Britney Spears mówi o znajomości z Samem Asgharim!
Wpisany przez amyseeker   

W wywiadzie radiowym dla amerykańskiej stacji CBS Radio, którego Britney Spears udzieliła w czwartek podczas trwania audycji Fast in the Morning with Nathan Fast, poruszony został temat znajomości naszej gwiazdy z jej domniemanym partnerem, czyli Samem Asgharim, którego poznała na planie teledysku do singla Slumber Party. "Kręciliśmy scenę, podczas której przechodzę przez korytarz, żeby przejść przez drzwi do sypialni, i jakieś 20 minut siedzieliśmy tam, czekaliśmy i czekaliśmy. Trzymaliśmy się razem, więc byliśmy w zasadzie zmuszeni do tego, żeby ze sobą rozmawiać. (...) Zaczęliśmy mówić o sushi, o rzeczach, które lubimy, i że powinniśmy pewnego dnia pójść na sushi" - opowiada Britney. Właśnie wtedy Sam, zachwycony pomysłem wyjścia na wspólny posiłek, dał piosenkarce swój numer, o którym ta... zapomniała. "To nie było nic poważnego. Prowadziliśmy rozmowę, żeby jakoś przebrnąć przez całe wydarzenie. Zachowałam jego numer i (...) jakieś pięć miesięcy później znalazłam go w swojej torebce. Pomyślałam sobie, że on jest naprawdę słodki. Ten facet jest naprawdę słodki. Więc później zadzwoniłam do niego i od tamtej pory uważam go za bardzo wesołego, zabawnego człowieka" - wyznała gwiazda. Fragmenty wywiadu dostępne są do odsłuchania w serwisie ET.

Komentarze (27)add comment

Caro. :

0
Pięć miesięcy? To kiedy ona kręciła SP?
13:31 - 20.01.2017

:) :

0
Wow, jest zabawny i umie rozmawiać o sushi. Bryśka, Ty to masz wymagania smilies/tongue.gif Ideał!
13:44 - 20.01.2017

Mk :

0
Nie musiala pytac sie taty?
14:44 - 20.01.2017

koballo :

koballo
Klip kręcili w październiku, ale jego numer miała 5 miesięcy w torebce. Dobre sobie smilies/cheesy.gif
15:15 - 20.01.2017

Nata :

0
5 miesięcy? Może chodziło jej o 5 tygodni?
15:37 - 20.01.2017

laceandleather :

0
Jakie głębokie rozmowy, no no smilies/cheesy.gif Słodki to może być niemowlak, a nie facet, ale w sumie ten Sam to jeszcze dzieciak...Poza tym coś mąci, bo klip kręcili pod koniec października, więc zna go max od 3 miesięcy...
16:47 - 20.01.2017

Muffinka :

Muffinka
Hehe...i widzicie w jakim ona świecie żyje? Widać jak twardo stąpa po ziemi smilies/cheesy.gif
17:19 - 20.01.2017

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Naoglądała się za dużo Seksu w Wielkim Mieście i wystarczyło sushi, aby się pobawić z boy-toyem. Patrząc na jej dotychczasowe związki i to jak życie ułożył sobie Justin widać ogromną przepaść, przede wszystkim intelektualną.
17:22 - 20.01.2017

Minde. :

0
@Muffinka - najlepsze hahaha smilies/cheesy.gif
17:44 - 20.01.2017

amyseeker :

sawyer
Nie rozumiem, dlaczego niektórzy z was ironizują lub wyśmiewają ją. Przecież ten związek to nic poważnego - Britney sama stwierdziła, że nie chce się wiązać na serio, wychodzić za mąż itd., a partnerów seksualnych czy jakichkolwiek innych niech sobie zmienia co tydzień i osobiście nie widzę w tym nic złego. Tylko nie mówcie, że jest matką dwójki dzieci, bo to nie oznacza, że ma rezygnować z czegoś, na co ma ochotę. Chce w tym momencie spotykać się z 23-latkiem, to niech się spotyka, póki jest atrakcyjna i jeszcze może mu się podobać nie tylko przez to, że jest sławna. W jakim wy świecie żyjecie, że od kobiety w jej wieku i sytuacji wymagacie stałego związku lub celibatu?
18:42 - 20.01.2017

buffy :

0
Popieram to, co napisano wyżej... Niektóre komentarze są beznadziejne...
19:20 - 20.01.2017

Ann93 :

0
Kiedyś oglądałam wywiad z Britney jak zaczynała karierę i ktoś ją zapytał jaki jest jej wymarzony chłopak czy coś w tym stylu, odpowiedziała, mniej wiecej że "słodki i ma mnie umieć rozśmieszyć". W komentarzu ktoś zauważył, że w wieku ponad 30 lat czy nawet wcześniej jak miała te 20 kilka odpowiada podobnie. Mam wrażenie, że ona jest bardziej niedojrzała z każdym rokiem (obserwując jej poczynania, durnowate filmiki na fb, podejście do kariery i życia), niż była w wieku 16 lat (co było wytłumaczalne - wiek nastoletni). Rzeczywiście chyba pora opuścić tę stronę i jej podobne na temat Britney, bo tylko sentyment mnie tu trzyma.
19:29 - 20.01.2017

Make Me Move :

Make Me Move
amyseeker - dokładnie!
20:04 - 20.01.2017

Karolcia90 :

Karolcia90
Słodki smilies/grin.gifsmilies/grin.gif Najważniejsze,że jest słodki smilies/grin.gif eeh...trzymam kciuki ,że znajdzie się na jej drodze ogarnięty facet. Facet a nie laluś do łóżka i wypromowania się na niej. Pamiętam wywiady gdzie zawsze powtarzała iż rodzina i ukochany facet u jej boku to marzenie. Oby kiedyś jej się spełniło.
20:07 - 20.01.2017

Britbitfan :

0
amyseeker a co tu rozumieć? ona ma 35 lat i chadza sobię z 22 latkiem sory ale to jest żenujące i ja jako fan Britney i osoba która ją zawsze broniła to mówie.
Nie wiem ile masz lat ale jak skonczysz 30 to może zrozumiesz. Takie zachowania świadczą o jej dojrzałości, w tym przypadku jej braku.
Zal mi jej i to wszystko. Musiała jej terapia nieźle w głowie poprzestawiać skoro nie widzi w tym wszystkim nic nadzwyczajnego i chwali się tym "związkiem"
20:22 - 20.01.2017

amyseeker :

sawyer
Britbitfan - to ty żyjesz w (swoim) świecie, w którym 35-latka nie może spotykać się z 22-latkiem. Abstrahu jąc już od tego, czy Britney jest dojrzała czy nie, nie świadczą takie przypadki o czyjejkolwiek niedojrzałości. Jeżeli ktoś mi się podoba i mam ochotę spędzać z nim czas nie tworząc poważnego związku, to co w tym złego? Są ludzie, którzy szukają partnera na stałe, są tacy, którzy nie chcą zawierać małżeństwa, są poliamoryści, są osoby, które chcą być same itd. Niech każdy robi to, co uważa za słuszne dla samego siebie, a nie żyje według twoich schematów. Skoro Britney zdecydowała się do niego zadzwonić, to widocznie tego potrzebowała.
20:48 - 20.01.2017

LuckyStar :

LuckyStar
amyseeker- w końcu normalny komentarz smilies/cool.gifsmilies/cool.gifsmilies/cool.gif zgadzam się w 200%!!!!
Britbitfan- dojrzałość to pojęcie względnie, równie dobrze mogłaby się spotykać z kompletnie niedojrzałym 50-latkiem. Jeśli chodzi o dojrzałość to uważam że wiek nie ma tutaj znaczenie. I nie nam oceniać kto jest dojrzały a kto nie...nie znamy Brit ani Sama osobiście żeby kategorycznie stwierdzać o ich dojrzałości... Britney jest dorosłą kobietą niech się spotyka z kim chce! Większość wielbi tutaj Jasona,że był taki dojrzały i odpowiedzialny i jaka szkoda iż im nie wyszło ale nie wiemy jaki był gdy gasły światła reflektorów....rozumiem obecnie luźne podejście jakie ma B do facetów z powodu "miłości" wiele wycierpiała wiec teraz niech będzie jak Ona tylko chce.
20:49 - 20.01.2017

aluuuskaxd :

aluuuskaxd
zgadzam si również z amyseeker..

poza tym skąd wy możecie wiedzieć jaki prywatnie jest Sam? smilies/wink.gif to co jakby Brit się związała ze starszym od siebie facetem to już by była bardziej dojrzała? Czassem facet, który jest po 30sce może zachowywać się jak dzieciak, a taki Sam-młody facet- nie znamy go i nie wiemy na ile jest dojrzałym facetem i jak się zachowuje smilies/wink.gif))
21:15 - 20.01.2017

laceandleather :

0
No..ja się nie zgadzam z amyseeker, ani nie wierzę w zapewnienia Brit, że nie chce się wiązać na stałe czy wychodzić za mąż...Bitch, please! Jeszcze do niedawna mówiła, że wcale nie potrzebuje faceta i dobrze jej samej ze sobą...Ona tak plecie trzy po trzy w zależności od tego, jak wiatr zawieje, bo wie, że za mąż i tak nie wyjdzie, dopóki trwa kuratela, a wiadomo, że ona jest bardzo kochliwa i bardzo niecierpliwa, nie potrafi być sama, a że raczej na nikogo sensownego liczyć nie może, to bierze jak leci, a takich Samów, liczących na rozgłos jej kosztem, będzie coraz więcej...I proszę, nie mówcie mi, że chce skończyć jak te wszystkie stare raszple, które muszą płacić za sex coraz młodszym kochankom. Ona jest tradycjonalistką, zawsze marzyła o rodzinie i gromadce dzieci, po prostu jak się nie ma, co się lubi... smilies/smiley.gif
22:00 - 20.01.2017

laceandleather :

0
@aluuuskaxd, o jej niedajrzołości nie świadczy tylko fakt umawiania się z dużo młodszymi chłopcami, ale CAŁOKSZTAŁT jej zachowań. Odnoszę wrażenie, że ta kuratela i te wszystkie przejścia cofnęły ją jeszcze w rozwoju - fakt, że zawsze wszyscy wszystko za nią robili i ją niańczą całe życie... I tak, Britney jest BARDZO niedojrzała, spójrzcie na JL, która z kolei zawsze była bardziej ogarnięta od Brit, ale najgorsze jest to, że ona nic a nic nie uczy się na własnych błędach...
22:15 - 20.01.2017

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
Nieróbmy z tego shitburzy. Jej sprawa. Ja też uważam ,że to nic poważnego między Britney a Samem, nie odawala żadnych manian, nie bierze z nim ślubu , nie ma co panikować. A seks jest dla ludzi smilies/cheesy.gif
00:11 - 21.01.2017

laceandleather :

0
Oczywiście, że nic poważnego...z jego strony. Britney z każdym facetem by szła do ołtarza najchętniej już po miesiącu...
10:24 - 21.01.2017

Evv :

0
laceandleather- haha widzę, że znasz Britney lepiej niz ona sama siebie xd
13:39 - 21.01.2017

laceandleather :

0
@Evv, 18 lat obserwacji robi swoje smilies/grin.gif Poza tym, umówmy się, Britney jest kobietą (faceci trochę inaczej do tego podchodzą, zwłaszcza tacy w wieku Sama) w pewnym wieku o raczej tradycyjnych poglądach w kwestii związków i rodziny, nie raz mówiła, że chciałaby wyjść jeszcze za mąż i że najchętniej zaszyłaby się na jakimś odludziu i rodziła dzieci, potem trochę zmieniła zdanie, ale myślę, że to raczej przez to, że chcieć to nie zawsze móc (kuratela)...Ja tam jej życzę, żeby znalazła sobie kogoś sensownego, kto ją szczerze pokocha i była szczęśliwa, bo na razie to się miota, a przelotne znajomości bez przyszłości to nie sądzę, żeby to było to, czego by chciała, przynajmniej patrząc na jej poprzednie związki, których znowu tak dużo nie było (4 na przestrzeni 9 lat), wbrew pozorom smilies/wink.gif
17:31 - 21.01.2017

Agatha :

0
Mowila ze chce dzieci i ze szuka faceta w tym car karaoke
17:34 - 21.01.2017

Fanka :

0

@laceandleather 18 lat śledzenia kariery to prawie jak 18 lat życia z człowiekiem.
@amyseeker zgadzam się w 100%.
Niech sobie Bryta używa, będzie szczęśliwsza! smilies/grin.gif
20:03 - 24.01.2017

pati :

0
Ciesze się,ze Britney ma w końcu jakieś ciacho u swojego boku smilies/smiley.gif sama bym na niego poleciała smilies/cheesy.gif Mam nadzieje,że im wypali i Brit doczeka się w końcu wymarzonej córeczki smilies/cheesy.gif
13:21 - 25.01.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy