Michelle Bell mówi o współpracy z Britney Spears!
Wpisany przez Belle   

goldencrime Michelle Bell, która udostępniła niedawno fragmenty dwóch piosenek Britney Spears z niewydanego albumu Original Doll, teraz - specjalnie dla jej fanów - zdradziła na swoim blogu kilka szczegółów dotyczących współpracy z Britney w tamtym okresie. "Z pracą nad tymi nagraniami wiążą się wspaniałe wspomnienia" - wyznała Bell.

"Wszystkie powstały w jednym roku. Wydaje mi się, że w tym samym czasie napisałam też 'I’ve Just Begun" i "Look Who’s Talking'. To, co podoba mi się najbardziej, jeśli chodzi o utwory 'Money Love & Happiness' oraz 'Peep Show' to fakt, że [Britney] zaufała mojej kreatywności. Pomimo współpracy z "wielkimi nazwiskami" liczyła się z moim zdaniem, co mi schlebiało".

"Producenci obu kawałków byli bardzo utalentowani i stosunkowo nowi. Sesja nagraniowa, podczas której powstał kawałek 'Peep Show' była moją absolutnie ulubioną. Pracowałam z Larrym “Precision” Gatesem w jego domu. Pamiętam, że kiedy wraz z Britney wyszłyśmy na podwórko, by pogadać, myślałam, że nastoletnia sąsiadka Larry'ego oszaleje. Była w szoku. Ciągle się śmieję, kiedy sobie o tym przypomnę".

"Uwielbiam piosenki, które napisaliśmy i czas, który spędziliśmy na ich tworzeniu. To było niesamowite doświadczenie. Britney była ciepła, otwarta i taka zwyczajna, a efektem naszej pracy była bardzo różna garść utworów. Mam nadzieję, że kiedyś usłyszy je szersze grono. Szanuję naszą pracę. To są moje skarby artystyczne, jak również skarby Britney".

Komentarze (11)add comment

Mario24 :

0
Fajny news...aż miło się czyta historię powstawania starych piosenek Britney
21:40 - 15.02.2012

Patrycja :

Pati97
Piękne zdjęcie (Brit fajnie by wyglądała jako wampir smilies/cheesy.gif) i mam nadzieję, że w przyszłości, najbliższej przyszłości poznamy więcej kawałków z OD smilies/smiley.gif
22:07 - 15.02.2012

Till :

0
Szkoda, że Brit nie pociągnęła tej płyty do końca i jej nie wydała smilies/smiley.gif Zapewne była by to jej jedna z najlepszych płyt i z pewnością jedna z najlepiej sprzedających się płyt. Ona za szybko rezygnuje ze swoich planów smilies/tongue.gif fakt ciąża to rzecz nie podważalna, ale w sumie mogła urodzić dziecko odchować i wrócić do studia smilies/smiley.gif, jednak britney miała wtedy wściek macicysmilies/cheesy.gif ale cóż uroki młodości.
23:55 - 15.02.2012

ania :

Britney!!!
ładne zdjęciesmilies/smiley.gifno, szkoda, że Brit nie dokończyła tej płytysmilies/sad.gif i fajny newssmilies/smiley.gif
08:56 - 16.02.2012

Fannn :

0
w tych piosenkach co wyciekly fragmenty nie ma nic fajnego, pojekiwania pijanego kota na plocie
09:02 - 16.02.2012

Katrina :

katie
ta płyta byłaby genialna.
09:04 - 16.02.2012

KasjaS4U :

kasjaS4U
W sumie mogliby wydać tę płytę, Britney ma pełno piosenek, nie musi nawet nic nowego nagrywać. Jak sobie pomyślę, ile super kawałków poszło się za przeproszeniem je**ć, to normalnie szlag mnie trafia.
13:47 - 16.02.2012

Adelle :

0
Ta płyta była by dokładnie taka sama jak Blackout (brzmienie muzyczne i podobne inspiracje) więc nie wiem czego żałujecie smilies/tongue.gif Dziwi mnie jedno, że ona te piosenki wrzuciła do kosza i zaczęła nagrywać kolejne do Blackouta nie szkoda jej było czasu? ehh mogła chociaż wydać mini album..
16:45 - 16.02.2012

Demi :

0
Till: fajne mi uroki młodości, ona miała zrujnowane życie, mało co to wszystko nie skończyło się jej śmiercią. Tylko ubezwłasnowolnienie ją uratowało, gdyby nie to nie byłoby jej już tutaj. szkoda, gdyby nie to, może teraz miała by ochotę tańczyć tak jak dawniej...
16:46 - 16.02.2012

Grzegorzooffline :

0
wyszli na faja powiedzmy sobie szczerze albo skreta ;d
16:54 - 16.02.2012

Adam :

weirdo
Demi: rok-półtora z ponad dwudziestu lat to chyba jednak nie "życie"...
21:17 - 16.02.2012

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy