Iggy Azalea o inspiracjach dla teledysku do "Pretty Girls"!
Wpisany przez Belle   

Spójrzmy prawdzie w oczy: nikt inny nie robi tak charakterystycznych, wyniesionych do rangi ikony i wypełnionych tańcem teledysków co Britney Spears. Lecz nawet, kiedy to Britney Spears werbuje do współpracy Iggy Azaleę, w ramach nowego muzycznego projektu, jakim jest singiel Pretty Girls, nie oczekujmy, że australijska raperka będzie się starała dorównać gwieździe popu w jej sławnych układach tanecznych. Ucinając sobie z nami pogawędkę na temat singla i mocno wyczekiwanego teledysku, Iggy zdradziła, że taniec (od początku) postanowiła zostawić Britney Spears.

"Nie zatańczyłam w naszym wspólnym wideoklipie, chociaż Britney bardzo tego chciała! Ponieważ byłam jedną z reżyserek tego projektu, uznałam, że byłoby to dziwne i niestosowne, gdybym jeszcze dała sama sobie jakąś scenę taneczną, na zasadzie: 'Proszę bardzo oto klip w mojej reżyserii i dałam sobie dodatkowo moją własną scenę tańca!'. Nie wiem także, czy taniec pasuje do mojej artystycznej tożsamości. Wiem za to na pewno, że Britney Speaars jest wprost stworzona do tańca, było to coś, co ona naprawdę chciała zrobić w tym teledysku. Jest w nim zatem dużo tańca, ale nie powiedziałabym, że wszystko kręci się wokół niego" - zdradziła Azalea.

Na początku tego miesiąca ona i Britney Spears realizowały wspólny teledysk. Na zdjęciach z planu wykonanych przez paparazzi zobaczyliśmy natapirowane fryzury, stroje w leopardzie centki, porwane jeansy i tandetną biżuterię. Inspiracja latami 80-tymi? "To trochę bardziej skomplikowane. Znacie mnie, lubię teledyski z opowieścią, zatem jeśli klip byłyby tylko w stylu lat 80-tych, byłoby to dla mnie zwyczajnie nudne. Britney także od razu dała mi do zrozumienia, że chce w teledysku zagrać jakąś konkretną postać, uwielbia przebieranki, zapragnęła mieć charakterystyczny strój. Ostatecznie spodobało jej się wiele moich pomysłów. Inspiracje zaczerpnęłam z filmów i tego typu rzeczy" - zdradziła Iggy. Z jakich filmów konkretnie? Na pewno z takich, w których zagrała Geena Davis

"Uważam ją za absolutnie gorącą, super dziewczynę, symbol lat 80-tych, powiedziałam więc Britney, by zastanowiła się nad inspiracją właśnie jej osobą. Szybko przyznała mi rację: 'Tak, uwielbiam Ginę Davis’' - stwierdziła. Oparłyśmy zatem nasze postacie o jej kreacje stworzone w różnych filmach na przestrzeni lat. Mogę stwierdzić, że nasz teledysk z całą pewnością kryje w sobie historię. Nie chcę mówić i zdradzać za dużo, ale jest dziwaczny i naprawdę zabawny" - podsumowała Iggy. Tak, teledysk [z taką inspiracją jak Geena Davis] na pewno będzie dobry!

Dla USA Today: Partick Ryan / Tłumaczenie: BritneySpears.pl

Fani Brit na tropie: Klip "Pretty Girls" inspirowany filmem "Ziemskie Dziewczyny Są Łatwe"?

Komentarze (4)add comment

admineczka :

0
bedzie teledysk CZASY TERAZ i CZASY KIEDYS-ze kobiety sa ciagle piekne mowie wam
15:49 - 24.04.2015

Cichy :

0
Haha - Britney jest stworzona do tańca XD
15:57 - 24.04.2015

mimis :

0
Brit została stworzona do tańca to prawda ale zmarnowała swój talent a to juz inna bajka..
16:03 - 24.04.2015

Adam-nz :

0
Brit wygląda jak trans na zdjęciu w prawym górnym rogu smilies/tongue.gif
17:30 - 24.04.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy