Związek Britney I Davida na rozdrożu? / Tweet od Brit!
Wpisany przez Belle   

machmidCzy kolejny związek Britney Spears ma się ku końcowi? 32-letnia gwiazda popu po zerwaniu zaręczyn z Jasonem Trawickiem w 2013 roku, związała się kilka miesięcy temu z 27-letnim Davidem Lucado. Znajomi gwiazdy alarmują jednak, że i ten romans może mieć dramatyczny koniec. Britney Spears stwierdziła podobno, że David jest niedojrzały i dziecinny. To jednak nie jedyny problem...

"Wątpliwości dopadły ją przed świętami. Na początku zauroczyła się Davidem. Teraz jednak zaczyna zastanawiać się, czy po zerwaniu zaręczyn zbyt szybko nie związała się z kolejnym mężczyzną" - stwierdził anonimowy informator brytyjskiego magazynu Closer. "Po rozstaniu z Jasonem była zdesperowana, by znaleźć kogoś bliskiego. Poznała Davida i teraz wydaje jej się, że on nie jest wystarczająco dojrzały" - wyjaśniło owe źródło.

"Jej dotychczasowi partnerzy rozpieszczali ją i zajmowali się nią. Teraz jest na odwrót. Britney żartuje, że David jej trzecim synem. Jest zdruzgotana, bo bardzo lubi Davida, ale nie wydaje jej się, że on jest najlepszym kandydatem na męża. Czuła ulgę, gdy nie oświadczył jej się w czasie świąt, a pogłoski o tym docierały do niej od kilku znajomych. Ona nie chce ciągnąć tego dalej, jeżeli nie widzi dla siebie i dla Davida wspólnej przyszłości" - podsumował ów rozmówca magazynu Closer. (interia)

Tymczasem przebywająca obecnie w Las Vegas Britney uaktywniła się na swoim koncie Twitter. "Nie ma jak w domu. Do zobaczenia!" - napisała udostępniając zdjęcie sceny teatru Axis w Planet Hollywood, gdzie już dzisiaj da kolejny występ w ramach swej koncertowej rezydentury Britney: Piece Of Me. I kiedy jeden z fanów poinformował ją, że fraza Viva Britney In Las Vegas jest tzw. "trending topic" na twitterze, ta retweetowała jego wiadomość i posłała mu kilka wirtualnych całusów i uścisków! Tego wieczoru takzę, gwiazda retweetowała wpisy z konta swego pieska Hannah, informujące o rychłym Q&A z reżyserem show, Bazem Halpinem

"Podczas, gdy mamusia wróciła na koncerty do Las Vegas, co powiecie na małą zabawę Q&A z ludźmi, którzy pomagają jej tworzyć show 'Piece Of Me'! Na pierwszy ogień pójdzie Baz Halpin. To on zajmuje się produkcją show mamusi. Przesyłajcie swoje pytania [za pośrednictwem twittera], dołączając frazę :)" - "napisała" Hannah. Kolejny występ Britney Spears w Las Vegas odbędzie się już dzisiaj. Według internetowych pogłosek, piosenkarka może zmodyfikować koncertową setlistę. Zapytana w twitterowym wpisie o kwestię ewentualnych zmian, nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła... "Jestem przeszczęśliwa i urzeczona!" - odparła tylko.

Komentarze (14)add comment

Marcello :

0
No i tak właśnie wygląda promocja w wykonaniu księżniczki popu, twitter, swój i psa (!), no i rozmowy z reżyserem show, który to będzie wychwalać w jakiej to formie jest sama Britney. Hmmm.. fajnie by było zobaczyć chociaż raz jak wykonuje choreografię do Slave, ale tę prawdziwą, no ale cóż od 2007 roku Slave w jej wykonaniu po prostu nie istnieje.
12:05 - 29.01.2014

Jeff :

0
Britney nie pasuję do związku, zbyt szybko się nudzi.. Prawdziwa Brit to ta z czasów Blackout'u, czyli ciągłe imprezowanie, codziennie coś nowego, zero monotonni- Gdyby nie dzieciaki, na pewno nie byłaby taką nudziarą..
13:23 - 29.01.2014

Pati22111 :

0
Co się stało z naszą Britney? Gdzie jej zapał i pasja którą tak deklaruje?
13:37 - 29.01.2014

marteczka :

marteczka
Wiedziałam że tak będzie...Ale cóż,tak to jest jak zaczynasz hasać z kimś innym miesiąc po rozstaniu z długoletnim partnerem.
14:03 - 29.01.2014

Julita :

julcia89i
Ja tez tak myslałam ze zwiazek z Davidem to pomyłka . Tym bardziej ze jest On młodszy aż lub tylko o 5 lat a takie zwiazki rzadko sie zdarzaja!
Jednakze zycze Britney sukcesow i prawdziwego Faceta na całe zycie!smilies/smiley.gif
14:37 - 29.01.2014

MenInGreenGlass :

Plip
Wiadome było że się rozejdą, nie ma ani jednego zdjęcia na którym chociaż trzymają się za ręce!
15:07 - 29.01.2014

Justyna :

xyz
nie pasują do siebie
17:21 - 29.01.2014

MichaelMB :

0
Gdyby Britney nie miała dzieci byłaby imprezową, starą, bez skrupułów Brit, co by miało na nią z jednej strony zły wpływ, a z drugiej dobry. Ehhh no ale cóż, czasu nie cofniemy smilies/tongue.gif
18:33 - 29.01.2014

Janeth :

0
Cóż, David jest odskocznią po poważnym związku, także nie zdziwi mnie news, że się rozejdą. Najlepiej dla niej było by, gdyby pobyła choć przez kilka miesięcy sama, ale ona wydaje się być uzależniona od bycia z kimś, i tego, że ktoś nosi ją na rękach. A kiedy po jakimś czasie zauroczenie mija i przychodzi rutyna codziennego bycia ze sobą, okazuje się, że Brit jest znużona i pragnie nowych wrażeń. Nie sądzę, żeby Brit kiedykolwiek doświadczyła prawdziwej, dojrzałej relacji, zawsze miałam wrażenie, że jest to "zabawa w rodzinę". A nie można być przecież wiecznie tylko zakochanym, trzeba nauczyć się żyć w normalnym związku z kimś, kto Cię rozumie i wspiera. Dlatego zawsze uważałam, że prędzej czy później znów wyląduje z kimś z show biznesu. Oby tak się stało i znalazła wreszcie prawdziwego faceta, a nie podlotka jak David, tatusia, jak Jason czy żądną sławy pijawkę jak Kevin.
19:22 - 29.01.2014

Janeth :

0
Q&A z psem w roli głównej... no ręce opadają.
19:24 - 29.01.2014

MenInGreenGlass :

0
Przecież ona ma kuratelę więc nie umieszcza tych wpisów sama i zapewne nie ona steruje (nawet za pomocą kogoś) kontem tego psa... To zabieg marketingowy, nie zwracacie uwagi że Britney ma cały team profesjonalistów którzy wiedzą co robią a czasami nie smilies/smiley.gif
23:37 - 29.01.2014

Billy :

Billy
Pewnie Alien dojdzie.
02:32 - 30.01.2014

Holly :

Freak_Girl
tak myślałam właśniesmilies/wink.gif
11:23 - 30.01.2014

KasjaS4U :

kasjaS4U
Szkoda, że Brit nie potrafi być sama. To by jej dobrze zrobiło, nie musi udowadniać swojej wartości przez to, że ma faceta. Po Justinie wzięła sobie Kevina, żeby udowodnić, że się nie załamała i może mieć rodzinę. Co z tego wyszło, wiemy. Później Jason, żeby udowodnić, że po zgoleniu głowy i kurateli nadal jest atrakcyjna. A teraz David, żeby po rozstaniu z Jasonem pokazać, że nic jej nie jest.
14:34 - 1.02.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy