Sześćdziesiąty dziewiąty koncert w Las Vegas "Britney: Piece Of Me"!
Wpisany przez Belle   

Sześćdziesiąty dziewiąty koncert rezydentury Britney: Piece Of Me za nami. W sobotni wieczór, kilkutysięczna publiczność zebrana w Axis należącym do kompleksu Planet Hollywood obejrzała kolejny występ Britney Spears w Las Vegas. Tym razem gwiazda popu nie zostawiła żadnego wpisu na swoim koncie Twitter, związanego ze spektaklem. W samych występach oraz strojach również nie zaszły żadne zmiany...

Na scenę do występu z piosenką Freakshow zawitał estradowy znajomy Britney, DJ Pauly D, który swego czasu brał czynny udział w jej światowej trasie koncertowej, "Femme Fatale". Poniżej prezentujemy zdjęcia z show oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami. Aby zobaczyć poszczególne albumy w naszej galerii, kliknij w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ oraz poniżej można zobaczyć video.

***

Mix

Baby One More Time / Oops! I Did It Again

Freakshow

I Wanna Go

Komentarze (14)add comment

BoyFromCircus :

boyfromcircus
Nie wiem po co ona chodzi do tego studia tańca skoro i tak nie zgrywa się w choreografii z tancerzami... o wykonaniu nawet nie wspomnę...
11:29 - 8.02.2015

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
BoyFromCircus- po drodze zawsze może napić się kawy.
11:53 - 8.02.2015

Arczi. :

0
Przynajmniej nie tyje a to u niej wyczyn smilies/cheesy.gif
11:57 - 8.02.2015

Muffinka nz :

0
Ja tam myśle, że to studio tańca jest po to, żeby ludzie myśleli, że ona rzeczywiście robi coś w kierunku poprawy jakości show...tzn. poprawy jakości jej tańca, bo tylko ona jest słabym punktem show, tancerze, efekty dają rade. Dzięki temu bilety się sprzedają smilies/smiley.gif Dla niej najważniejsze jest to żeby się nie spocić i zarobić grube pieniądze. Zresztą gdybym była nią to nie robiłabym nic, bo skoro się sprzedaje to po co ulepszać???
12:44 - 8.02.2015

kolo :

0
ALE WY GUPOTY GADACIE, MOZE CHODZI DO STUDIA TANCA COS POTRENOWAC - NIE KONIECZNIE ZWIAZANE MUSI BYC TO Z SHOW W LAS VEGAS.
14:17 - 8.02.2015

Grzesiek 2 :

0
Szczerze mówiąc to dziwie się że jej się jeszcze chce.Rzygać by mi się chciało w kółko robić to samo .Tragedia .Ludzie to już trwa za długo
15:38 - 8.02.2015

HeavenOnEarth :

0
Grzesiu co ty dajesz. Co ma powiedzieć przeciętny Kowalski który kilkadziesiąt lat robi to samo i zarabia marne grosze.
15:46 - 8.02.2015

Grzesiek 2 :

0
HeavenOnEarth Wiesz co że chyba po prostu dalej staram się ją jakoś usprawiedliwiać .Nie wiem dlaczego chyba po prostu z przyzwyczajenia .Ale powoli zaczyna mi ona grać na nerwach.żeby przez 1,5 godziny nie chciało jej się zrobic konkretnego show .Jeszcze troche to ona będzie stać tańczyć będą tancerze a śpiewać dalej będzie komputer .TRAGEDIA
16:00 - 8.02.2015

HeavenOnEarth :

0
Ta jej bierność sceniczna za długo trwa, żeby ją usprawiedliwiać. Jesteśmy jej pracodawcami musimy wymagać. Pewnie sama się dziwi, że jeszcze są naiwniacy którzy to kupują. Ona wyciska ostatnie soki ze swojej kariery, bo jeżeli następna "era" będzie taka to tej pani wielu zagorzałych fanów podziękuje.
16:24 - 8.02.2015

Ann5 :

0
Jej tancerze też cały czas robią to samo (ale na nieporównywalnie wyższym poziomie niż britney-robot) a jakoś im się nie nudzi i cały czas tańczą tak samo świetnie. Można? A poza tym jak "księżniczka" taka znudzona monotonią, kto jej broni wprowadzić jakieś zmiany?
19:24 - 8.02.2015

MoonWalk :

MoonWalk
Chyba najlepszy koncert TEJ SERII pod względem jej kondycji, chociaż o zwalonych synchronach i dość niechlujnym WB nie należy zapominać.
01:25 - 9.02.2015

Muffinka nz :

0
Oh my...na tym zdjeciu głównym newsa z m&g wygląda jak grubaska Britney w tym wdzianku i w takiej pozie. Nie mogłam uwierzyć, że to ona ;P
16:05 - 9.02.2015

Mati :

Mati
http://instagram.com/p/y1QT09k...aign=video - to spojrzenie po wysłaniu Pauly'emu całusa... smilies/grin.gif
01:31 - 10.02.2015

R. :

0
@Grzesiek2 a gdzie dostrzegasz, że jej się chce? Bo ja widzę Britney, która jest totalnie znudzona i wszystko robi na odczep się. Według mnie ma jedną z najlepszych prac jaką sobie można wymarzyć i samo to ile dostaje za jeden taki koncert powinno być motywujący, poza tym ilość fanów, ich energia na koncertach i wsparcie to się przecież udziela smilies/wink.gif Madonna ma ponad 50 lat i wciąż czerpie radość z występowania na scenie co widać smilies/smiley.gif Jak się naprawdę kocha muzykę to nie powinno się nudzić, tym bardziej że przecież zawsze można coś zmienić w set-liście koncertu, popracować nad jakimś nowym układem. Tylko trzeba naprawdę chcieć. A Britney mam wrażenie już dawno nie chce, mi się wydaje że wolałaby mieć święty spokój i żyć sobie gdzieś jak każda inna normalna osoba.

Ale, że popyt wciąż jest, ma też jakiś kontrakt, kasa leci i dużo wysiłku raczej jej to nie kosztuje to się tak ciągnie. Chociaż niewykluczone, że może naprawdę widownia pomimo ogromnego entuzjazmu i wsparcia to ją odstrasza a nie dopinguje. Może zmieniło się coś w jej osobowości, w głowie, stało się coś takiego, że to ją teraz hamuje i nie potrafi się wyluzować na scenie, dać z siebie to co najlepsze, bo zżera ją stres. Tak to widzę. Dodam jeszcze, że ja jej zazdroszczę takiej pracy.
21:22 - 10.02.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy