Britney Spears w rozmowie z portalem People!
Wpisany przez Roten   

W związku z premierą nowych perfum Britney Spears o nazwie VIP Private Show, portal People opublikował krótką rozmowę z naszą gwiazdą. Piosenkarka dokończyła kilka zdań na temat samej siebie. Całość prezentujemy poniżej.

pic

***

Moje perfumy są dla mnie wyjątkowe, ponieważ... Podoba mi się zamiar pomagania innym w poczuciu swojej seksowności, siły i pewności siebie, wydaje mi się, że moje zapachy to właśnie pokazują. Każdy z moich perfum reprezentuje inną stronę mojej osobowości i pasji.

Gdy mam godzinę tylko dla siebie... Jeśli nie spędzam czasu ze swoimi synami, biorę relaksującą kąpiel lub ćwiczę jogę. Potrzebuję mieć chwilę dla siebie, przerwa od tego całego napięcia sprawia, że trzymam się przy ziemi.

Inspiracja, która stoi za twoimi instagramowymi pokazami mody to... Uwielbiam bawić się, ubierając różne ubrania, więc któregoś dnia zdecydowałam, że to będzie świetna rozrywka, aby zorganizować pokaz mody, zakładając sukienki, które właśnie kupiłam. Tak podoba mi się nagrywanie tych filmików, że nie mogę przestać to robić! Ćwiczę chodzenie [po wybiegu].

Największa lekcja, dzięki której nauczyłam się czegoś o sobie, to... Uwielbiam tworzyć muzykę i występować na scenie, łatwo jest rzucić się w wir pracy z tego powodu, czasami zapominam się po prostu zatrzymać na chwilę, aby celebrować i docenić wszystko. Nauczyłam się, że muszę włożyć większy wysiłek, aby częściej to robić, ponieważ moi chłopcy rosną bardzo szybko, a chciałabym pamiętać każdą chwilę z życia z nimi!

Komentarze (1)add comment

Channah :

0
Hej. Na Forum.Fan-Strefa.pl nowy theme zawitał smilies/smiley.gif Warto zajrzeć i skomentować a może zostać na dłużej smilies/cheesy.gif
10:30 - 21.07.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy