Britney o George'u Michaelu / Informacja o śmierci Księżniczki Popu...
Wpisany przez amyseeker   

Po wstrząsającej informacji o śmierci George'a Michaela wielu artystów ze świata muzycznego wyraziło swój żal spowodowany tym nagłym zdarzeniem. Do ich grona dołączyła również Britney Spears, która za pośrednictwem mediów społecznościowych, dołączając zdjęcie zmarłego piosenkarza, napisała: "Myślałam dzisiaj o George'u Michaelu i tym, jak pozytywny wpływ miał na ten świat. Był niebywałym artystą, utalentowanym autorem tekstów, inspirującym wykonawcą i dokonał wspaniałych rzeczy dla społeczności LGBTQ. Będzie go brakowało, ale jego życzliwa dusza nigdy nie zostanie zapomniana".

W dniu wczorajszym w sieci pojawiły się również niepokojące informacje na temat tragicznej śmierci Britney Spears! Ich źródłem był oficjalny profil wytwórni Sony Music na portalu Twitter - artystka miała rzekomo zginąć w wypadku. Podczas gdy ze świata zaczęły płynąć kondolencje, sztab piosenkarki zdementował te informacje oraz poinformował, iż konto Sony Music zostało zhackowane.

Komentarze (6)add comment

pimpineliusz :

0
eh 20lat mu rozrywkowy tryb zycia zabral smilies/cry.gif
07:10 - 28.12.2016

Karolina :

gerda
Szkoda, że nie wyraziła żalu, ani jakiejkolwiek wzmianki o swoim zmarłym, czarnoskórym tancerzu/ choreografie, z którym wiele razy pracowała.
07:46 - 28.12.2016

Nemo :

0
A jedak żal.
08:32 - 28.12.2016

Muffinka :

Muffinka
Cóż...tacy "wielcy" umierają na własne życzenie. I gdzie tu szczęście jak alkohol i narkotyki grają pierwsze skrzypce? Cieszę się, że Britney jest pod kuratelą i wszelkie uzywki są od niej daleko, bo myśle,ze marnie by skończyła, a tak to ma szanse być lepszą matką dla swoich synków smilies/smiley.gif Z tą jej śmiercią to okropne, ale zdarza się nie pierwszy raz. Hakerzy czasem nie mają serca... smilies/sad.gif
08:34 - 28.12.2016

Muffinka :

Muffinka
Karolina - wiesz...zaćpał się to może ciężko było jej coś powiedzieć, nie musi komentować każdego zmarłego. Nie żyje to nie żyje, nie ma wpływu już na nic. Andre był spoko,ale to wszystko to jeden wielki burdel, który uśmierca znacznie wcześniej. Przecież taki George spokojnie mógłby jeszcze pożyć 20 lat, ale kariera miesza we łbie i ludzie stają się okropni. Pieniądze i sława - nie są dla wszystkich.
14:21 - 28.12.2016

Nemo :

0
Chyba najbardziej przykre to są Wasze komentarze.
22:20 - 28.12.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy