In The Zone (2003)

 pic

CD:
01. Me Against The Music (feat. Madonna)
02. (I Got That) Boom Boom (feat. Ying Yang Twins)
03. Showdown
04. Breathe On Me
05. Early Mornin'
06. Toxic
07. Outrageous
08. Touch Of My Hand
09. Hook Up
10. Shadow
11. Brave New Girl
12. Everytime
13. Me Against The Music (Rishi Rich's Desi Kulcha Remix) (feat. Madonna)
14. The Answer (Europa, Japonia, Australia)
15. Don't Hang Up (Europa, Japonia, Australia)
.
DVD:
A. Live performances
* Britney Spears' In the Zone ABC TV special includes performances of:
01. Toxic
02. Breathe on Me
03. Boys/"I'm a Slave 4 U
04. (I Got That) Boom Boom (feat. Ying Yang Twins)
05. Everytime
06. ...Baby One More Time [Cabaret]
07. Me Against the Music
* MTV Spankin' New Music Week with the performances of:
01. (I Got That) Boom Boom (feat. Ying Yang Twins)
02. Me Against the Music
03. The Kiss feat. the kiss between Britney Spears and Madonna

B. Music videos and others

01. Me Aginst the Music (feat. Madonna)
02. Toxic" (Making of the Music Video)
03. Toxic (Video)

C. Bonus features
* In the Personal Zone - ekskluzywny wywiad z Britney z początku 2004 roku. (Wielka Brytnia)
* Photo gallery (Wielka Brytnia)

D. Bonus CD:
01. Don't Hang Up (Połnocna Ameryka)
02. The Answer (Połnocna Ameryka)
03. Toxic (Lenny Bertoldo Radio Mix) (Połnocna Ameryka, Europa, Australia)
04. "Me Against the Music (feat. Madonna) (Bloodshy & Avant's Chix Mix) (Połnocna Ameryka, Europa, Australia)
05. I've Just Begun (Having My Fun) (Europa, Australia)
06. Girls and Boys (Europa, Australia)

Tworząc następcę Britney, gwiazda postawiła w większości na całkowicie nowych producentem i "zerwanie" z twórcą swoich największych hitów, Maxem Marcinem. Ta dwójka już od trzeciej płyty się nie dogadywała, bo gdy Britney chciała się rozwijać, Martin wciąż chciał tworzyć dla niej kolejne ...Baby One More Time. Brit chciała za to kontynuować współpracę z DarkChildem (I Love Rock 'N' Roll) i The Neptunes (I'm A Slave 4 U, Boys). Będąc w Europie, spotkała się z producentem William'em Orbit'em ("Ray Of Light" Madonny) oraz francuskim zespołem Daft Punk. W styczniu 2003 roku, Spears pracowała nad trzema piosenkami z Fredem Durst'em oraz grupą The Matrix (Shadow). Lauren Christy, z tej właśnie grupy, która była pod wrażeniem możliwości wokalnych Britney, porównała powstający album do wyżej wymienionego klasyka Madonny. - CZYTAJ DALEJ - W strefie Britney - 15 lat In The Zone

INFO:
Po trasie koncertowej Dream Within a Dream, która promowała album Britney wydany w 2001 roku, Britney ogłosiła, że robi sobie przerwę w karierze na okres 6 miesięcy. 5 listopada 2002 roku, powiedziała w jednym z wywiadów, że zaczyna pracę nad kolejnym krążkiem z zagranicznymi producentami. 6 grudnia 2002 roku, pojawiły się oficjalne informacje o współpracy ze znanym, amerykańskim producentem DarkChildem, który pracował już z Britney przy utworze ‘I Love Rock ‘n’ Roll’. Będąc w Europie, Britney spotkała się z producentem William’em Orbit’em oraz francuskim zespołem Daft Punk. Kiedy w jednym z wywiadów została zapytana o stylu muzycznym nowego albumu powiedziała ‘To powinno się zdarzyć naturalnie, być tym, co czujesz. Jestem w studiu i robię to, co do mnie należy.” W styczniu 2003 roku, Spears pracowała nad trzema piosenkami z Fredem Durst’em oraz grupą The Matrix. Lauren Christy, angielska piosenkarka oraz tekściarka, która była pod wrażeniem możliwości wokalnych Britney, porównała powstający album do klasyka Madonny, krążka ‘Ray Of Light’. Kobieta powiedziała o piosenkach: „To nie jest do końca R&B ani dance. To jest naprawdę groove. To jest bardziej głębokie, troszeczkę dorasta, ale nie próbuje zmieniać świata czy czegokolwiek. Świetne w Britney jest to, że naprawdę wie, czego chce. Ona wie, jeżeli próbuje czegoś, co na nią nie pasuje. Nie zależy jej na fałszywym wizerunku. Myślę, że (jej fani) wczują się naprawdę w to, co się wydarzy..”
W lipcu 2003 roku, amerykański DJ Moby, powiedział, że pracuje z Britney nad piosenką „Early Morning’, która jest złowieszcza i atmosferyczna.” To bardzo prosta, i z braku odpowiedniego słowa, seksowna piosenka.” Spears pochwaliła Moby mówiąc „On jest takim serdecznym facetem. Jest super. Myślę, że piosenka jest znakomita.” Inni producenci współpracujący z Brit to m.in. 7 Aurelius, Mark Taylor oraz zespół RedZone, o którym gwiazda powiedziała: „(Oni) sa pierwszymi ludźmi, z którymi kiedykolwiek pracowałam i to jest tak, jakbym słuchała tego w radiu. I to jest jak, tak... zapełniam... sobą. I to jest dziwne. Nigdy wcześniej tego nie robiłam.” P. Diddy ogłosił, że również zasilił szeregi teamu Spears i jest producentem dwóch utworów: „Myślę, że ona daje dużo do pracy. Wyłamała sie ze stylu pop, z bycia wyłącznie artystką popową. Jest tredsetterką. Britney ma wiele stylów. Nigdy nie wiesz, czym zaskoczy cię następnym razem. Jako perfomerka, jako artystka, tekściarka, nie jest niedbała. Praca z nią była świetna.”
Brytyjska tekściarka Cathy Dennis napisała dla Britney piosenkę ‘Sweet Dreams My L.A. Ex’, która była odpowiedzią na utwór Justina Timberlake ‘Cry Me a River’, który według mediów mówił o rozstaniu ze Spears. Britney odmówiła zaakceptowania piosenki, która później piosenka trafiła do Rachel Stevens na jej debiutancki album.
Tytuł albumu pochodzi z tekstu do piosenki „Me Against The Music” – „I want to get in the zone. (Chcę być w strefie)”. Początkowo nazwa miała brzmieć „Get In The Zone”, ale ostatecznie skrócono ją do „In The Zone”PROMOCJA:
Trzy miesiące przed wydaniem płyty, Britney wystąpiła na gali MTV Video Music Awards w 2003 roku, u boku Madonny i Christiny Aguilery. Brit z Xtiną wykonały razem piosenkę królowej pop ‘Like a Virgin’ w strojach panien młodych na wzór występu Mad z 1984 roku. Następnie dołączyła do nich Madonna i w trójką wykonały utwór ‘Hollywood’. Wielkim szokującym zdarzeniem był pocałunek z młodszymi koleżankami.
4 września po raz pierwszy został zaprezentowany pierwszy singiel „Me Against The Music” podczas NFL Kickoff w Waszyngtonie. 14 września Britney zagrała sekretny mini-koncert (30 minut, 3 piosenki) o 1 w nocy w Palms Hotel and Casino w Las Vegas dla 18000 ludzi. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę MTV i pokazane w specjalnym programie ‘MTV's In The Zone & Out All Night’. 6 września 2003 roku Britney wystąpiła w programie ‘Top Of The Pop Saturday’ w Wielkiej Brytani.
10 października wystąpiła w show ‘Extra’. Dzień później wykonała dwie piosenki z nowej płyty: „Me Against The Music” i „(I Got That) Boom Boom” w ‘Total Request Live’. 18 października Britney wystąpiła gościnnie u boku Halle Berry w show ‘Saturday Night Live’.
W listopadzie wróciła do Wielkiej Brytanii, aby wystąpić w talk-show ‘V Graham Norton’ gdzie opowiadała o pocałunku z Madonną oraz albumie. 2 listopada, gdzie udzieliła wywiadu z programie ‘Popworld’ na temat ‘szybkich randek’ i swojego nowego krążka. W UK gwiazda wystąpiła również w programie ‘CD:UK’ z utworem „Boom Boom”, wyemitowanym 2 listopada oraz udzieliła wywiadu w show ‘Can Sou Pull…?’ 5 listopada, Britney wystąpiła w duńskim programie ‘Boogie’.
Tuż po powrocie z Europy, Britney wystąpiła w kilku amerykańskich programach.10 listopada Britney zaszczyciła swoją obecnością ‘TRL Spankin' New Music Week’, gdzie ku zdziwieniu wielu fanów tańczyła i śpiewała na żywo swoje dwie piosenki. 13 listopada gościła w programie Diane Sawyer, gdzie udzieliła szczerego wywiadu m.in. na temat swojego rozstania z Justinem Timberlake. Tego samego dnia pojawiła się w ‘Jimmy Kimmel Live’. 16 listopada Britney wystąpiła na gali American Music Awards z piosenką „Me Against The Music”. Następne amerykańskie programy, które odwiedziła to ‘Tonight Show with Jay Leno’ oraz ‘Live with Regis and Kelly’. W poniedziałek, 17 listopada 2003 roku, Britney wystąpiła w specjalnym programie stacji ABC, ‘Britney Spears: In The Zone’, w Nowym Jorku gdzie wykonała piosenki takie jak: „Me Against The Music”, „Everytime”, „Toxic”, Breathe On Me”, "(I Got That) Boom Boom" oraz trzy piosenki z poprzednich albumów: Mix: "Boys"/"I'm a Slave 4 U" oraz "...Baby One More Time" w wersji kabaretowej, którą również wykorzystano na trasie promującej nowy album.
W promowaniu In The Zone nie została pominięta również Australia. Britney wystąpiła tam w show ’60 Minutes’, który został wyemitowany 23 listopada. Następnie Brit udała się do Seulu, stolicy Korei Południowej, na konferencję prasową dotyczącą albumu In The Zone na którą ubrała różowy Hanbok – narodowy strój Korei. Była to pierwsza wizyta Britney w południowej Korei. Będąc w Seulu, Spears nie miała koncertu ale wystąpiła z kilkoma piosenkami specjalnie dla reporterów.
12 grudnia udała się do Japonii na kolejną konferencję prasową. Następnego dnia udzieliła wywiadu dla Tokio FM oraz dała krótki występ na żywo. 14 grudnia w Kraju Kwitnącej Wiśni w programie ‘MTV Cool Christmas 2003’ Britney wystąpiła z „Breathe On Me”, „Toxic”, „Me Against The Music” i „(I Got That) Boom Boom”.
30 grudnia ponownie odwiedziła program ‘Jimmy Kimmel Live’. 24 stycznia wystąpiła w ‘Tinseltown TV’. Tego samego dnia Spears, zapowiedziała Madonnę na francuskiej gali muzycznej NRJ i wystąpiła z piosenką „Toxic”. 1 lutego zawitała do Finlandii a 6 lutego pokazano w brytyjskiej telewizji występ w programie ‘Top Of The Pops’ z piosenkami „Toxic” i „Everytime”. 11 lutego wróciła do USA i pojawiła się z utworem „Toxic” w show na żywo „On Air with Ryan Seacrest”. Następnego dnia wystąpiła w programie ‘Ellen DeGeneres Show’ z piosenką „Toxic”.
Po intensywnej promocji albumu „In The Zone” przyszedł czas na światową trasę promującą, która obejmowała 75 miast w USA, Europie i Azji. Pierwszy koncert miał miejsce 2 marca 2004 roku. 28 marca 2004 roku został wyemitowany koncert nagrany w Miami. Koncerty były prowadzone przez Tommy Tune's, muzyka z Broadway. Zdjęcia promocyjne zostały utrzymane w 20-30-tych latach. Podczas nagrywania teledysku do piosenki „Outrageous”, gwiazda uszkodziła swoje kolano i była zmuszona odwołać swoją europejską część trasy.SINGLE:
1. „Me Against The Music (feat. Madonna)” – 14 października 2003 PRZECZYTAJ WIĘCEJ O SINGLU W ARTYKULE "KRÓLEWSKI DUET"
2. „Toxic” – 13 stycznia 2004 PRZECZYTAJ WIĘCEJ O SINGLU W ARTYKULE "UZALEŻNIENI OD BRITNEY"
3. „Everytime” – 17 maja 2004
4. „Outrageonus” – 13 lipca 2004
5. „Breathe On Me” – 2004