Charli XCX wymienia ulubione piosenki z repertuaru Britney!
Wpisany przez Curious   

Charli XCX to znana już dobrze fanom Britney Spears angielska piosenkarka i autorka tekstów, która promując swą muzykę niejednokrotnie chwaliła starszą koleżankę po fachu. "Słyszałam, że Iggy Azalea nagrała duet z Britney i bardzo jej tego zazdroszczę. Ale kto wie, co przyniesie  mi przyszłość? Wspaniale byłoby napisać piosenkę dla Brit [i uzyskać jej aprobatę]" - wyznała Charli w niedawnym wywiadzie dla serwisu Yahoo!. Co ciekawe, młoda artystka ma już na swoim koncie współpracę z Iggy Azaleą. Utwór ten - wraz z teledyskiem - bardzo przypadł do gustu samej Britney Spears.

W wywiadzie Charli XCX została poproszona także o wymienienie swoich trzech ulubionych piosenek z repertuaru Britney. Na pierwszy ogień poszła "zapomniana" i dość niepozorna dla wielu kompozycja z debiutanckiego, wydanego w 1999 roku albumu - Baby One More Time, zatytułowana E-Mail My Heart. Okazuje się, że Charli potrafi docenić jej walory!

"Uwielbiam tę piosenkę między innymi ze względu na jej koncepcję. Poza tym bardzo spodobała mi się odpowiedź Britney na pytanie, co ona oznacza - to było coś w stylu: 'W końcu w dzisiejszych czasach [późne lata 90-te] każdy pisze e-maile'" - zacytowała Brytyjka, naśladując głos Spears (TUTAJ link do rozmowy), po czym dodała: "Myślę, że to świetna piosenka, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że powstała w okresie, w którym Britney używała swego niskiego, mocnego głosu".

Drugie miejsce w sercu Charli zdobył wydany w 2007 roku i pochodzący z krążka Blackout kawałek Piece Of Me. Produkcja tego utworu - jej zdaniem - wkroczyła na zupełnie nowy poziom, a sposób w jaki brzmi w nim Britney jest dobrze przemyślany. W dodatku tekst - jak zaznaczyła - to coś niesamowitego! "Sądzę także, że [umieszczona na albumie Britney Jean z 2013 roku] piosenka Work Bitch jest bardzo niedoceniona, podobnie jak jej niesamowity klip - ten, w którym Britney stoi na podeście wśród rekinów!" - podsumowała Charli.

Komentarze (4)add comment

Lilka :) :

0
Email My Heart , Piękna piosenka smilies/smiley.gif
13:29 - 26.04.2015

lenaa :

0
Ja też lubię "E-Mail My Heart", jak i cały album, wtedy jej głos brzmiał najlepiej, tęsknię za tym mocnym, niskim wokalem, widać, że nie tylko ja...
14:01 - 26.04.2015

Sue :

0
Dobrze gada.smilies/smiley.gif
14:47 - 26.04.2015

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Email My Heart ma piękną melodię i przede wszystkim piękny wokal Britney. Chcę też zwrócić uwagę, że młoda Britney brzmiała o wiele bardziej dojrzale niż obecna. To co ona robi ze swoim talentem jest zatrważająco smutne. Na albumach brzmi jak robot, niekiedy ciężko jest rozpoznać czy to faktycznie śpiewa ona, a 16 lat temu nie było to do pomyślenia.
16:52 - 26.04.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy