Jamie Lynn opowiada o muzycznej współpracy z Britney Jean!
Wpisany przez Belle   

W piątkowy wieczór stacja E! wyemitowała kolejną, drugą część wywiadu z młodszą siostrą Britney, Jamie Lynn, który przeprowadził dziennikarz Ben Baker. Tym razem, 22-latka opowiadziała o swej muzycznej współpracy ze sławną siostrą, czego efektem jest piosenka zatytułowana Chillin' With You, która pojawi się na długo wyczekiwanym przez fanów albumie, Britney Jean. Aby zobaczyć wywiad dla E! News, kliknij w poniższy obrazek.

jamiebritoldtimes

***

"W drugiej części naszego ekskluzywnego wywiadu, Jamie Lynn Spears opowiedziała o swojej kolaboracji z siostrą Britney i o tym, co zmotywowało ją do tego, by wznowić karierę" - zapowiedział dziennikarz przed emisją reportażu. "[Kiedy zaszłam w ciążę] nie zastanawiałam się, czy jeszcze kiedyś powrócę do Hollywood. W tamtym momencie najważniejsze było to, by zachować się jak należy. Wydałam dziecko na świat... Tu już nie chodziło tylko o mnie (...) Postanowiłam, przy wsparciu rodziny zająć się wychowaniem córki. W tamtym czasie chciałam być tylko dobrą matką" - wyznała Jamie z godną podziwu dojrzałością, wszak miała wówczas tylko 16 lat...

"Teraz, w wieku 22 lat Jamie Lynn zapragnęła deptać po muzycznych piętach swej siostrze Britney Spears" - powiedział narrator, płynnie przechodząc na interesujący fanów przede wszystkim temat muzyki. "Dlaczego muzyka country?" - zapytał Ken Baker, tańcząc przy okazji ze swą rozmówczynią w studiu nagraniowym do jej autorskich piosenek! "To nigdy nie była jedna konkretna, przemyślana decyzja. Wszystkim pokierowało moje serce. Byłam szczera sama ze sobą i tak po prostu wyszło..." - wyznała Jamie Lynn.

Zapytana o m.in. o swe muzyczne inspiracje stwierdziła, że  - poza Holly Williams - uwielbia swoją siostrę. Wyjaśniła także jak doszło do ich współpracy. "Britney słuchała mojej muzyki. Zachwyciła się. 'Ojejku... Bardzo mi się podoba!' - powtarzała. To ona jest moją największą fanką, czasami uważa też, że jestem jak jej dziecko... Zaproponowała zatem: 'Dlaczego nie napiszemy czegoś wspólnie?'. Właśnie tak zwyczajnie i naturalnie doszło do naszej współpracy" - przyznała Jamie. Na koniec, zapytana o występy Britney w Las Vegas, stwierdziła z rozbawieniem, że jej siostra... skopie wszystkim tyłki! Jamie Lynn Spears - trzymamy za słowo!

Komentarze (4)add comment

Jeff :

0
Show na pewno będzie spektakularne jak na Vegas przystało smilies/smiley.gif
13:40 - 16.11.2013

jas :

0
jamie ma lepszy glos od Britney, jest lepszą wokalistką ale nie ma takiej sily przebicia
17:14 - 16.11.2013

Adam-nz :

0
Show to jedno, ważne żeby Brit była w spektakularnej formie smilies/cheesy.gif Ha, na pewno będzie smilies/cheesy.gif
17:15 - 16.11.2013

Muffinka nz :

0
Jamie ma bardzo ladny glos, ale byla za mloda w latach 90. Na taka osobe jak Britney czyli American Sweetheart bylo zapotrzebowanie i gwiazda sie narodzila.
17:43 - 16.11.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy