Trener Tony Martinez o przygotowaniach do show w Las Vegas!
Wpisany przez Curious   

basketicon02Podczas, gdy Britney Spears (nie)cierpliwie odlicza kolejne dni do rozpoczęcia swej koncertowej rezydentury w Las Vegas, jej fani nieustannie prześcigają się w tezach dotyczących prawdopodobnej setlisty show, ilości tańca i śpiewu na żywo, efektów czy strojów, jakie Britney zaprezentuje na scenie. Zdaniem Tony'ego Martineza, osobistego trenera piosenkarki, sama zainteresowana robi wszystko, aby przywdziane przez nią kostiumy prezentowały się znakomicie i w pocie czoła ćwiczy nie tylko choreografię, ale także mięśnie swojego brzucha.

"Britney pracuje tak ciężko jak może i to jej się opłaca" - wyznał Martinez w niedawnej rozmowie z serwisem Radar Online. "Wykorzystuje całą swą energię na przygotowania do trwającego 90 minut show. Moje ćwiczeniowe motto to: pracuj mądrzej, a nie dłużej" - powiedział, zdradzając że jego sesje z gwiazdą trwają po 40 minut i odbywają się cztery razy w tygodniu. "Nie ma sensu męczyć się na bieżni przez dwie bite godziny" - stwierdził trener.

"Pokazałem jej sposoby na to, jak w mniej niż 20 minut treningu wypracować rzeźbę swego ciała. Naprawdę uwielbia te szybkie sesje". Jego zdaniem gwiazda, która w szczególności upodobała sobie ćwiczenia cardio (sprinty, skakanie na skakance, koszykówka, boks) "pragnie być w najlepszej formie jak to możliwe i obecny wygląd jej sylwetki bardzo ją cieszy". Przygotowania do rezydentury to jednak nie tylko ćwiczenia fizyczne. Jak zdradza Tony, Britney cieszy się również świetnym samopoczuciem... "Jest teraz w dobrym etapie w swoim życiu, a ja jestem z niej bardzo dumny".

Komentarze (1)add comment

jas :

0
lubie Martineza ale on nic nie poradzi skoro sie Britney nazre w domu gdzie on nie widzi.
22:13 - 22.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy