Wywiad z Britney Spears dla rozgłośni NRJ! / W audycji SiriusXM...
Wpisany przez Belle   

greybriticon02Britney Spears nie ustaje w twitterowej promocji swego nowego albumu... Piosenkarka zostawiła kolejny wpis przypominający fanom, iż mogą słuchać jej nowego albumu za pośrednictwem serwisu iTunes. "Którą z piosenek udostępnionych w ramach na ?https://itunes.apple.com/us/station/idra.766290335… słuchacie nieustannie?" - zapytała. Odpowiedzi były różne, jedni fani uzależnili się od nastrojowej piosenki "Alien" inni od tanecznej "Tit Tik Boom". Wszystkie łączy jedno: brak występu promocyjnego ze strony Brit...

W międzyczasie, zgodnie z zapowiedzią sprzed kilku dni, na łamach serwisu francuskiej rozgłośni radiowej NRJ pojawił się krótki, niepublikowany dotąd wywiad z Britney Spears. Podobnie jak w przypadku poprzednich wywiadów tego typu, piosenkarka opowiedziała o pracy nad nowym albumem studyjnym Britney Jean. Wypowiedziała się na przykład na temat kolaboracji z producentem wykonawczym swojego krążka, Will.I.Amem i brytyjskim producentem, Williamem Orbitem. "Uwielbiam muzykę, którą on tworzy uważam, że jest przyjemna [dla ucha]. Cała nasza generacja po prostu uwielbia jego muzykę. Uznałam zatem, że współpraca właśnie z nim będzie dla mnie idealna" - wyznała Britney wypowiadając się na temat pierwszego z nich.

O Williamie Orbicie powiedziała z kolei: "Uwielbiam jego prace. To on współpracował z Madonną... Potrafi sprawić, że angażujesz się w muzykę, a ja potrafię docenić takie osoby". Po raz kolejny także przyznała, że jej album jest bardzo osobisty... "Poruszam temat relacji łączących mnie z moimi synami, z moimi przyjaciółmi... Wszystko przenoszę na taki osobisty poziom" - skwitowała. Wywiad można zobaczyć TUTAJ. W sieci pojawił się także - zapowiadany wcześniej - pełny zapis audycji Weekend Countdown radia SiriusXM z gościnnym udziałem Britney Spears w roli prezenterki 45 najbardziej pożądanych piosenek w USA. Audycję prezentujemy poniżej! Aktualizacja: Plik usunięto z powodu roszczeń praw autorskich.

Komentarze (4)add comment

jas :

0
kolejny "mega" wywiad... Britney ma tak ubogi słownik że az wstyd!
00:03 - 30.11.2013

jestempodwrażeniem :

0
a w tej audycji co britney prowiadziła znalazła się jakaś jej piosenka?
10:25 - 30.11.2013

jas :

0
Niestety nie... Nie było tam piosenek Britney
12:12 - 30.11.2013

karrrrrr :

0
tak jakby wszystko czytala z kartki
14:30 - 30.11.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy