#TBT 9 urodziny "Radar"
Wpisany przez Hinami    czwartek, 28 czerwca 2018 12:39   

alt22 czerwca 2009 roku utwór Radar został czwartym, a zarazem ostatnim singlem z wydanego w poprzedniem roku albumu Circus. Jak powszechnie wiadomo piosenka ta znalazła się już wcześniej na albumie Blackout. Radar miał zostać trzecim singlem z właśnie tego krążka, ale fani wybrali Break To Ice. Potem planowano uczynić z niego czwarty, jednak wiosną 2008 Brit zaczęła już pracę nad następcą Blackoutu i plany oficjalnie zostały porzucone. Mimo to utwór już wtedy można było usłyszeć w niekórych stacjach radiowych, w tym polskich.

A czemu utwór znajduje się na dwóch płytach? Powodem jest kontrakt zawarty z jego producentami Bloodshy & Avant. Nie udało się go wydać jako singiel z piątej płyty, więc promował płytę kolejną. A może Britney po prostu lubiła ten utwór :)

Akcja promującego go klipu dzieje się na świeżym powietrzu. Britney gra bogatą kobietę, która odwiedza swego równie bogatego chłopaka w jego bajecznej posiadłości. Od razu widać, iż pomiędzy parą nie ma żadnej chemii. Brit bierze za to na tytułowy radar jednego z graczy polo krzątającego się przy stadninie jej bogatego faceta. Robi on na niej większe wrażenie, aniżeli drogi naszyjnik, podarowany przez "ukochanego". I kiedy rozgrywają się zawody, Britney nie ma ochoty patrzeć na jego zwycięstwo, lecz daje się uwieść stajennemu... Ach, te (pop) księżniczki!

Gwiazda promowała utwór podczas swojej trasy The Circus Starring: Britney Spears. Występ możecie obejrzeć TUTAJ. Utwór leciał również jako przerywnik podczas rezydentury Piece Of Me, później został zastąpiony Change Your Mind (No Seas Cortes). Myślicie, że Britney doda ten utwór do setlisty nadchodzącej trasy?

Komentarze (4)add comment

abc :

0
Dobry kawałek. Lubię do niego wracać, ale sądzę że na Circus były inne utwory warte bycia singlem smilies/smiley.gif
23:09 - 28.06.2018

Emma :

0
Miała jeszcze "to coś",szeroki nosek, piękny uśmiech.Szkoda że tak zdewastowala sobie twarz.
22:16 - 29.06.2018

kicekk :

0
cy ktos jedzie do berlina na koncert ?? i jaki wybiera środek transportu ??
10:11 - 30.06.2018

Mk :

0
Utwór taki sobie. Nie zrobił na mnie wrażenia
19:27 - 4.07.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy