Jamie Lynn Spears opowiada o swoim dorastaniu z Britney!
Wpisany przez Belle   

jamiemidchildMłodosza siostra Britney Spears, Jamie Lynn zaprezentowała właśnie światu swój debiutancki singiel - utrzymaną w stylu country kompozycję How Could I Want More. Teraz i dla 22-latki rozpoczął się czas promocji i poza opowiadaniem o szczegółach powstawania materiału na swoją płytę, Jamie przemyca do wywiadów wspomnienia z dzieciństwa... A o tym trudno rozprawiać nie wymawiając imienia starszej, sławnej siostry, która w branży gości od 15 lat! "Moje dzieciństwo z całą pewnością różniło się od typowego dzieciństwa..." - stwierdziła dziewczyna.

"Kiedyś było inaczej... Internet nie był tak rozpowszechniony. Nie było łatwo stać się sławnym. Przyjechaliśmy wszyscy z małego miasta... Britney podpisała kontrakt, tak to wszystko się odbywało... Kiedy zatem moja siostra pojawiła się w radiu, tak naprawdę nie rozumiałam, o co chodzi. Zaczęłam porównywać ją do Mariah Carey, by sobie to jakoś poukładać w głowie. 'Moja siostra jest jak Mariah?' - pytałam. To było moje pierwsze, czysto dziecięce porównanie" - wyznała Jamie.

"Jako dziecko miałam możliwość podróżować z moją sławną siostrą i robić rzeczy, których większość ludzi nigdy nie zrobi w swoim życiu" - przyznała także. "Britney sprawiła, że wszystko to dawało i mnie ogromną przyjemność, to ona udostępniła mi ten świat, pozwoliła do niego wejść. Czułam się jakby to były moje trasy koncertowe, bo Britney pozwalała mi na wszystko, mogłam wejść w każdy zakamarek. To są najlepsze wspomnienia mojego dzieciństwa... Przebywanie w tour busie, z nią, całą naszą małą rodziną, wiecznie w trasie...  To było poniekąd, jak podróżowanie z cyrkiem" - wyjaśniła Jamie Lynn.

"W czasie, kiedy kariera Britney eksplodowała, byłam bardzo młoda. Wówczas - będą dzieckiem - nie rozumiałam znaczenia i wagi tego, z kim miałam możliwość i szczęście się spotkać. Uważałam to za zwyczajne i normalne. Na swojej drodze, przez lata spotkałam tak wielu znanych ludzi, byłam w tak wielu wyjątkowych sytuacjach, ale dopiero po czasie, pytający mnie o to ludzie i zdjęcia [wykonane z celebrytami] uświadamiają mi, jak dużym było to wyróżnieniem. Jako dziecko wcale nie zdajesz sobie do końca sprawy z tego, co tak naprawdę dzieje się wokół ciebie i jaką to ma rangę".

"Oczywiście, pamiętam na przykład wszystkich kolegów Britney z Mickey Mouse Club... Doskonale pamiętam ten czas, ale będąc 6-latką, nie robił na mnie wrażenia fakt, że przebywam z Britney Spears, Justinem Timberlake'iem i Ryanem  Goslingiem. Patrząc na to obecnie, oglądając zdjęcia... Teraz to trzy największe gwiazdy w branży, a wtedy to było po prostu moje dzieciństwo. Byłam tylko dzieciakiem, oni także wtedy byli tylko dziećmi. To nasze wspomnienia" - podsumowała Jamie Lynn. Pełny wywiad można zobaczyć TUTAJ.

***

Tweet Od Brit: "Nie mogę uwierzyć jak cudownie wygląda moja siostra w teledysku do Zobaczcie koniecznie!"

Komentarze (9)add comment

pitiliti :

0
ciekawe czy wystąpią razem w vegas
12:37 - 26.11.2013

tomek l :

0
oby tak
16:42 - 26.11.2013

jas :

0
Jamie Lynn ma DUŻY TALENT, wszystko potoczyło się inaczej przez ciąze tak to by była gwiazdą nie mniejszą niz Britney smilies/wink.gif
19:29 - 26.11.2013

Łukasz--> nz :

pietajasia
Naprawdę ta piosenka jest świetna. Strasznie mi się wkręciła smilies/grin.gif Jamie Lynn ma piękny, naturalny głos, a nie jak siostra przesiąknięty komputerem do granic możliwości.
20:34 - 26.11.2013

Rafney006xx :

0
Ja jestem fanem Britney odkąd miałem 6 lat, czy można powiedzieć że od początku jej kariery, i nigdy nie powiedziałem na nią złego słowa. Owszem nie podobało mi sie u niej coś, ale zaraz mi przechodziło. Nie przeżywałem jak wy "o boooże, jaki komputer, o boooże jaka brzydka, jaka spocona, jaka brudna".
07:31 - 27.11.2013

pawel FANBRIT :

0
Britney jest i tak najlepsza!!!!!!
12:48 - 27.11.2013

kasiag :

0
piosenka ok - natomiast w teledysku Jamie jest jakaś taka sztywna i ma zdecydowanie fatalny makijaż
09:15 - 28.11.2013

Justyna :

xyz
Dziwny ma ten głos, lepszy ma Brit bez przeróbki smilies/wink.gif
19:32 - 29.11.2013

Maya :

0
Nie lubie country ale ta piosenka jest fajna. Jamie wyglada strasznie staro jak na 22 latke.
19:53 - 30.11.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy