Siedemdziesiąty czwarty koncert w Las Vegas "Britney: Piece Of Me"!
Wpisany przez Belle   

Późny środowy wieczór przyniósł kolejny, siedemdziesiąty czwarty już występ Britney Spears w ramach rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Kilkutysięczna pobliczność zebrana w przybytku Axis w Planet Hollywood obejrzała 90-minutowe show, a wśród fanów znalazła się stara, dobra znajoma gwiazdy głównej, Melissa Joan Hart. Aktorka, która przyznała ostatnio, że jej "grzeszną przyjemnością" jest, a właściwie nadal pozostaje właśnie Britney Spears zajrzała za kulisy, gdzie spotkała się z piosenkarką!

"Melisso Joan Hart, jak miło było cię zobaczyć!!" - napisała Britney w wiadomości pozostawionej tego wieczoru na koncie Twitter. "Minęło tyle czasu, minęło za dużo czasu... Mam nadzieję, że podobało ci się moje show. Całuję cię i ściskam" - dodała i retweetowała wpis ze zdjęciem, który pozostawili przedstawiciele kompleksu Planet Hollywood na swoim oficjalnym, twitterowym profilu. "Jesteśmy zachwyceni, że Melissa przybyła obejrzeć show Britney! Oto obie panie, [w kulisach] Piece Of Me" - czytamy w opisie do zdjęcia (poniżej).

Sama aktorka, rozpoznawana podczas koncertu przez wielbicieli Britney chętnie pozowała z nimi do zdjęć. Poniżej prezentujemy zdjęcia z show oraz (inne fotografie) zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami. Aby zobaczyć poszczególne albumy w naszej galerii BritneyPix.net, kliknij w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ można zobaczyć video.

***

Komentarze (9)add comment

ponpon :

Blue
Britney wygląda jak drag queen...
10:37 - 19.02.2015

Arczi. :

0
Haha fakt przesadzili z jej stylizacją tego dnia smilies/cheesy.gif
11:27 - 19.02.2015

nzBilly :

0
Melissa posunęła się bardziej na twarzy niż Brit smilies/cheesy.gif Fajnie ją zobaczyć, ale po zdjęciu widać, jakby Brit pozowała z zupełnie obcą osobą :/
12:50 - 19.02.2015

Ann5 :

0
mina britney jak zwykle jakby miała pistolet przyłożony do głowy. Nawet z dawną koleżanką nie umie normalnie pozować
13:52 - 19.02.2015

mkitb2 :

0
Prawda jest taka że nie ma wsparcia publiczości, kiedy ją zagrzewa wtedy lepiej jej idzie smilies/tongue.gif
14:50 - 19.02.2015

JAŚ :

0
mkitb2 - NIE OŚMIESZAJ SIE TAKIMI STWIERDZENIAMI. Britney ma wsparcie jak malo kto. A na to co wyprawia na scenie powinni ja zbuczeć. dorosła kobieta a odwala takie cos.
15:01 - 19.02.2015

ponpon :

Blue
Ludzie płacą za playback i łażenie po scenie, rzeczywiście, całkowity brak wsparcia. Ona tam jest dla ludzi, a nie ludzie dla niej, to ona powinna się starać, niezależnie od tego czy ludzie będą się bawić czy nie.
15:17 - 19.02.2015

D :

0
Wygląda ładnie, lecz jej sztuczny uśmiech niszczy wszystko...
20:46 - 20.02.2015

Sue :

0
tak... aż przykro patrzeć, że nawet przy koleżance nie umie wyluzować... ale... ten artykuł bardzo mnie zaciekawił. jak oglądałam ten klip, od razu zwróciłam na nią uwagę, bo wydawała mi się znajoma tak jak w teledysku ten facet w czarnych włosach, co grał chłopaka głównej bohaterki w ,,Diabeł ubiera się u Prady''.
22:21 - 20.03.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy