Z cyklu: promocja na Twitterze, Britney rozmawia z fanami!
Wpisany przez Belle   

purpuramidKorzystając z dnia wolnego od pracy, Britney Spears zasiadła przed komputerem, by niezobowiązująco porozmawiać ze swoimi fanami. Wybrała dobrze znany im sposób, bo portal społecznościowy Twitter, gdzie zostawiła kilka nowych wpisów… "Cieszę się dniem spędzanym z moimi chłopcami ;) A co wy porabiacie dzisiaj?" - zagadnęła. I jak można było się spodziewać, sekundę potem posypały się liczne odpowiedzi wielbicieli oraz wiele próśb o śledzenie profilów.

"(Po)czekam, aż będziesz mnie śledzić" - zakomunikowała zdecydowanie jedna z fanek. "Nie będziesz musiała już czekać ani chwili dłużej ;)" - odparła Britney, dając równocześnie upragnione "follow". "Britney a ja uczę się do testu z kardiologii na nadchodzące zajęcie z weterynarii!" - poinformowała niejaka Laura Bork. "Powodzenia Lauro!!!" - napisała nasza gwiazda, życząc zdania testu. "Cześć Brit!" - zagadnęła fanka June. "Mam się świetnie i już nie mogę się doczekać twojego albumu Britney Jean. Jestem taka podekscytowana!" - dodała. "A ja nie mogę się już doczekać, kiedy go usłyszycie ;)" - odpisała jej piosenkarka.

"Britney mam obsesję na punkcie twojego nowego singla Perfume ;)" - stwierdziła następnie niejaka Jessy N i dostała odpowiedź od swojej idolki: "Cieszę się, że singiel bardzo ci się spodobał - to jedna z moich ulubionych piosenek". "Britney, a ja muszę już powoli iść spać. Pracuję od rana" - zakomunikował konkretnie wielbiciel Will do tej pory obserwujący wytrwale przebieg rozmowy. "Dobranoc! Całuję cię i ściskam" - napisała mu Britney. Ten sam patent na tweet od Brit postanowiła wykorzystać także następna fanka… "Britney, idę spać. Może pożyczysz mi dobrej nocy?" - poprosiła. "Uwielbiam cię!" - dodała. "Śpij słodko!" - odparła Britney, sprawiając dziewczynie wielką radość.

W kolejnym tweecie, nasza gwiazda popu za pośrednictwem jednego z oddanych fanów z Ameryki Południowej, przesłała gorące pozdrowienia dla wszystkich fanów z uwielbiającej ją Brazylii. "xoxoxoxoxo Brazil!!!!" - napisała. Swoją szansę na odpowiedź od Britney Spears postanowiła wykorzystać także Nath z USA, która zapytała o realizację wideoklipu do najnowszego singla piosenkarki, "Perfume". "Britney, czy niebawem zobaczymy teledysk do Perfume???" - zagadnęła. "Tak. Teledysk już niebawem!" - odpisała jej Brit, kończąc tym samym twitterową wymianę zdań ze swoimi fanami. Znając jednak bardzo dobrze ogromne zamiłowanie Britney (i jej sztabu) do takiej formy "promocji", stwierdzamy: do następnego razu!

Komentarze (3)add comment

Dark :

0
No cóż widocznie woli spędzać wolny czas ze swoimi synami nie dziwi mnie to Przed nią jeszcze nie jedna płyta i nie jedna promocja tym bardziej niedługo Vegas wiec szkoda czasu na latanie po rożnych programach lepiej przygotować sie na serie koncertów
11:21 - 18.11.2013

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Według mnie nowy album może stać się najbardziej zmarnowanym krążkiem w jej karierze bo skupili się wyłącznie na Vegas. A, żeby nie było głupio występować tylko i wyłącznie ze starym repertuarem to wydają Britney Jean. Szkoda bo wszystkie 4 z dotychczas znanych nam utworów naprawdę udany krążek pod względem muzyki.
11:42 - 18.11.2013

Łukasz--> nz :

0
Widzę wyczerpująca promocja. Ona gdzieś sobie siedzi z dziećmi, a ktoś z jej sztabu zasuwa na twitterze, żyć nie umierać smilies/grin.gif Naprawdę przykra i żałosna sytuacja.
17:41 - 18.11.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy