, że jest piękny i że bardzo mi za niego dziękuje. Odpowiedziałem jej, że mam nadzieję, ze nigdy o mnie nie zapomni dzieki niemu, na co ona odparła: "OK" (mogła się bardziej wysilić XD).

Następnie zaproponowała zdjecie, ustawiłem się tak, że dotykałem prawym ramieniem jej włosów i lewego ramienia. Przypomniało mi się, że miałem zaproponować Britney zrobienie serdusza do zdjecia! Zapytałem ją zatem, czy możemy zrobić serduszko. Ona spojrzała na mnie swoim brązowymi oczami od dołu (jest bardzo drobniutka) i powiedziała: "Oczywiscie, zrobmy to!". Przystawiła wówczas do mnie swoją rekę, a ja złaczyłem swoją lewą dłoń z jej... Przysiegam Wam, to było najdziwniejsze przeżycie w moim życiu. Przekazała mojemu ciału coś, co sprawiło, że w tym momencie byłem najbardziej otępioną, oniemiałą osobą na świecie. Nie wiedziałem, gdzie jestem, z kim, co robię i jak sie nazywam. Pamietam tylko, ze wodziłem wzrokiem po suficie i podłodze i... nagle flesz! Nie spojrzalem w obiektyw...

Powiedziałem jeszcze Britney, że mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś się spotkamy, np. w Polsce, podziękowałem i poszedłem. Wyszedłem wkurzony, oniemiały. Fe zapytała, co Brit powiedziała na prezent, jak się czuję po spotkaniu. Ja powiedziałem, ze mają dać mi spokój, że nic nie pamiętam... Byłem zly. Zepsułem sobie zdjęcie - nie spojrzalem w obiektyw! Kiedy wszyscy inni już zakończyli swoje spotkanie i dzielili się wrażeniami, zauważyłem, że Felicia krzycząc idzie w moja stronę O-o. Oznajmiła mi, ze mam wejść do Britney jeszcze raz, bo moje zdjecie nie wyszło... Wyobraźcie sobie, co wtedy chodziło mi po głowie - mnie i 18-tu pozostałym osobom (tak, 18-tu, bo jedna osoba nie dojechała).

Wszedłem do Britney jeszcze raz... Zawstydzony, zażenowany sytuacją. Na mój widok Britney zażartowała: "Aww! Nie wiedziałam, że nasze kolejne spotkanie nastąpi tak szybko! ;)". Tym uroczym stwierdzeniem bardzo mnie ujęła. Powiedziałem, że przepraszam ją bardzo i musi mi wybaczyć, bo spotkanie z nią wiele dla mnie znaczy, jednak jestem zestresowany... I wtedy właśnie nastąpiła dla mnie najpiękniejsza chwila tamtego dnia... Britney parsknęła swoim znanym wszystkim fanom śmiechem, - z trzema podbródkami, z szeroko otwartą buzią i powtórzyła: "Zestresowany!". Ja przeprosiłem ponownie, wówczas Britney odparła: "Bądź spokojny, kochanie" - z najbardziej zatroskaną i zakłopotaną miną, jaką widziałem. Zmartwiłem się, ze właśnie taką minę będzie miała na zdjeciu... Ustawiliśmy się. Pani fotograf oznajmiła, że będzie liczyła do pięciu i mam patrzeć w obiektyw. Kolejny raz zaproponowałem Britney serduszko... Zrobiliśmy zdjęcie, podziękowałem i wyszedłem.

Przysiegam Wam wszystkim! To nieprawda, że Britney nic nie mówi, ze stoi podczas spotkania zupełnie bez emocji. To było najdziwniejsze i najpiekniejsze doświadczenie w moim zyciu! Spełniło sie moje najwieksze marzenie i życzę tego samego każdemu z Was! Nie wiem sam, co mysleć o swoim zdjeciu... W autokarze byłem pewien, ze go nie udostępnię, bo to było zbyt piekne przeżycie, zeby ktoś miał mi je zepsuć... Nie wiem sam, czy jestem zadowolony ze zdjęcia, ale na pewno jestem zadowolony z tego przeżycia. Nie wiem też, czy kopnęło mnie szczeście, czy też pech (bo może pierwsze zdjecie wyszlo ladniejsze). Napisałem z prośbą o udostępnienie pierwszego zdjęcia, ale dostałem odpowiedź: "I'm sorry, but I can not send the other photo".

Co do koncertu, to dopiero podczas występu z piosenką "Boys" uświadomilem sobie, co się przed chwilą stało i czego jestem świadkiem. Britney była niesamowita, tańczyla świetnie, wygladała oszałamiająco. Dużo się uśmiechała i na pewno śpiewała podczas występu z "Don't Let Me Be The Last To Know". Wolałbym być na płycie, bo co chwilę upominali mnie, że mam siadać! Jestem także bardzo dumny z akcji serc (Kacper zrobilismy to!), bo widać było je prawie u każdej osoby na płycie. Britney je zauważyła (mogła coś powiedzieć, ale jej uśmiech był obłędny). Nadal nie wierzę, że zobaczyłem to show, ktore nieustannie oglądam na filmikach w internecie...

Komentarze (74)add comment

motyl3212 :

motyl3212
Piękny rysunek Brit z synkami.
16:13 - 3.10.2011

ewelina1990 :

0
Okłamałeś Brit, bo to ja jestem jej największą fanką z Polski smilies/smiley.gif
16:20 - 3.10.2011

Kamila :

in.the.zone
o jaaa, zazdroszczę smilies/smiley.gif
16:24 - 3.10.2011

Mati :

Mati
KubaKubaKubaKuba Ty cholerny szczęściarzu! [serce]
16:25 - 3.10.2011

katarzyna :

aniol
a ile kosztował bilet Vip pewnie strasznie dużo ?
16:29 - 3.10.2011

Malibu :

Freak_Girl
czytając tę relację, bardzo się wzruszyłam. Poleciały mi łzy... to spotkanie na pewno było urocze. Zazdroszczę. smilies/wink.gif Pozdrowionka dla wszystkich fanów Britney.! smilies/wink.gif
16:33 - 3.10.2011

Bartek :

0
Super sprawa! Nie przejmuj się wszystkimi, którzy chcieliby zepsuć Ci te wspomnienia, są Twoje. Ja mogę tylko zazdrościć i nadal marzyć o spotkaniu z Brit smilies/smiley.gif A co do rysunku ... Jest śliczny smilies/smiley.gif
16:34 - 3.10.2011

Alicja :

Lucky18
Jestes najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi ! smilies/wink.gifsmilies/wink.gifsmilies/wink.gif
16:35 - 3.10.2011

Curious :

Curious
To wspaniale, Twoje przeżycie musiało być niesamowite. Zdjęcie jest prześliczne.
16:37 - 3.10.2011

Krzysiek :

0
WOW! Az mialem ciarki na ciele jak to czytalem.. Fe ma racje.. Zdjecia Britney sa sztuczne wtedy, gdy fani sie dziwnie zachowuja... Twoje wyszlo swietnie! Na serio!!! Zazdroszcze Ci tego i chyba zaczynam odkladac kase. Jak bedzie nastepna trasa chyba sie skusze na M&G smilies/smiley.gif Dzieki za podzielenie sie ta relacja. Nie przejmuj sie jak ktos bedzie cos zlego pisal. Haters gonna hate smilies/wink.gif
16:43 - 3.10.2011

Krzysiek :

0
Ja pamietam jak poraz pierwszy zobaczylem Brit na zywo podczas CIRCUSa. Jak zjezdzala wtedy na scene.. rece sie trzesa, lzy naplywaja do oczu. Nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak sie czlowiek czuje jak sie znia spotyka face to face a co dopiero jak moze ja dotknac... Wokol niej naprawde jest taka neisamowita aura. Podczas koncertu to widac i czuc smilies/smiley.gif Jest naprawde niesamowita!!!!!!
16:51 - 3.10.2011

Lady B :

LadyB
Kuba jest kochany i skromny. W pełni zasłużył na takie cudowne spotkanie z Britney. smilies/wink.gif A wysłuchanie jego opowieści na żywo było jeszcze bardziej emocjonujące niż czytanie. Gdy go słuchałam nie mogłam powstrzymać łez. smilies/wink.gif
16:52 - 3.10.2011

katarzyna :

aniol
ja nie rozumiem dlaczego Kuba nie chciał podzielić się wrażeniami ja jak bym miała takie przeżycie to bym opowiadała na okrągło wszystkim do o koła i zdjęcie bym wszędzie wstawiła .
16:53 - 3.10.2011

MatiZ :

MatiSimek
Eeejjj....ja też tak chcesmilies/wink.gif
16:56 - 3.10.2011

kamill :

0
Tamto drugie foto miałes ładniejszesmilies/smiley.gif Daj to drugiesmilies/wink.gif Britney miała głowę prosto wtedysmilies/wink.gif
17:02 - 3.10.2011

kolba :

0
Chłopie niesamowicie rysujesz, na prawdę i wierz tu w siebie, że dostaniesz się na ASP w Krakowie przy czymś takim smilies/tongue.gif co do tego świetnie piszesz, bardzo przyjemnie się czyta, wszystko co napisałeś widziałem w swojej głowie, dzięki, że się tym z nami podzieliłeś.
17:06 - 3.10.2011

aqq :

0
Rozpłakałam się czytając tą relację! :| To musi być mega przeżycie... Zazdroszczę smilies/smiley.gif
17:07 - 3.10.2011

T.M :

0
przeczytałem tylko końcówkę, bo interesowało mnie jedynie samo spotkanie z Britney i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem smilies/smiley.gif
17:23 - 3.10.2011

Lady B :

LadyB
Belle- wgl. wysłałam Ci PM (sorry, że tu piszę ale zależy mi na w miarę szybkiej odpowiedzi smilies/wink.gif ).
17:28 - 3.10.2011

Rearview :

0
Nawet ja- który ma generalnie Britney w dupie, zazdroszczę Ci... smilies/cheesy.gif
17:30 - 3.10.2011

Chr :

0
wow, świetna relacja, dzięki smilies/smiley.gif Gratuluje spotkań z Brit smilies/cool.gif
17:32 - 3.10.2011

Justyna :

xyz
Ja też chcę smilies/cry.gif
17:33 - 3.10.2011

Kuba :

kubaa
Widze, ze duzo osob nakreca sie w związku z rysunkiem. Juz wczesniej pisalem na forum, ze mam bardzo utalentowaną koleżanke, która to dla mnie zrobi i myslalem, ze kazdy o tym wie. Bylem dosc zdziwiony jak w autokarze kazdy pytal czy sam to robilem, zatem odpowiadalem ironicznie 'oczywiście'. Powiem teraz poważnie: Nie zrobilem tego rysunku, to był tylko mój pomysł i sama Brit (napisalem w liscie) i Felicia, nie uslyszaly ode mnie, ze jest to zrobione przeze mnie. Poza tym staram sie myslec o czyms innym...ale jakos nie moge. Ciagle widze stojącą ją tam, na tle FF. Naprawde życze Wam wszystkim, przeżyć coś takiego.
17:38 - 3.10.2011

blueartist :

0
Kuba, po pierwsze gratuluję spotkania z Britney i cieszę się, że mogłeś doświadczyć nieopisanego uczucia. Ale czyżby? Gratuluję próby opisania tego szczęścia, bo naprawdę przyjemnie się tego czyta smilies/smiley.gif
17:43 - 3.10.2011

Olusia :

0
Też bym sie chciała spotkać z Britney smilies/sad.gif Zazdroszcze smilies/cheesy.gif
18:24 - 3.10.2011

Muffinka nz :

0
Kurde, jak ja bym się z nią spotkała to wprost zapytałabym czemu nie śpiewa live, bo za nic nie uwierzę, że śpiewa. A nie jakieś pytania typu 'Co tam u Ciebie' czy 'Jak się czujesz'. Może na początku z grzeczności, ale skoro Fe pozwala pytać o wszystko to bym z tego skorzystała. Britney można pytac naprawdę o wiele ciekawych rzeczy. Fajnie, że jej się podobaja prezenty od fanów, miło z jej stronysmilies/smiley.gif
18:32 - 3.10.2011

Kamillo :

Kamillo
Belle - "Kuba - chyba jako jedyny fan na świecie - spotkał się wówczas z Britney dwukrotnie! ". A ten jej psychofan Mr King FataleXXX nie liczy się xD?

Belle: Mnie chodzi o dwa razy jednego wieczoru xD. Kuba zasłużył widocznie XD
18:49 - 3.10.2011

Szymon :

Skibkass
nono, supersmilies/cheesy.gif oj, musiały bulgotać w Tobie niezłe emocje, być z Nią twarzą w twarz, rozmawiać, dotknąć.. jak to Britney mówi: awww, awesome! smilies/grin.gif miło, że się podzieliłeś tym z Nami. Pozdro smilies/wink.gif
18:53 - 3.10.2011

blackbird :

sawyer
No pękam z dumy :*
19:04 - 3.10.2011

kobson :

0
Masakra. Gratuluje Ci, to jest na pewno najcudowniejsze przezycie w calym Twoim zyciu! smilies/smiley.gif
19:04 - 3.10.2011

Katrina :

katie
smilies/grin.gif


WOW
19:10 - 3.10.2011

David :

0
Słuchanie Kuby w autokarze, opowiadającego o tym spotkaniu, było najlepszym uwięczenienem tego koncertu.
19:20 - 3.10.2011

bicza :

0
Ta, Muffinka na pewno byś ją oto zapytała, buhahaha
19:29 - 3.10.2011

Dan :

eyesore
zazdroscimy, zazdroscimy smilies/wink.gif
19:31 - 3.10.2011

czesiorozpruwacz :

0
Britney i Felicia maja przerąbane, przepraszam ale jesli ktos wybiega rozhisteryzowany bo zamknął oczka do zdjecia ( dodajmy na to facet) powiedzmy sobie że facet... ;-) dla mnie to jest smieszne nei dziwie sie britney ze jest zestresowana ta trasa powinna nazywać się FUNHOUSE
19:44 - 3.10.2011

Muffinka nz :

0
Z pewnością. Skoro w wywiadach nie można ja pytać o wszystko, a tu wolno to bym skorzystała. Chyba jedyna okazja to spotkanie przed koncertem. Innej niestety nie ma. Chociaż znowu tak sobie myśle, że z tym pytaniem o wszystkie to przesada tak jak z tym, że Britney 'świetnie tańczy'. Ale i tak fajnie, że chłopak ma pamiątkę z tego spotkania.
19:46 - 3.10.2011

Karolcia90 :

Karolcia90
Powiem tak : cholernie Ci zazdroszczę spotkania z Britney i pamiątkowego zdjęcia z nią smilies/smiley.gifCzytając twoją relacje wzruszyłam się.
19:48 - 3.10.2011

Muffinka nz :

0
Co do tego, że dużo gada to spoko...chyba ją po prostu zjada trema, gdy w wywiadach musi odpowiadac na pytania przed kamerami itp. jest pod nadzorem swoich 'ludzi'. A tak z fanami to się pewnie luźnie czuje. Bo nikt tego nie nagrywa, a ni nie wymaga od niej konkretnej odpowiedzi.
19:53 - 3.10.2011

christoph :

0
Pewnie powiedziała tylko "ok" dlatego że zauważyła jak ona sama jest narysowana... xD
19:54 - 3.10.2011

Kuba :

kubaa
czesiorozpruwacz: podziwiam Cie, ze nie mając pojęcia o tym jaka to dawka emocji, śmiesz dziwić się innym, którzy wiedzą. nie przypominam sobie żebym wyszedł rozhisterysowany. a Felicia zawołała mnie pod wpływem osób znajdujących się w pomieszczeniu gdzie była m.in. Brit i fotograf (czyli inicjatywa o powtórce zdjęcia musiała wyjść od którejś z nich) , a zadna z osob w innym pomieszczeniu nie mogla wiedziec jak zareagowalem po wysciu z pokoju, prawda?. + domyślam się, widząc Twoj nick , ze jestes facetem z krwi i kości, zbudowanym niczym Herakles, któremu testosteron wypływa z możliwie każdego cm2 ciała ,którego cec**je niezwykłe opanowanie oraz elokwencja. pozdrawiam! smilies/smiley.gif
20:03 - 3.10.2011

aaaa :

0
wzruszajaca historia.... zazdroszcze Ci tego uczucia!!!!!
20:18 - 3.10.2011

Belle :

Belle
Kuba nie przejmuj się. Jestem ci i my wszyscy bardzo wdzięczni za relację. Twoich wspomnien nikt ci nie odbierze - to najważniejsze. Nie uważam że zareagowałes histerycznie - to normalna reakcja w takim wypadku. I przeuroczy z ciebie chłopak. Britney miała szczęscie że cię spotkała aż dwa razy XD. Super że zmieniłes zdanie i udostępniłes relację smilies/smiley.gif Dzięki jeszcze raz, całus :*
20:20 - 3.10.2011

ringleader :

ringleader
Kuba jesteś chyba najszczęśliwszym fanem w Polsce smilies/grin.gif smilies/wink.gifgratuluję i zazdroszczę!
20:23 - 3.10.2011

SLAVE :

SLAVE
Niesamowite smilies/grin.gif. Szczerze zazdroszcze. No i Britney stoi całkiem blisko Ciebie, co jak na jej zdjęcia z fanami jest dość niezwykłe. Bardzo fajne zdjęcie i przeżycie na całe życie.
20:24 - 3.10.2011

ringleader :

ringleader
Spoko Kuba jak Matt Pokora podpisywał płyty w Empiku to byłem tak oszołomiony że koło niego stoję że nie zrozumiałem co do mnie mówi, a pytał o moje imię także mam płytę bez dedykacji haha smilies/smiley.gif Chyba większość tak ma jak spotyka znaną osobę, tym bardziej taką o której spotkaniu marzył całe życie! Twoja relacja jest świetna,dziękujemy
20:29 - 3.10.2011

Blanka :

bialad
Serce mi było jak to czytałam. Kurcze wszystko sobie wyobrażałam! Ja też chce z nią zrobić serce! smilies/smiley.gif Zazdroszczę ! Kurcze, tak bardzo chciałabym byc na jej koncercie. Ehh... smilies/smiley.gif
20:34 - 3.10.2011

Blanka :

bialad
czesiorozpruwacz - Nie odzywaj się. Kurde ciekawe czy Ty nie byłbyś wkurzony, gdybyś wydał mnóstwo kasy na stpokanie z nią, i na zdjęciu nie patrzał w obiektyw, albo jakoś dziwnie wyszedł. Taka szansa jest jedna i każdy chce wyjść dobrze na zdjęciu. To pamiątka potem na całe życie.
20:37 - 3.10.2011

MaCziPosZi :

0
usycham z zazdrości :
20:55 - 3.10.2011

Lukasz :

Vouge
Jak już pisałem. Zazdroszczę strasznie. Genialne zdjęcie smilies/smiley.gif
21:02 - 3.10.2011

Karaaa :

0
najwiekszy szczesciaz na swiecie - Kuba
21:02 - 3.10.2011

Kinga :

Kiniek
Jakub jesteś wielki! Bardzo miło, że pozwoliłeś na opublikowanie relacji ze spotkania z Britney! Strasznie podobała mi się Twoja opowieść w autokarze ^^ Pozdrawiam serdecznie
21:03 - 3.10.2011

czesiorozpruwacz :

0
może się przydać to opanowanie bo z twoim szczęściem spotkasz Britney za tydzień w warzywniaku smilies/cheesy.gif
21:10 - 3.10.2011

AM :

0
Pamietam jak jakis miesiac temu spotkalam basiste Muse - zwykle podejscie i poproszenie o autograf wymagalo takiego opanowania emocjonalnego jak nigdy! A juz po wszystkim trudno bylo sobie to uswiadomic - dopiero po paru godzinach bylo "Matko! To sie naprawde wydarzylo!" - takze nie dziwi mnie zadna z opisanych reakcji. Jak dla kogos idol wiele znaczy to zawsze bedzie sie osobka stresowala i bedzie zla jesli zdjecie zle wyjdzie. To normalne.
Tez - Twoja kolezanka ma niesamowite zdolnosci artystyczne, choc wzrok Britney wydaje mi sie troche dziwny (jednak u niej mozliwe, ze tak bylo na zdjeciu smilies/cheesy.gif.) Piekny pomysl na prezent i wspomnienia warte calego swiata! smilies/smiley.gif.
21:26 - 3.10.2011

Marcia :

Monka
ojej, ale zazdroszcze ;d stac kolo britney, rozmawiac z nia, robic z nia serduszko... smilies/cry.gif bajka, gratulacje kuba xd
21:38 - 3.10.2011

Karolina :

BritneySpears
Nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę! Niesamowite.. chciałabym być na Twoim miejscu ;( Mam pytanie, wszycy Ci którzy kupia bilet VIP spotkają się z Brit czy znowu tylko wybrani?
21:40 - 3.10.2011

bartgot :

bartgot
rewelacyjna relacja, ale słuchanie jej w autokarze było jeszcze lepsze smilies/cheesy.gif dziękuję Ci Kuba za odsłonienie ważnych szczegółów dotyczących Britney i całej trasy.
21:41 - 3.10.2011

Juidyanna. :

0
ale szczęściarz! też tak chce smilies/tongue.gif
21:44 - 3.10.2011

arab - nz :

0
Z jednej strony bardzo chciałbym ją spotkać, ale z drugiej...chyba bym się tak zestresował, że nic bym nie powiedziałsmilies/grin.gif Mimo wszystko bardzo Ci zazdroszczę tego spotkaniasmilies/smiley.gif
21:58 - 3.10.2011

Piotru :

0
Piękny opis, aż mi dech zaparło, jak to czytałem. Też nie wiem co bym powiedział smilies/wink.gif
22:12 - 3.10.2011

Arczi. :

0
mowles ze zle zdjeciu a moim zdaniem bardzo ladne, widze szczery usmiech smilies/smiley.gif
22:29 - 3.10.2011

Olivka555 :

0
Zazdrosze ci bardzo Kuba!smilies/wink.gifJestem pod wrażeniem napisania tej notki.Pamiętam jak byłam na Circus w Berlinie coś niesamowitego chociaż to show wydaje mi się nawet lepsze zobacze dopiero (14paz w Sztokholmie)mam nadzieje.A jak wy oceniacie Circus,a Famme Fetale?pozdrawiam wszystkich fanówsmilies/cheesy.gif
22:35 - 3.10.2011

Grzesiek 2 :

0
Kuba jestem ci niezmiernie wdzięczny za tak wspaniałą relację i za to że udostępniłeś foto moja żona śmiała się ze mnie bo jak to czytałem to się popłakałem
Pozdrawiam cię gorąco
22:37 - 3.10.2011

Jurand :

Jurand
Kuba-zarąbista fota i Twój rysunek-genialny!smilies/smiley.gif Przeżyłeś coś, o czym reszta fanów śni od lat!smilies/cheesy.gif
22:40 - 3.10.2011

christoph :

0
Ładnie wyszło to zdjęcie ogólnie, i fantastyczne przeżycie musiało być smilies/cheesy.gif
22:43 - 3.10.2011

Ferbi :

ferbi
Britney na zdjęciu z Kubą wygląda bardzo naturalnie. Większość zdjęć zm&g są mega sztuczne. Tu nie smilies/smiley.gif Relacja świetna. Cieszę się, że się z nami podzieliłeś tym co przeżyłeś smilies/smiley.gif

Belle: Wyszła naturalnie bo już go znała hahaha...
23:15 - 3.10.2011

A :

0
Gratuluję bardzo serdecznie spotkania! Spełniłeś swoje marzenie, a Ci, którzy tutaj wygłaszają negatywne poglądy przypuszczam, że nigdy tego nie zrobią. Ba! Nawet nie udadza się na koncert Britney. bardzo cieszy mnie także fakt, że zauwazajac, że zdjęcie się nie udało poprosili Cię ponownie i wykonali drugie. To dobrze o nich świadczy.

Jeszcze raz - gratulację i dzięki za relację. Na zdjęciu wyglądacie prześlicznie a Britney wygląda, jakby była Twoją koleżanką ze szkolnej ławki smilies/smiley.gif
23:21 - 3.10.2011

Tomasz! :

Tomi
az mam ciary!!!!!!!!! ja chyba bym nie ogarnal spotkania, padlbym!
00:50 - 4.10.2011

Fannn :

0
Do beks nie należe ale az mi łzy poleciały. Dzięki Kuba!!!! Człowiek czyta taka relacje i czuje sie tobą, boska relacja!
09:13 - 4.10.2011

fanka xtiny i britney :

0
masakra! zazdroszcze!
10:29 - 4.10.2011

Martha :

rayoflight
No to Kuba teraz możesz śmiało powiedzieć: "miałem okazję poznać Britney Spears" smilies/wink.gif Genialna sprawa, fantastyczna relacja, cudne zdjęcie. Pozdrawiam serdecznie! smilies/wink.gif
11:25 - 4.10.2011

ania :

Britney!!!
Piękny rysunek i gratulacje! Też chciałabym spotkać i porozmawiać z Britney!
14:23 - 4.10.2011

ass :

0
brit na zdjęciu z kubą bardzo dobrze wygląda, fajna relacja, zazdroszczę spotkaniasmilies/smiley.gif
ale rzeczywiście jak ludzie dostają histerii na jej widok to się nie dziwię że jest naburmuszona na zdjęciachsmilies/smiley.gif
15:30 - 4.10.2011

pinapoznan :

0
popłakałam sie! ja nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji, zemdlałabym !
16:18 - 4.10.2011

klaudia12 :

0
Ciesze sie, twoim szczesciem...smilies/wink.gif
18:52 - 4.10.2011

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy