Pupilki Ellen DeGeneres na próbie koncertów Britney w Las Vegas!
Wpisany przez Belle   

blueprincessiconZnana i lubiana amerykańska komiczka Ellen DeGeneres wysyła swe ulubienice Sophię Grace i Rosie w najbardziej wyjatkowe miejsca, gdzie dziewczynki przyodziane w stroje księżniczek przeprowadzają wywiady z największymi gwiazdami przemysłu rozrywkowego. Według zapowiedzi, już 22 listopada, fani Britney Spears wraz z małoletnimi reporterkami wybiorą sie za kulisy, gdzie będą mogli podpatrywać przygotowania do nadchodzącego wielkimi krokami show Britney w Las Vegas w ramach jej rezydentury Britney: Piece Of Me.

"Moje przyjaciółka Britney Spears ma teraz próby do koncertów w Las Vegas i chce, byście to właśnie wy miały ekskluzywny wgląd w kulisy przygotowań. Dlatego wyślemy was tam, byście trochę pokręciły się z Britney Spears... A kiedy wrócicie, zdacie nam relację z tego, co się tam wydarzyło, dobrze?" - objaśniła Ellen dziewczynkom oraz widowni zebranej w studiu, w jednym z niedawnych odcinków swojego programu. Wspomniany fragment programu można zobaczyć TUTAJ.

Przypominamy, iż sama Britney darzy Sophię Grace i Rosie ogromną sympatią. Piosenkarka poznała dziewczynki podczas swej wizyty u Ellen w 2012 roku, kiedy te przerwały z impetem specjalny chat zorganizowany przez sztab Britney dla fanów. Według doniesień, przyjaźń gwiazdy popu i młodych performerek nabrała tak prywatnego charakteru, iż zostały one zaproszone na przyjęcie urodzinowe synków Brit, Seana Prestona i Jaydena Jamesa.

***

sophiarose1718

Pierwsze zdjęcia z wizyty dziewczynek na próbie Britney Spears! [Klik]

Komentarze (10)add comment

b :

0
To te małe, które "uświetniły" videochat Britney u Ellen za czasów X factora?
21:56 - 17.11.2013

Agnieszka :

Agnes
Czyli Britney będzie przekupiona bo to są dzieci hah. Przykre jest to co się dzieje (brak jakiejkolwiek promocji od strony Britney) Britney nie mogła pojawić się u Ellen by o tym opowiedzieć dać jakiś filmik z prób i wystąpić? Ale to chyba za dużo.. Zaczyna mnie to irytować.
22:04 - 17.11.2013

Muffinka nz :

0
Widzę, że Britney potrafi się odnaleźć tylko wśród ludzi na swoim poziomie czyli z dziećmi.
22:04 - 17.11.2013

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Przynajmniej na widok małych dzieci nie będzie zestresowana.
22:05 - 17.11.2013

koballo :

koballo
Touch of My Hand - racja, też mam takie samo zdanie.
22:21 - 17.11.2013

Grasser :

0
Fakt, u Britney ostatnimi czasy chyba wszystko związane z karierą jest tak stresujące, że woli z tego zrezygnować. Stąd promocja - ghost.
22:26 - 17.11.2013

Łukasz--> :

pietajasia
Niestety, Britney potrafi rozmawiać normalnie tylko z dziećmi. Naprawdę musi mieć poważne zaburzenia psychiczne. Ciekawe co takiego zaprezentuje na tej próbie, zapewne wymachy rąk opanowała do perfekcji, miejmy nadzieję, że z nogami będzie tak samo... z drugiej strony nie liczę na cuda, bo gdyby była w miarę dobrej formie, to dałaby już jakiś występ promocyjny. Jak kolejne ery(jeśli takowe będą) mają wyglądać w ten sposób, to wolę, żeby występy w LV okazały się całkowitą klęską. Taki zimny prysznic na opamiętanie dla Britney i sztabu.
23:25 - 17.11.2013

Jurand :

Jurand
Co wiadomość, to bardziej krzepiąca. Brita potrafi się komunikować bez krempacji już tylko z "dziennikarzami" z tej samej półki mentalnej co ona, czy przedział pierwszych klas podstawówki. B zawsze była jak dziecko. Tylko, że kiedyś to dziecko było śmiałe, rozbrykane i zabawne, a teraz, niestety, mamy do czynienia z dziecięcym autyzmem, z artystką (?), która zbudowała wokół siebie mur nie do przebicia.
07:51 - 18.11.2013

Janeth :

0
Trochę to smutne, ale zgadzam się ze wszystkimi komentarzami smilies/sad.gif No ale chociaż (pośrednio) będzie u Ellen, a to jednak duża ekspozycja dla publiki z USA, a dla nich tylko to się liczy, aby Vegas się sprzedało.
12:35 - 18.11.2013

Arczi. :

0
kocham te małe wariatki smilies/cheesy.gif Brit wygląda fajnie
12:51 - 18.11.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy