Sto siedemdziesiąty koncert "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas!
Wpisany przez Roten   

W piątek wraz z wybiciem godziny 21:00 odbył się sto siedemdziesiąty występ Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Piosenkarka zaprezentowała publiczności zebranej w przybytku Axis w Planet Hollywood show składający się z jej największych hitów, jak i tych mniej znanych utworów. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z wczorajszego koncertu oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami, kliknij w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ można zobaczyć video. 

e

e

Komentarze (9)add comment

Nergal88 :

0
no nieźle! wygląda obłędnie i z fanem jakie zdjęcie wow! uśmiech piękny i jeszcze go objęła!! Podoba mi się jej obecny stan smilies/cheesy.gif
15:21 - 3.09.2016

Make Me Move :

Make Me Move
Jak zwykle lepiej wygląda na zdjęciach zrobionych na samym koncercie niż na ściance z "męczącymi" fanami. xD
15:29 - 3.09.2016

Leporer :

0
Cały czas zastanawiam się, że jej sie to nie nudzi ciągle to samo gdyby jeszcze śpiewała live i dawała jakieś różne kawałki na bis to ok - potem jednak myśle, że za występ dostaje 300tyś $ to do śmierci będzie tam siedzieć. Za kilka dni minie 2 miesiące od wydania Make me, więc chyba powoli powinni ogarniać się z drugim singlem bo inne ery właśnie tak działały, że po takim czasie na co się decydowali. Liczę na coś z najlepszej trójki, czyli Love me down, Slumber party i Better - reszta nie odniesie sukcesu, a w szczególności ballady.
15:39 - 3.09.2016

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
Britney od samego początku okropnie wygląda na ściance, może wina aparatu, oświetlenia, nie wiem ...
15:47 - 3.09.2016

Azela. :

0
płyta poszła w świat a ta w LV i ma wszystko w dupie i marnuje to co przed ciążami zdobyła.
15:53 - 3.09.2016

Matiz :

MatiSimek
Leporer, jakie ballady? xd Tam nie ma ani jednej
18:08 - 3.09.2016

Doris :

Dod
Brit wydaj kolejny singiel, kuj żelazo póki gorące
10:02 - 4.09.2016

QueenBee :

0
Niedługo dwa festiwale, Ellen, na pewno jakiś kolejny singiel (bo nawet w BJ były dwa), jeszcze jakiś projekt o którym ktoś tam wspominał (już nie pamiętam o co chodziło) i inne niespodzianki, o których wspominała w wywiadach, a tu już hejt bo od kilku dni nic nie robi... To się nigdy nie zmieni. A było już tak dobrze. Plus, uważam, że na zdjęciach z fanami wygląda okej, w porównaniu z tym jaka była zawsze wystraszona, tu wygląda normalnie i spokojnie. Przede wszystkim zmienił się wyraz jej oczu, a to dużo zmienia, nawet jeżeli nie wygląda jak na sesji zdjęciowej.
13:56 - 4.09.2016

jarcio :

0
Dlaczego ona na koncercie ma te straszne kitki, wygląda to mega nie profesjonalnie jak na probie lub jakby się nie uczesała, jakbym kupił bilet i Britney była by w kitce takiej to mega bym by rozczarowany ze mnie olewa z takim fryzerm jak na probie...
01:06 - 5.09.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy