Plotki
Britney Spears zawalczy o swoje życie prywatne!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Rok 2007 i początek 2008 nie był najlepszym okresem w karierze i życiu osobistym Britney Spears. Nieodpowiedzialne zachowanie i problemy z używkami doprowadziły do upadku gwiazdy, która kiedyś była idolką wszystkich nastolatek. Skutkiem tragicznych zdarzeń mających miejsce w styczniu 2008 roku była przymusowa hospitalizacja na oddziale psychiatrycznym piosenkarki oraz rozpoczęcie sądowej kurateli. Wygląda na to, że Brit już wkrótce odzyska kontrolę nad swoim życiem! 

Jak podaje magazyn US Weekly, Britney Spears zamierza walczyć o odzyskanie kontroli nad swoim życiem prywatnym. Jako dowód swojego powrotu do zdrowia, piosenkarka miałaby przedstawić ogromne postępy, jakie poczyniła w ciągu ostatnich lat, które zaowocowały stabilnym życiem prywatnym i zawodowym. Brit nie miałaby nic przeciwko, gdyby ojciec nadal sprawował pieczę nad jej finansami, jednak jako 36-letnia kobieta chciałaby zyskać prawo do decydowania o swoich sprawach prywatnych.

Artystka miałaby zacząć sądową walkę po zakończeniu swojej letniej trasy koncertowej, obejmującej 28 koncertów w USA i Europie. Uważacie, że Britney jest zdolna do ponownego objęcia kontroli nad swoim życiem?

 
Britney Spears i Fifth Harmony we wspólnym utworze?
Wpisany przez Hinami   

Parę dni temu pojawiły się plotki mówiące o tym, jakoby Britney Spears miała nagrać wspólny utwór z zespołem Fifth Harmony! Piosenka zatytułowana Apple Pie, której autorką ma być właśnie Brit, ponoć wkrótce zostanie wydana jako singiel. Pogłoski te rozpowszechniła ta sama osoba, która wcześniej ujawiniła, że księżniczka popu wyruszy w trasę koncertową. Czyżby zatem wspólny utwór naszej gwiazdy i popularnego girlsbandu również okazał się być prawdą?

alt

 
Czy Britney pojawi się w reklamie Pepsi na Super Bowl?
Wpisany przez amyseeker   

Najświeższe plotki krążące w sieci głoszą, że Britney Spears po wielu latach ponownie pojawi się w jednej z reklam Pepsi, która wyemitowana zostanie podczas tegorocznego Super Bowl - najważniejszego wydarzenia sportowego w USA! Obok marki Elizabeth Arden (twórcy perfum sygnowanych nazwiskiem gwiazdy), to właśnie producent popularnego napoju został sponsorem nadchodzącej trasy koncertowej piosenkarki.

Koncern rozpoczął niedawno nową kampanię o nazwie "Pepsi Generations", podczas której na tapet zostaną wzięte m. in. najważniejsze wydarzenia z przeszłości firmy - Pepsi chce w ten sposób uczcić swój wkład w pop kulturę. Warto przypomnieć, że reklamy z udziałem Britney Spears należały do tych najpopularniejszych w historii firmy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Pepsi jest sponsorem Super Bowl Halftime Show, podczas którego występują największe gwiazdy, a według serwisu Bustle, fragmenty słynnej reklamy "Joy Of Pepsi", w której w 2001 roku wystąpiła nasza gwiazda, mają się pojawić w wyżej wspomnianym spocie.  

Fani Britney Spears podejrzewają, że ponowna współpraca z Pepsi związana jest z "sekretnym projektem", na temat którego wielokrotnie już spekulowano. Na opublikowanym ponad dwa miesiące zdjęciu niektórzy nawet dopatrzyli się logo firmy na paznokciach piosenkarki... Dotychczas jednak żadne wiarygodne źródło nie potwierdziło krążących w Internecie pogłosek. Czy okażą się one jedynie wymysłami fanów piosenkarki? Prawdopodobnie dowiemy się tego już wkrótce!

 
Premiera nowego albumu Britney już wkrótce? / Kolejny występ w Europie?
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Christian Zamora, jeden z pracowników serwisu Buzzfeed, zaskoczył wczoraj wszystkich fanów Britney Spears, gdy za pomocą Twittera dostarczył informacji o domniemanej premierze dziesiątego albumu piosenkarki. Podczas wczorajszej uroczystości Złotych Globów, dziennikarz miał okazję rozmawiać z Justinem Tranterem - autorem aż sześciu piosenek pochodzących z albumu Glory. W krótkiej konwersacji tekściarz miał zasugerować, iż niedługo mamy usłyszeć nową muzykę naszej gwiazdy. Czekacie na nowy album Britney?

W internecie pojawiły się również pogłoski o kolejnym miejscu, jakie miałaby odwiedzić Brit w ramach rzekomo planowanej europejskiej trasy koncertowej. Nasza gwiazda miałaby przyjechać do stolicy Węgier - Budapesztu - i wystąpić na trwającym tam od 8 do 15 sierpnia Sziget Festival. Jak widać, sztab artystki ponownie przyjął strategię budowania napięcia i planuje ogłaszanie nadchodzących koncertów pojedynczo. Jak myślicie, czy Britney zawita również do naszego kraju?

 
Ogłoszenie trasy już w ten weekend? Szansa na koncert w Krakowie?
Wpisany przez amyseeker   

W sylwestrowy wieczór Britney Spears po raz ostatni stanie na scenie teatru Axix w Las Vegas, by zaprezentować zebranym fanom swój finałowy show trwającej od czterech lat rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me. W tym samym czasie, podczas imprezy Dick Clark's New Year's Rockin' Eve 2018, telewizja ABC pokaże nagrany wcześniej występ naszej gwiazdy. Wczorajszego wieczoru w sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, jakoby właśnie po tym występie, piosenkarka miała oficjalnie ogłosić, iż wyrusza w światową trasę koncertową! Mając na uwadze fakt, że Britney zapowiedziała w zeszłym tygodniu udział w festiwalu muzycznym Smukfest 2018, odbywającym się latem w Danii, oraz to, iż od pewnego czasu pracuje nad niejakim "sekretnym projektem", pogłoski te nie wydają być się nieprawdopodobne. Warto również zaznaczyć, że pomijając występ na festiwalu Apple Music w 2016 roku, Europa nie widziała show Britney od ponad 6 (!) lat. 

Tymczasem telewizja ABC za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentowała oficjalną zapowiedź sylwestrowej imprezy, podczas której zebrana publiczność oraz telewidzowie będą mogli zobaczyć również występ Britney Spears. Reklama dostępna jest po kliknięciu w poniższą grafikę.

Aktualizacja: Interesujące plotki obiegły również polski Internet. Dotarły do nas informacje (z dotychczas niesprawdzonego źródła), że sztab piosenkarki prowadzi rozmowy na temat przyjazdu do naszego kraju, a dokładnie do Krakowa! Jak myślicie, czy jest szansa, by doszło do pierwszego w historii koncertu Britney Spears w Polsce?

 
Czy już wkrótce Britney Spears stanie na ślubnym kobiercu?
Wpisany przez Hinami   

Jak donoszą zagraniczne media, w tym strona Life & Style, Britney Spears wkrótce weźmie ślub ze swoim 23-letnim chłopakiem Samem Asgharim! Według "informatora" ceremonia miałaby odbyć się wiosną 2018 roku na ukochanych Hawajach gwiazdy. Piosenkarka chciałaby wesela na plaży, by po ściągnięciu białej sukni, włożyć bikini i wskoczyć do wody. Radzimy jednak, by nie brać tych doniesień na poważnie, ponieważ nikt z otoczenia gwiazdy ich nie potwierdził... A czy Wy chcielibyście, by Britney poślubiła Sama? Jak można zauważyć, spotykająca się od roku para jest ze sobą szczęśliwa, co widać przede wszystkim na udostępnianych przez naszą gwiazdę zdjęciach i nagraniach.

alt

 
Niewydane utwory Britney wykradzione z wytwórni!
Wpisany przez Hinami   

Czy już wkrótce dane nam będzie usłyszeć niewydane utwory powstałe podczas sesji nagraniowych do albumu Glory? Jak donosi serwis TMZ, pewien oszust, podając się za Larry'ego Rudolpha - managera Britney Spears - przekonał wytwórnię muzyczną RCA do przesłania mu, na fałszywy i nieistniejący już adres e-mail, aż 49 plików muzycznych, z których 12 miało znaleźć się na ostatnim albumie piosenkarki. Co ciekawe, podejrzanym okazał się być student prawa własności intelektualnej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, który jednak nie przyznaje się do winy. Prowadzone dochodzenie wskazywałoby więc na to, że poza murami wytwórni faktycznie znajduje się wiele niesłyszanych dotąd piosenek Britney. Można się spodziewać, że prędzej czy później przedostaną się one do sieci...

 
Przerażona Britney Spears nie chce wracać do Las Vegas!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

W niedzielnę wieczorem świat został wstrząśnięty przerażającymi doniesieniami z Las Vegas, gdy fani muzyki zgromadzeni na the Route 91 Harvest Festival, znaleźli się pod ostrzałem szaleńca znajdującego się w jedym z pobliskich hoteli. Straszliwy atak, w wyniku którego zginęło 59 osób a ponad 500 zostało rannych, szczególnie dotknął świat muzycznego show-biznesu. Zewsząd płyną kondolencje dla rodzin ofiar, wyrazy smutku, a nawet nawoływania do zmiany prawa dotyczącego posiadania broni.

Jak donosi seriws RadarOnline, Britney Spears poczuła się szczególnie poruszona wydarzeniami, które zaszły w miejscu, które od prawie czterech lat stanowi jej drugi dom. Piosenkarka rzekomo ma być przerażona do tego stopnia, że nie chce wracać do Miasta Grzechu, gdzie już w przyszłym tygodniu ma rozpocząć kolejną serię występów w ramach swojej rezydentury Britney: Piece Of Me. "W chwili obecnej [Britney] chciałaby móc zrezygnować z reszty obowiązującego ją kontraktu, gdyż wcale nie czuje się bezpiecznie, aby tam wrócić i występować przed dużym tłumem" donosi informator portalu. "Prawdę mówiąc, ona naprawdę świrowała przez to, co zaszło. Dotychczas była lekko paranoiczną osobą, lecz ubiegłe wydarzenia zaniepokoiły ją i jej rodzinę o jej bezpieczeństwo". 

Ponoć nie tylko nasza gwiazda jest przerażona tym, co stało się w Vegas - towarzyszący jej podczas show liczni tancerze również nie chcą wracać do pracy. "Część z nich jest gotowych zrezygnować w tym momencie. Nikt, kto współpracuje z Britney przy tym show, nie czuje się w chwili obecnej bezpiecznie" informuje serwis. Nasza gwiazda wraz ze swoim sztabem oraz właścicielami przybytku Planet Hollywood w Las Vegas, w którym odbywają się występy, prowadzą obecnie rozmowy i próbują znaleźć wyjście z tej patowej sytuacji. Sama piosenkarka ma ponoć walczyć o co najmniej przełożenie najbliższych występów. "Jeśli show nie uda się przełożyć, [Britney] ma wymagać co najmniej czterokrotnego powiększenia swojej ochrony". 

W chwili obecnej nie ma żadnych informacji potwierdzających lub obalających doniesienia serwisu. Najbliższy koncert dwudziestejpierwszej serii show zaplanowany jest na 11 października. Uważacie, że Britney Spears powinna wrócić do Miasta Grzechu i dokończyć swoją rezydenturę?

 
Marzenia o kolejnym dziecku i ojcowska kontrola, czyli garść plotek!
Wpisany przez Roten   

picBritney Spears nigdy nie kryła swojej sympatii do małych dzieci. Piosenkarka ma już dwóch synów: 12-letniego Seana Prestona i 11-letniego Jaydena Jamesa, którzy we wrześniu obchodzili urodziny. Na portalu Gossip Pop pojawiła się jakiś czas temu pogłoska, że Brit marzy o kolejnym dziecku. I mimo, iż z pewnością gwiazdę stać na trzeciego potomka, na przeszkodzie podobno stoi jej ojciec, Jamie Spears. To właśnie on ustanowił nad nią kuratelę w 2008 roku, po tym, jak jego córka zaczęła zmagać się z problemami psychicznymi i załamała się na oczach całego świata. Jamie sprawuje nad nią opiekę do dzisiaj, według plotek, ingerując mocno w jej życie prywatne.

"Britney od zawsze chciała mieć córeczkę i nie marzy o niczym innym oprócz pozostania w domu z dzieckiem i Samem [Asghari'm] u swojego boku" - taki cytat możemy znaleźć na portalu, który uzyskał taką informację od tajemniczego informatora. Piosenkarka spotyka się z Samem - modelem, który wystąpił w jej teledysku do utworu Slumber Party- od mniej więcej roku. Według plotek, oboje marzą o powiększeniu rodziny.

Ojciec Spears nie popiera jednak tego pomysłu, sugerując córce, że lata temu poddała się przecież zabiegowi podwiązania jajowodów! Wszystko to brzmi jak jeden wielki chaos w rodzinie Britney, jednak nie radzimy traktować tych pogłosek poważnie. A samej Britney życzymy jak najmądrzejszych decyzji życiowych... :)

***

[AKTUALIZACJA] Z Instagrama Britney: "Jestem całkowicie załamana tym, co usłyszałam w wiadomościach tego ranka. Modlę się za ofiary nocnej tragedii w Las Vegas. #PrayForLasVegas"

 
Czy Britney Spears i Justin Timberlake nagrają wspólny duet?
Wpisany przez Hinami   

Mimo upływu ponad 15 lat od zerwania jednej z najbardziej lubianych par showbiznesu fani nadal mają nadzieję na wspólny duet Britney Spears i Justina Timberlake'a. Marzenia fanów mogą stać się jednak prawdą! Znany producent muzyczny Timbaland, który pracuje z Justinem nad nowym albumem, polubił około sto zdjęć na Instagramie przedstawiających Justney. Miało to miejsce nocą, kiedy Justin, Timbaland, Pharrell Williams, Danja i Chad Hugo spotkali się w studiu nagraniowym. Ale to nie wszystko! Mama Justina, Lynn Harless, także polubiła wspólne zdjęcia byłej pary oraz zaczęła obserwować Britney, Kevina Federline'a, siostrę i mamę naszej gwiazdy i jej asystentkę Felicie Culotta. Timberlake re-tweetował natomiast tweeta o Britney, opublikowanego cztery lata temu. Oryginalny wpis powstał w 2013, po tym jak na jednym ze swoich koncertów Justin miał nazwać Brit "suką". Jednak to wszystko nie miałoby większego znaczenia, gdyby nie fakt, że Timbaland podczas przerwy w trakcie jednego z ostatnich wywiadów na słowo Justney miał zareagował "To nadchodzi". Po usłyszeniu słów "Justin i Britney i ty" producent hitów prawdopodobnie potwierdził to słowami "Tak... to nadchodzi.". Nowy album JT ma się ukazać w 2018, więc już za pare miesięcy dowiemy się czy oczekiwany przez wiele lat duet okaże się prawda ;) Warto wspomnieć, że obie strony wyraziły chęci na takową współpracę!

alt

 
Czy Britney Spears pozostanie w Las Vegas na kolejne lata?
Wpisany przez amyseeker   

Po krótkiej przerwie, podczas której Britney Spears w ośmiu krajach zaprezentowała swój show Britney: Live In Concert, nasza gwiazda za kilka dni powróci do Las Vegas, gdzie już od ponad trzech lat występuje na scenie teatru Axix w Planet Hollywood w ramach swojej rezydentury koncertowej, która niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Na wieść o tym, iż ostatni koncert w "mieście grzechu" zaplanowany jest na 31 grudnia 2017 roku, fani z całego świata, znudzeni ciągłym występowaniem swojej idolki w tym samym miejscu, odetchnęli z ulgą. Jak się jednak okazuje, niewykluczone jest, że piosenkarka pozostanie w Las Vegas nieco dłużej... Robin Leach - dziennikarz, który wielokrotnie wypowiadał się na temat rezydentury Britney: Piece Of Me - za pośrednictwem Twittera napisał, iż krążą plotki, jakoby nasza gwiazda miała wciąż występować w Vegas w 2018 roku. Britney miałaby jednak stworzyć całkiem nowy show w innej lokalizacji. Jeżeli tak się stanie, występowałaby prawdopodobnie w świeżo wyremontowanym Park Theater, gdzie koncertują również Cher, Ricky Martin i Bruno Mars. Przypomnijmy, że Larry Rudolph, wieloletni manager Spears, w kwietniowym wywiadzie dla Review Jorunal wyznał, iż "wszystko jest możliwe", lecz żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

 
Czy Britney Spears wystąpi na SuperBowl 2018?
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Według doniesień portalu New York Daily, prawdopodobnym jest, iż Britney Spears wystąpi na przyszłorocznym Super Bowl Halftime Show! Piosenkarka miała rzekomo przekonać swój sztab do tego pomysłu, który to obecnie prowadzi już ponoć rozmowy z producentami telewizyjnymi. "Britney uczyniła jasnym to, iż jej marzeniem jest wystąpić na Super Bowl" - twierdzi informator gazety. Nasza gwiazda, znana z takich utworów jak Toxic, Womanizer czy ...Baby One More Time, posiada pakiet hitów i urok właściwe dla głównej gwiazdy wieczoru. Według źródła portalu, podczas 12-minutowego występu, Britney na scenie mogłyby towarzyszyć również inne gwiazdy.

W zeszłym roku, podczas wywiadu dla BBC Radio 1 piosenkarka została zapytana, czy wzięłaby pod uwagę wystąpienie podczas tego eventu, gdyby otrzymała takową propozycję. "Tak, prawdopodobnie zrobiłabym to" - odpowiedziała wówczas Brit. Trwająca od prawie 4 lat rezydentury Britney: Piece Of Me, jak również niedawno zakończona azjatycka trasa koncertowa Britney Live In Concert, potwierdziły, iż nazwisko Britney Spears wciąż wywołuje emocje i przyciąga tłumy, co przełożyło się na komercyjny sukces obu przedsięwzięć. Ponadto, ukazują one wystarczającą stabilność emocjonalną gwiazdy, która miałaby wystąpić na żywo przed milionami widzów podczas jednego z największych wydarzeń muzycznych roku. 

Przypominamy, iż Brit wystąpiła już kiedyś na Super Bowl. Miało to miejsce w 2001 roku, kiedy to towarzyszyła na scenie zespołowi Aerosmith. Tym razem jednak piosenkarka miałaby być główną gwiazdą show., które odbędzie się 4 lutego w Minneapolis. Plotki o planowanym występie Britney podczas tego wielkiego wydarzenia, pojawiają się co roku. Czy tym razem się sprawdzą? Owy występ byłby idealną okazją, aby uczcić 20-lecie kariery panny Spears, które przypada właśnie w następnym roku.

 
Co wydarzyło się na Hawajach według OK! Magazine...
Wpisany przez Hinami   

Jak podaje amerykański magazyn OK! Magazine Britney Spears podczas swojej ostatniej wizyty na Hawajach wzięła w tajemnicy ślub ze swoim 23 letnim chłopakiem Samem Asgharim. Gwiazda miałaby być również w stanie błogosławionym. Oczywiście w żadną z tych plotek radzimy nie wierzyć w związku z tym, że Brit do końca tego roku zaplanowane ma show w ramach rezydentury Britney: Piece of Me, a już w czerwcu rozpoczyna trasę koncertową. Choć piosenkarka  wypowiadała się, że chciałaby urodzić córeczkę pamiętajmy, że wciąż jest ona pod kuratelą i domniemany ślub czy ciąża nie byłyby w jej przypadki takie proste... By zobaczyć skan magazynu kliknij w poniższy obrazek.

alt

 
Czy to koniec rezydentury "Britney: Piece Of Me"?
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Pomimo powracających od kilku miesięcy doniesieniach, jakoby Britney Spears miała przedłużyć rezydenturę Britney: Piece Of Me do 2019 roku, serwis Las Vegas Review-Journal donosi o zupełnie innej możliwości. Powołując się na rozmowę z menadżerem gwiazdy - Larrym Rudolphem - magazyn spekulkuje, iż trwające nieprzerwanie od 27 grudnia 2013 roku show piosenkarki, miałoby zakończyć się wraz z wygaśnięciem jej obecnego kontraktu z Planet Hollywood, obowiązującego do 31 grudnia bieżącego roku.

Według redakcji portalu, możliwe jest, iż wraz ze sfinalizowaniem trwającej umowy, Britney uda się na dłuższy urlop. Jednocześnie dziennikarze podreślają fakt przyszłorocznej ważnej rocznicy w karierze piosenkarki - 20-lecie wydania pierwszego singla - ...Baby One More Time, która byłaby idealnym motywem, aby przearanżować koncepcję rezydentury i powrócić z koncertami w zmienionej formie, możliwe również, iż pod nową nazwą.

Britney wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że życie i praca w Las Vegas jest dla niej rozwiązaniem idealnym, pozwalającym na pogodzenie macierzyństwa z aktywnością zawodową. Tymczasem oczekiwania fanów rosną, a okrągła rocznica premiery najsławniejszego hitu piosenkarki, mogłaby być okazją do wydania jubileuszowego albumu i jego promocji na całym świecie. Na co zdecyduje się Britney i jej sztab? Fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje od zespołu Miss Spears...

 
Czy Britney Spears wyruszy w światową trasę koncertową?
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Jak informowaliśmy wcześniej, od kilku dni w mediach pojawiają się doniesienia na temat występu Britney w Izraelu. Najnowsze wieści mówią, iż koncert w Tel Awiwie miał odbyć się na festiwalu, zaś sama podróż piosenkarki do tego kraju, byłaby częścią azjatyckiej serii koncertów w ramach planowanej trasy koncertowej! Spekuluje się, iż oficjalne oświadczenie w sprawie koncertu w Izraelu ukaże się już jutro

Plotki o możliwej światowej trasie koncertowej pojawiły się już w 2015 roku. Nasza gwiazda postanowiła wówczas zaprezentować swoje znane z Vegas show w nieco okrojonej wersji w ramach Apple Music Festival w Londynie. Piosenkarka w licznych wywiadach podkreślała, iż rezydentura Britney: Piece Of Me, jest dla niej idealnym rozwiązaniem pozwalającym połączyć macierzyństwo z pracą zawodową, jednak w jednym z nich przyznała, iż tęskni za podróżowaniem i byłaby chętna na występy za oceanem. 

Jak podają zagraniczne portale internetowe, prowadzone są również rozmowy na temat serii występów w Europie i Ameryce Południowej. Ze względu na gabaryty niektórych obiektów wykorzystywanych podczas koncertów Brit, nie jest pewne czy koncerty w ramach ewentualnej trasy będą identyczne jak te, prezentowane w Mieście Grzechu. Całe przedsięwzięcie miałoby się odbyć w miesiącach letnich tego roku, następnie piosenkarka miałaby wrócić do Las Vegas, gdzie rozważane jest przedłużenie rezydentury do 2019 roku.

Kolejną dozę ekscytacji przynoszą pogłoski, jakoby wieloletnia asystentka Britney - Felicia Culotta - potwierdziła krążące w internecie doniesienia. Miała ona rzekomo zdradzić tę informację jednemu z fanów podczas oprowadzania za kulisami show Britney: Piece Of Me. Niestety sama zainteresowana, ani jej sztab, dotychczas milczą na ten temat. Nam, zgłodniałym koncertowych emocji fanom, pozostaje nic innego jak czekać i odkładać pieniądze na bilet... tak na wszelki wypadek. ;)

 
Czy Britney Spears wystąpi w Izraelu? / Nowy filmik!
Wpisany przez amyseeker   

Według doniesień podawanych przez izraelskie portale internetowe (m. in. The Jerusalem Post), już tego lata Britney Spears miałaby odwiedzić Tel Awiw i zaprezentować tam swój show. Na chwilę obecną nie jest wiadome czy informacje te są w jakimkolwiek stopniu prawdziwe, bądź czy podróż naszej gwiazdy związana byłaby z promocją singla, festiwalem lub samodzielnym koncertem.

Tymczasem na profilu instagramowym piosenkarki pojawił się nowy filmik, na którym prezentuje ona, w rytm utworu Better, dwie kreacje. "Opcja 1 czy opcja 2?" - pyta Britney o radę.

Aktualizacja: W sieci pojawiły się poniedziałkowe zdjęcia Britney na ulicach Los Angeles. Nasza gwiazda nie przejmując się swoim statusem światowej sławy prezentowała się w dresie. Zdjęcia z dnia 20.03.2017 możecie zobaczyć po kliknięciu w poniższy obrazek.

alt

alt

 
Czy rezydentura Britney Spears w Las Vegas zakończy się w tym roku?
Wpisany przez amyseeker   

Niespełna miesiąc temu informowaliśmy o pogłoskach dotyczących przedłużenia rezydentury Britney: Piece Of Me w Las Vegas do końca 2019 roku. Taka informacja (choć później usunięta) została podana przez firmę Silent Partners, a następnie "potwierdzona" przez MTV. Tymczasem jedna z tancerek Britney Spears - Sarah Mitchell - na swoim profilu w aplikacji Instagram napisała przed ostatnim występem: "Dzisiaj zaczynamy nasz ostatni rok w Vegas. Nie mogę się doczekać wejścia na scenę z naszą rodziną #pieceofme". I chociaż nie jest jasne, co artystka miała na myśli, wpis jej wywołał lawinę komentarzy fanów naszej gwiazdy. Przypomnijmy, że sama Britney oficjalnie nie potwierdziła przedłużenia rezydentury, a w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że chciałaby wyruszyć w światową trasę koncertową.

 
Rezydentura Britney: Piece Of Me przedłużona do 2019 roku?
Wpisany przez Roten   

Jakiś czas temu na stronie firmy Silent Partners pojawiła się informacją mówiąca o tym, że rezydentura Britney Spears została przedłużona do 2019 roku. W sieci zaczęły pojawiać się spekulacje na temat prawdziwości tej potki, a niedawno na portalu MTV został opublikowany artykuł, w którym możemy przeczytać, że nasza gwiazda będzie koncertować w Las Vegas jeszcze przez 3 lata! Jednak sama zainteresowana i jej sztab jak na razie milczą na ten temat, więc pozostaje nam czekać na ewentualne potwierdzenie tej informacji.

pic

 
Britney w duecie z Christiną Aguilerą? / Przedłużenie rezydentury w Las Vegas...
Wpisany przez amyseeker   


W dniu wczorajszym w sieci pojawiła się plotka mówiąca o tym, że Britney Spears wraz Christiną Aguilerą połączyły siły i nagrały wspólnie nową wersję utworu Do You Wanna Come Over, pochodzącego z wydanego w sierpniu albumu Glory. W tym samym czasie zaczęto również mówić o ponownej współpracy z Madonną! Pogłoski głoszą, jakby 58-letnia Królowa Popu pragnęła nagrać wielki hit z udziałem naszej gwiazdy i Ariany Grande. Czy Britney zdecyduje się na wydanie kolejnego, po singlach Make Me... i Slumber Party, duetu? Niewykluczone, że dowiemy się już wkrótce...

Prawdziwą burzę wśród fanów Britney Spears wywołała jednak informacja zamieszczona na stronie firmy Silent Partners, odpowiedzialnej za efekty wizualne podczas show Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Według niej rezydentura koncertowa naszej gwiazdy miałaby zostać przedłużona do 2019 roku. Jednak po pewnym czasie wpis ten został edytowany i w tym momencie widnieje w nim rok 2017 jako data zakończenia występów. Nie wiemy, czy edycja spowodowana była rzeczywistym błędem czy zbyt wczesnym ujawnieniem informacji.

 
Biografia o Brit: czy sama gwiazda będzie miała wkład w produkcję?
Wpisany przez Roten   

W sieci robi się coraz głośniej na temat filmu biograficznego skupiającego się na Britney Spears, o którym informowaliśmy jakiś czas temu. Wygląda jednak na to, że piosenkarka nie ma kontroli nad tym, co producenci mają zamiar pokazać odbiorcom, na co wskazuje wypowiedź jej przedstawiciela, którą portal E! Online zacytował w jednym ze swoich ostatnich artykułów. "Nie będzie miała żadnego wkładu w tę produkcję, nie wpłynie na ogólny zarys tej biografii, ona nawet nie poparła pomysłu stworzenia tego filmu" - poinformował. W postać naszej gwiazdy wcieli się australijska aktorka Natasha Bessett, ujrzymy też wiele innych aktorów odgrywających role najbliższych osób z otoczenia naszej gwiazdy, które pojawiły się w jej życiu na przestrzeni kilkunastu lat kariery.

pic

 
Czy Britney Spears weźmie udział w Carpool Karaoke?
Wpisany przez Roten   

W sieci pojawiły się pogłoski, jakoby nasza gwiazda już niedługo miała pojawić się w programie The Late Show With James Corden, gdzie wzięłaby udział w zabawie zwanej "Carpool Caraoke" polegającej na śpiewaniu wybranych piosenek w samochodzie z prowadzącym show. Na taką przejażdżkę wyruszyły już takie gwiazdy jak Justin Bieber, Selena Gomez, Adele, a nawet żona prezydenta Stanów Zjednczonych - Michelle Obama.

pic

 


Strona 1 z 4