Informacje na temat bookletu "Britney Jean"! / Za kulisami show...
Wpisany przez Curious   

bookletbjlqpicmidJeszcze tylko dwa tygodnie dzieli nas od premiery ósmego albumu studyjnego Britney Spears, zatytułowanego Britney Jean, który każdego dnia (m.in za przyczyną działalności hakerów) odsłania przed nami swe nowe sekrety... Po wycieku piosenek Passenger oraz Alien zajmujących pozycje na trackliście krążka - oraz od chwili pierwszego odsłuchania - w sercach fanów, do internetu przedostały się bardzo małych wymiarów zdjęcia (jedno z nich można zobaczyć obok), pochodzące z książeczki dołączonej do albumu, tzw. bookletu.

Fotografię udostępniła najprawdopodobniej osoba powiązana z wytwórnią fonograficzną piosenkarki, RCA Records. Co ciekawe, owe nieznane nam bliżej źródło podzieliło się także kilkoma dość konkretnymi ciekawostkami dotyczącymi bookletu. Po pierwsze, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, specjalne miejsce w książeczce zajmują fani Britney, których nadesłane niedawno na prośbę piosenkarki zdjęcia rozciągają się aż na cztery strony pięknego bookletu.

Jak utrzymuje informator, klimatyczne fotografie zdobiące album "Britney Jean" są w większości czarno-białe, a niektóre z nich bardzo osobiste, bo przedstawiają między innymi piosenkarkę w towarzystwie jej dwóch synków - Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Na innych widać Britney w otoczeniu... psów. Książeczka zawiera także jedno szczególnie dojrzałe - zdaniem źródła - i równie urzekające, kolorowe zdjęcie Britney w czerwonej sukience... "Jest po prostu śliczne" - zarzeka się informator.

Wielbicieli Britney Spears z pewnością ucieszy fakt, że zgodnie z informacjami zawartymi w booklecie, miała ona swój czynny udział w tworzeniu tekstu do każdej z zamieszczonych na płycie piosenek! "Britney widnieje jako autorka (współautorka) każdej z zamieszczonych na trackliście płyty piosenek" - stwierdził informator. Jego zdaniem, album wraz z jego zawartością widziało już wielu pracowników firmy. Jak w istocie prezentuje się wnętrze płyty, przekonamy się już niebawem - 3 grudnia, kiedy to na rynku pojawi się nowe wydawnictwo Britney.

Tymczasem w sieci pojawiło się nowe, krótkie video, będące fragmentem programu The Ellen DeGeneres Show, dzięki któremu dwie młode księżniczki - Sophia Grace i Rosie miały szansę znaleźć się za kulisami tanecznych prób Britney Spears do jej nadchodzącego show - Britney: Piece Of Me. Filmik można zobaczyć TUTAJ. Pełny materiał zza kulis tego spotkania - jak już informowaliśmy - zostanie wyemitowany już w nadchodzący piątek, 22 listopada.

Komentarze (5)add comment

Arczi. :

0
taka jakas szczupła heh
23:38 - 18.11.2013

Gasolinee :

0
te wycieki to pewnie jej sztab robi a potem.. o boze hakerzy !
08:58 - 19.11.2013

FanBritney :

0
Wyglada rewelacyjnie na filmiku smilies/smiley.gif
09:50 - 19.11.2013

Mimis :

0
Wszystko fajnie ale Brit znów mega zawstydzona i spięta ;P
12:44 - 19.11.2013

hubddhnv :

0
mam prozbe czy byscie mogli dac linka do tego widel z ellen na youtube poniewaz nie otwiera mi sie to okienko z linkiem a niemam dostepu do komputera

Belle: http://youtu.be/MJB0eCjJCdU
15:08 - 19.11.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy