Britney skacze z radości / Nowa grupa na Facebooku!
Wpisany przez amyseeker   

"Skakanie z radości! Wiosna nadchodzi" - napisała Britney Spears pod jednym z filmików, które wstawiła dzisiaj na Instagrama. Na kolejnym nagraniu, opublikowanym również w dniu dzisiejszym, widzimy starszego syna piosenkarki - Seana Prestona - podczas gry w koszykówkę. Poza tym, na profilu Brit ukazały się kolejne "życiowe" cytaty i zapożyczone z Internetu zdjęcia.

Tymczasem chcielibyśmy poinformować Was o nowopowstałej grupie na Facebooku - Britney Spears Poland - zrzeszającej polskich fanów naszej gwiazdy. Jest to miejsce poświęcone pogawędkom na temat Britney oraz, zgodnie z zapowiedzią administratorów, wielu konkursom. Pierwszy z nich odbywa się już teraz, a do wygrania jest album Oops! I Did It Again: The Best Of Britney Spears. Zachęcamy więc do udziału i życzymy powodzenia! :) Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że strona ta nie jest związana z naszym serwisem.

Komentarze (4)add comment

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif ale ja nimam fejsa bo jakby nie paczac zaczne trolowac i mnie wywala
10:17 - 11.03.2017

Nemo :

0
A czy ten klon fanklubu ma autoryzację Britney Spears? Czy to kolejne forum dla wrogów Britney.
05:18 - 12.03.2017

Nemo :

0
Jest o key wpisałem się na fejsa. Po tych podskokach widać ze rodzinka w dobrej jest formie. A co z najmłodszym synem się dzieje?
06:06 - 12.03.2017

XYZt :

0
To kolejna grupa wrogów Britney.
15:13 - 22.07.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy