Britney Spears w wywiadzie dla "The Kidd Kraddick Morning Show"!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Każdego fana w momencie spotkania bądź rozmowy ze swoim idolem zjada stres, a głowę wypełniają chaotyczne myśli. O tym, jak bardzo może to być uciążliwe, przekonała się prowadząca programu radiowego The Kidd Kraddick Morning Show - Kellie Rasberry, która wraz ze swoim kolegą ze studia - JC - miała okazję spełnić swoje marzenie i przeprowadzić wywiad z Britney Spears. Już na samym początku rozmowy, dziennikarka była zmuszona przeprosić naszą gwiazdę, która wcześniej bezskutecznie próbowała dodzwonić się do studia, aby udzielić wywiadu, jednak nikt nie odebrał jej telefonu. Kellie przyznała również, iż minęło ponad 10 lat odkąd ostatnio rozmawiała z Brit i miała nadzieję, iż piosenkarka zapomniała o tym fakcie, gdyż według niej, upokorzyła się ona podczas rozmowy sprzed ponad dekady. Tym razem prowadząca program nie spisała się jednak lepiej.

Podczas chaotycznego wywiadu, Britney usłyszała tylko cztery pytania, na które starała się sumiennie udzielić odpowiedzi. Dowiedzieliśmy się zatem, iż najprostszą drogą, aby dostać się na scenę teatru Axis jako gość podczas występu z piosenką Freakshow na koncercie rezydentury Britney: Piece Of Me, jest kontakt z menadżerem piosenkarki - Larry'm Rudolphem, jak również iż sposobem Brit na nudę i rutynę wynikającą z wykonywania tego samego show od kilku lat są częste zmiany strojów czy tatuaże. Nasza gwiazda opowiedziała również o swoim "normalnym" dniu z życia oraz w nawiązaniu do tytułu jej ostatniego singla - Slumber Party - miała za zadanie wymienić cztery osoby, które zaprosiłaby na piżama party. Wybrankami Britney okazali się być Miley Cyrus, Katy Perry, Brad Pitt oraz Margot Robbie. Po odpowiedzi na ostatnie zadane pytanie, nastąpiło szybkie pożegnanie, a na nagraniu możemy usłyszeć jeszcze prowadzącą show przyznającą, iż wywiad (ponownie) był porażką. "Tak więc wywiad z Britney był okropny i to z mojego powodu. Nie mogę teraz nawet nikomu spojrzeć w oczy. Chyba wezmę jutro urlop na żądanie." - napisała później Kellie na Facebooku. Całego wywiadu można posłuchać w odtwarzaczu poniżej. 

 
Komentarze (5)add comment

Nemo :

0
Kto przed kim się upokorzył? Po co i dlaczego. A było to dziesięć lat temu. To dlaczego o tym fakcie nie wspominacie?

YourTheWorstNigtmare - Kellie stwierdziła, iż upokorzyła się wywiadem, który przeprowadziła z Brit ponad 10 lat temu. Nie podała jednak szczegółów, myślę, że ten nowy wywiad rozjaśnia trochę sytuację, gdyż również nie jest dobry w wykonaniu tej dziennikarki.
22:09 - 5.02.2017

Nemo :

0
A po cholerę komu to kolejne jakieś tam party. Faktycznie ta dziennikarka w łep powinna sobie palnąć. Chociazby z powodu pytań przez siebie przygotowanych.
22:13 - 5.02.2017

Nemo :

0
Z takim lekceważeniem naszej gwiazdy Britney SPEARS, przez tę dziennikarkę i ten cały chlew dziennikarski, I potem podkreślanie tego i tych faktów w programie, to ja się nie spodziewałem.
22:52 - 5.02.2017

Mati :

Mati
Nie było tak źle, ale mogła sobie darować te "terrible, awful"...
01:12 - 6.02.2017

Nemo :

0
Ze strony tej ,,dziennikarki,, to była kompletna klapa. Natomiast Britney jak zwykle- zachowała się bardzo godnie.
11:45 - 6.02.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy