Dwieście drugi koncert "Britney: Piece Of Me w Las Vegas!
Wpisany przez Roten   

W ubiegłą sobotę odbył się kolejny występ Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Widzowie zebrani w teatrze Axis w Planet Hollywood mieli okazję zobaczył pełne efektów specjalnych show oraz usłyszeć stare hity, jak i nowsze utwory piosenkarki. Był to ostatni koncert tej serii. Nasza gwiaza powróci do Miasta Grzechu 22 marca, aby rozpocząć osiemnastą już serię koncertów. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z wczorajszego koncertu oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami, kliknij w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ oraz w odtwarzaczu poniżej można zobaczyć video.

pic

pci

 
Komentarze (3)add comment

Bart :

Bart
Bebe Rexha dała filmik w którym w tle leciało "Baby One More Time" trochę tańczyła i śpiewała.
12:30 - 5.02.2017

porszak0 :

0
ale nudy juz tutaj na stronie ..mam dosyc tych koncerów w vegas!! nie wchodze kilka dni a nawet tygodni po czym wejde i w kólko to samo ..
16:55 - 5.02.2017

Nemo :

0
Ciekawi mnie Czy w ogóle ją wypuszczą z tego Las Vegas(miasta grzechu) Wiadomo że jest to ,,światowa stolica mafii,, A Britney w tym temacie może ża duzo wiedzieć. Chociazby to że jest ubezwłasnowolniona o tym świadczy i daje dużo do myślenia.
23:02 - 5.02.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy