Co nas czeka na koncertach Britney, czyli w świecie Femme Fatale...
Wpisany przez Belle   

Jeden z nielicznych fanów Britney Spears miał niewątpliwe szczęście obejrzeć ostatnią z prób piosenkarki przed jej pierwszym koncertem w Sacramento w ramach trasy Femme Fatale. Koncert odbędzie się już dziś, zanim to jednak nastąpi, zapraszamy polskich fanów do miłej lektury. Przeczytajcie, co zdradził ów fan i dowiedzcie się, co dla swych fanów przygotowała, femme fatale - Britney Spears!

tourerv

***

Co za wieczór... Oto moja mała recenzja (...). Przed próbą rozmawiałem z [asystentką Britney] Fe. Zapytałem ją, jak miewa się Britney. Zapytałem, czy naprawdę chce tych koncertów. Fe odparła, że Britney cieszy się na nie jak nigdy dotąd i wcale nie jest zmuszona do odbycia tej trasy. Widziałem także chłopaka Brit, Jasona. Stał tuż obok mnie i obserwował próbę przez jakieś trzy piosenki. Wyglądał na dumnego [z Britney]. Na żywo, jest bardzo przystojny.

Inną super sprawą, o której należy wspomnieć, to brzmienie uprzednio nagranych wokali, tzw. pre-recorded vocals w połączeniu z prawdziwym głosem [Britney]. Britney nagrała od początku większość piosenek, więc brzmią one inaczej, praktycznie przez pół show można też  usłyszeć głos Britney wydobywający się spod danego kawałka. Tancerze są super. Najlepsi jakich widziałem. Moim ulubionym jest Adrien Galo. Odgrywa on dużą rolę w całym show. Z tancerzy i Britney lał się pot. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego.

Klip otwierający show: video rozpoczyna się słowami: "Zabawa w kotka i myszkę". Britney obserwuje jakiś mężczyzna z monitorów dla ochrony. Zachowuje się jak natręt. Próbuje ją uchwycić. Tymczasem Britney ucieka przed gliniarzami. Ma na sobie nieziemski trykot. Jej włosy prezentują się wspaniale, jak za dawnych lat. Britney ma broń. Zostaje uchwycona [na monitorze], rozpoczyna się...

Hold It Against Me: otwiera się środkowy ekran. Powraca krzesło elektryczne, jednak naprawdę pasuje do tematu występu. Mały podnośnik zabiera Britney ze szczytu ekranu na scenę główną. Choreografia przypomina tę z wcześniejszych występów promocyjnych, jest jednak bardziej płynna i bezbłędna. Otwarcie koncertu jest bardzo energetyzujące.

Up N’ Down: Britney jest w zamknięciu. Podczas swojego seksownego tańca w klatce sprawia, że policjant sam zakuwa się w kajdanki. Występ pełen znakomitej zabawy, również świetnie powiązany z tematyką show - uciekającej Britney. Pod koniec piosenki następuje seksowne przejście na scenę B. Tam Britney zapytuje publiczność "Jak się macie?". Rozpoczyna się piosenka "3".

3: nowa choreografia w płaszczach i kapeluszach. Cały występ odbywa się na scenie B. Nie zrobił na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, gdyż uważam, że było wiele lepszych momentów. Uważam jednak mimo wszystko "3" za bardzo przyjemny występ.

Piece Of Me: Britney zdejmuje płaszcz i zakłada maskę podobną do tej z występu z piosenką "Freakshow" z trasy "Circus". Wykonywana jest mała część tej piosenki. Na scenie B pojawia się mały przenośnik. Britney wraca na scenę główną i znika na zmianę kostiumu.

My Prerogative Interludium: szczerze mówiąc, niewiele pamiętam, jeśli chodzi o ten wizualny przerywnik, poza tym, ze zawierał ujęcia z wyżej wspomnianym natrętem.

Big Fat Bass: występ podobny do tych znanych wcześniej, jednak bardziej energiczny. Jak występ promujący u Jimmy'ego Kimmela razy 10. Na scenie pojawiają się głośniki. Britney wychodzi z jednego z nich, ustawionego na środku. Ma na sobie różową kurteczkę zakrywającą trykot. Pod koniec występu zdejmuje kurtkę. Mocny przeskok. Jeden z moich ulubionych występów. W całości wykonywany na scenie głównej.

How I Roll: kolejny z moich ulubionych występów. Przyjemna dla oka choreografia, ze sporą dawką energii. Britney i tancerze nie mieli (widzianego wcześniej na filmach) różowego samochodu. Britney i tancerze chodzą po scenie jak po wybiegu. Na koniec piosenki Britney mówi: "Przepraszam za brak rekwizytu. Najwidoczniej moi współpracownicy nie wiedzą jak postawić rekwizyty na scenie. Czy ktoś [z tancerzy] pomoże mi wybrać kogoś z publiczności, kto pomoże mi z rekwizytami?". Następnie, Britney prowadzi rozmowę z jedną z tancerek na temat kogoś z widowni. Przypomina mi to sytuację podczas trasy "Onyx Hotel Tour", kiedy Britney mówiła: "Mogłabym poślubić ciebie" i wybierała faceta z widowni.

Lace and Leather: podczas tego występu wybrany fan siada, a Britney przed nim tańczy. Występ lepszy niż "Breathe On Me" z trasy "Circus", bo dłuższy. Poza tym, taniec jest seksowniejszy, bardziej energiczny i zdecydowany. Wykonywana jest tylko część tej piosenki - nie pełna wersja. Cały numer wykonywany jest na scenie B.

If U Seek Amy (Cabaret Remix): ***Gwóźdź programu*** Piosenka została zremiksowana w stylu kabaretowym. Ciężko to wyjaśnić [i opisać]. Britney ma na sobie sukienkę Marilyn Monroe. Tancerze mają na sobie pokolorowane garnitury. Kiedy Britney wykonuje swoją piosenkę stojąc na platformie, podmuch wiatru podwiewa jej sukienkę, a zesząd błyska mnóstwo fleszy. Brit wygląda zjawiskowo. Cały występ wykonywany jest na scenie głównej.

Wyświetlane video: w tej części video powracamy do naszego prześladowcy opowiadającego historię femme fatale i stwierdzającego, iż Britney Spears jest jego nowym celem. Potem opowiada o Egipcie i mieszkającej tam kobiecie uwodzącej ludzi. Ukazuje się sceneria rodem z Egiptu...

Gimme More (Get Naked / Egyptian Remix): ***Gwóźdź programu*** Zebrany tłum szaleje z oczywistych powodów - remix jest nieziemski! Wygląda na to, że użyto instrumentalnej wersji "Get Naked". WSZYSTKO ocieka złotem. Jest błyskotliwie i wizualnie wprost zachwycająco. Na główną scenę wypychana jest łódź. Będąc szczerym, podczas tego występu choreografia jest bardzo zminimalizowana. Tutaj chodzi przede wszystkim o wrażenia wizualno - teatralne. Britney wchodzi po schodach na boku sceny i wchodzi na szczyt ekranu. Ma na sobie złotą kurtkę, którą zdejmuje w trakcie występu. Otaczają ją kolorowe fajerwerki. Wszystko dzieje się na scenie głównej.

Drop Dead (Beautiful): jeden z seksowniejszych momentów podczas koncertu. Britney tańczy w otoczeniu ram obrazów, które zostają podświetlone w chwili, kiedy na ekranach pojawiają się... gołe tyłki tancerzy. Super faceci. Mimo wszystko, taki obraz bardzo pasuje do piosenki. W swojej części utworu, na scenie B pojawia się Sabi. Uroczy moment. Britney ze sceny głównej udaje się na scenę B, gdzie czeka na nią buduar i purpurowy płaszcz.

He About To Lose Me: ***Gwóźdź programu*** Występ w całości wykonywany na scenie B. Brit ma na sobie ów purpurowy płaszcz. Po obu stronach pojawiają się tancerze, wykonujący prawdziwą akrobatykę nad Brit, podczas gdy ona sama tańczy seksownie w płaszczyku. Taniec przypomina choreografie piosenek "Touch Of My Hand" i "Breathe On Me". Przez większość występu daje się słyszeć głos Britney, szczególnie w refrenie. To prosty, elegancki występ.

Boys (Arabian Remix): tutaj Britney jest zaklinaczem węży. Zamiast węży jednak, na scenie pojawiają się tancerze poruszający się w iście wężowym stylu. Występ bardzo teatralny - niezmiernie przypadł mi do gustu. Wykonywany w całości na scenie głównej.

Don't Let Me Be The Last To Know: ***Gwóźdź programu***  Britney wykonuje ten numer na małej, metalowej huśtawce. Towarzyszy jej tancerz Adrien Galo. To jeden z ulubionych występów publiczności - taki nieoczekiwany utwór. Miła odskocznia od kawałka "Everytime". Zapiera dech w piersiach. Wykonywany na scenie głównej.

Wyświetlane video: klip ukazuje Britney w pokoju hotelowym, przebiera się. Zmienia styl na bardziej luzacki. Wygląda przepięknie. Idealny makijaż i włosy. Jej prześladowca obserwuje ją na monitorach. Wydaje się, że jest coraz bliżej, by ją odnaleźć...

Baby, One More Time (Rock Remix): elektryzujący występ! W całości wykonywany na scenie głównej. Na scenie pojawiają się motocykle, wiele motocykli. Britney wygląda na pewną siebie tańcząc na jednym z nich. Wykonuje też super choreografię ze swoimi tancerzami. Wykonywana jest tylko część tej piosenki. Potem następuje przejście do utworu "S&M".

S&M (Remix): to przedłużenie występu z "...Baby One More Time". Wiele energii i barw. Występ zaczyna się od słów Britney: "Just one night full of sin" (Tylko jedna noc pełna grzechu). To jedyny numer, gdzie słyszymy tylko podkład z taśmy, ale to zrozumiałe. Publice jednak bardzo  się spodobał. Wykonywany na scenie głównej.

Trouble For Me: kolejny powabny występ. Scenę rozświetlają kolorowe światła laserowe. Britney tańczy na scenie B. Tancerki mierzą się swymi możliwościami z tancerzami. Britney porusza się seksownie w towarzystwie męskich tancerzy. Następnie wraca na scenę główną.

I’m A Slave 4 U: ***Gwóźdź programu*** Tańczyłem choreografię stojąc bardzo blisko Britney. Tak właściwie, piosenka nie została ponownie zmiksowana na potrzeby show, jednak to dobrze. Ten utwór jest idealny w swojej oryginalnej wersji. W całości wykonywany na scenie głównej z niemal oryginalną choreografią, łącznie z ostatnim refrenem, którego nie słyszeliśmy chyba od występów w 2004 roku. Uważam, że to jeden z najlepszych występów tego wieczoru.

Burning Up: przyjemny występ. Britney wykonuje go siedząc na ogromnej gitarze. To kolejny utwór, gdzie wyraźnie słyszałem prawdziwy głos Britney.

I Wanna Go: podczas tego występu Britney zaprasza na scenę fanów. Nie ma zbyt wiele choreografii, jednak jest zabawny. Britney przechodzi do prawej części sceny, gdzie pojawia się pięciu fanów. Skacze razem z nimi do refrenu. Potem krzyczy: "Brawa dla nich! Gratuluję występu, kochani!". Następnie odchodzi na lewą stronę sceny głównej, gdzie również czeka na nią pięciu fanów, mających z nią zatańczyć. Potem Brit przechodzi na scenę B i tańczy ze wszystkimi. To tego występu brano przeważnie fanów stojących tuż pod sceną.

Womanizer (Electro/Trance Remix): ***Gwóźdź programu*** ładna choreografia. Britney tańczy praktycznie jak za dawnych lat. Może kroki nie są skomplikowane, jednak Britney tryska energią i pewnością siebie. Zaczyna występ od ramion wzniesionych do góry. Publika szaleje. Naprawdę można delektować się tą chwilą. Podczas prawdziwego show fani prawdopodobnie dostaną obłędu, ponieważ Brit będzie tak stała przez dłuższą chwilę. Potem do akcji wkraczają tancerze przebrani za policjantów, nie jest to jednak obrazek podobny to tego w trasy "Circus". Występ wykonywany jest na scenie B.

Bis - Przerywnik Scary: W chwili, kiedy pierwsze dźwięki "Scary" wydobywają się z głośników, widzimy [na video] Britney ubraną w kimono. Skrada się za swoim prześladowcą, w czasie, kiedy ten patrzy na monitory dla ochrony. Przykłada mu gazę do ust i mówi: "Dopadłam cię". Bardzo niegrzecznie...

Toxic: tancerze przebrani za wojowkików ninja, tancerki ubrane w komona. Dobry taniec i przyjemna choreografia. Występ odbywa się na scenie głównej. W międzyczasie Britney schodzi po wybiegu "uderza" w tancerza i "wygrywa". Szybko pozbywa się kimona, spod którego wyłania się błyszczący strój.

Till the World Ends: rozpoczyna się na scenie B. Początkowo słyszymy wersję piosenki z albumu. Występ podobny jest do występów promujących, jednak bardziej energiczny. Efektowny i barwny. W pewnym momencie Britney powraca na scenę główną, mówiąc "Reeeeemix" i utwór zmienia się w wersję remixową z raperką Nicki Minaj, której oblicze pojawia się na ekranach. Britney wchodzi po schodach, udaje się na miejsce, gdzie czekają na nią ogromne, anielskie skrzydła. Pod koniec piosenki ląduje na scenie B. Na koniec Britney dziękuje pobliczności, powraca na senę główną i machając znika pod sceną. Zostaje tylko logo "Femme Fatale", które znika z ostatnimi dźwiękami muzyki...

Komentarze (67)add comment

MissBlackout :

ashlee
nie czytam , chcę mieć niespodziankę smilies/cheesy.gif
00:22 - 17.06.2011

Kamila. :

0
a ja już przeczytałam i nie mogę się doczekac, kiedy pojawią się filmiki z pierwszego koncertu ! smilies/smiley.gif)
00:30 - 17.06.2011

Karolcia90 :

Karolcia90
Przeczytałam..najbardziej mnie interesowała sprawa "śpiewu na żywo"
Czekam na filmikismilies/smiley.gif
00:33 - 17.06.2011

Till :

0
Cos malutko tego smilies/wink.gif
00:34 - 17.06.2011

TheDawid1994 :

TheDawid1994
nieźle to opisane, ale zobaczymy jak będzie na żywo smilies/smiley.gif żeby Brit tylko nie ruszała się jak kloc to już będzie dobrze. Mam nadzieję że to pre-recorded wyjdzie nieźle i nie będzie lipy jak na TCS
00:35 - 17.06.2011

YourTheWorstNightmare :

YourTheWorstNightmare
Sprawa śpiewu jest chyba najbardziej interesująca dla każdego, aczkolwiek nie nastawiam sie na zbyt wiele.
Fajnie że będzie pre-recorded, bo 90% stwierdzi że live. XD
00:35 - 17.06.2011

xxBlackout :

xxBlackout
Ciekawe czy jak będzie Baby One More Time to czy będzie nowy wokal Britney czy sprzed 12 lat...
00:36 - 17.06.2011

Tomasz! :

Tomi
kiedy jest ten wystep? znaczy o ktorej godzinie?
00:46 - 17.06.2011

T.M :

0
Chyba trochę przesadził, że coś może być lepsze od występu z piosenką "Breathe On Me" podczas Onyx Hotel - nic nie może być lepsze! ;p i coś mi się wierzyć nie chcę, że Britney wybierze byle jakiego fana z publiczności - na pewno będzie podstawiony ;p i na próbach może tańczyć dobrze, ale później wiemy jak to wygląda. W ogóle to ten opis trąca mi psycho fanem...

Belle: Tylko tacy byli wpuszczani xD
00:48 - 17.06.2011

PawelosDublin :

0
zapomnieliscie napisac ze fan powiedzial ze w trakcie spiewania refrenu do He About to lose me britney spiewa falsettosmilies/grin.gifsmilies/grin.gif

Belle: Ominęłam to z premedytacją xD Nie chcę pisac nic o spiewie Britney poza tym że przebijał się przez taśmę...
00:52 - 17.06.2011

BMA :

0
Don't Let Me Be The Last To Know mam nadzieje że ta piosenka w całości zostanie wykonana na żywo. To będzie spełnienie moich oczekiwań nie chce niczego więcej tylko tej piosenki live
00:54 - 17.06.2011

Jaaaa :

Jaaaa
BMA - ten fan zapowiedział, że żadna piosenka nie jest wykonywana w pełni na żywo. Britney dośpiewuje do playbacku, co i tak uważam to za duży postęp. Choć w sumie balladę mogłaby zaśpiewać całą live.
01:02 - 17.06.2011

Jaaaa :

Jaaaa
T.M - czytaj ze zrozumieniem. Nie chodzi o występ z Onyx, tylko Circus. Tam rzeczywiście BOM było słabe i krótkie. I tak, Britney wybierze fana z publiczności, bilety w pierwszym rzędzie są drogie i nie opłacałoby się podstawiać tam kogoś. Opis trąca psychofanem? smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif LOL. Gdyby rzeczywiście pisałby to jakiś psychofan, to Belle pewnie nawet nie uznałaby, że warto to tu wrzucać. Normalny opis.
01:06 - 17.06.2011

PawelosDublin :

0
fajnie ze bierze fanow na scene. pamietam jak koles wskoczyl na scene podczas Womanizer na Circus Tour to Brit prawie zawalu dostala lolsmilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gif
01:19 - 17.06.2011

Hot as Ice :

0
PawelosDublin - masz może linka? Niestey nie miałem możliwości śledzić ery Circus (a może i stety), ale jestem ciekawsmilies/wink.gif

Co do trasy i live - całkowicie straciłem nadziejęsmilies/wink.gif Pre recorded wyjdzie juz po kilku występach, zobaczymy czy Brit coś kolwiek sama wydukasmilies/wink.gif Liczę, że wstęp będzie równie powalający co Sweet Dreams smilies/smiley.gif Nie wiem co oni się tak uczepili piosenki "3". Ona chyba ani popularna nie była, ani jakoś nie wpadała w ucho.. Dla mnie chyba najsłabszy singiel Brit ever. Dadzą to, a o Inside Out można zapomnieć.. Na koncert się nie wybieram.
01:34 - 17.06.2011

PawelosDublin :

0
Hot As Ice wpisz w YT - Britney Spears SCARED on Stage ! Crazy fan jump on stage - the Circus Tour / Womanizer
02:06 - 17.06.2011

Mati :

Mati
Przeleciałem tylko wzrokiem.. Dzisiaj śpiewałem sobie w domu If You Seek Amy właśnie w przerobionej wersji, coś na kształt kabaretu.. Ot, przypadek smilies/grin.gif

Całości nie czytam, ale z tego co już przeczytałem zapowiada się niezłe show.. Nie mogę się doczekać! I Don't Let Me Be The Last To Know - W ŻYCIU bym się nie spodziewał, że wykona to teraz na trasie..
02:15 - 17.06.2011

kubaaaa :

0
oglagladam ten koncert na zywo i nie wierze, ale up and down i 3 zaspiewala falszujac na zywo Oo albo dobry prerecord , albo faktycznie na zywo. szok. piece of me plej.
07:31 - 17.06.2011

Muffinka nz :

0
Po tej recenzji, wydaje się, że układy będą naprawdę badziewne. Jak zwykle machanie rękami itd. Gimme More chyba będzie najnudniejsze;P
08:30 - 17.06.2011

Arczi. :

0
niby czasami live niby nie sam nie wiem trzeba poczekac na filmiki z yt smilies/smiley.gif moze i wydawalo sie live przez slaba jakosc
08:42 - 17.06.2011

Muffinka nz :

0
na twitterze jakiś koleś anthony dał filmiki - kawałek z I wanna Go, całość z Gimme More, If u Seek Amy kawałek i Lace and Leather. I powiem wam, że w Gimme More stała i 'śpiewała', potem przeszła sie, poruszała rękami i po schodach łaziła. Mego choreografia, można się spocić. Do If U Seek Amy ładniej wyglądała choreografia z Circus tour, bo była pełna, Britney coś tańczyła. Tutaj się bardziej skupia na robieniu uśmieszków i figur jak Monroe. W tym co oglądałam było zero tańca i śpiewa na żywo. Czekam na więcej filmików.
08:42 - 17.06.2011

Arczi. :

0
nie powinni jej ubierac w takie stroje wydaje sie wielka
08:49 - 17.06.2011

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Ciekawy opis tych występów
08:55 - 17.06.2011

Fan2 :

0
widziałem już kilka filmików no i niesety tańca to tam za dużo nie ma ;P
09:15 - 17.06.2011

Blanka :

bialad
Ten filmik z Womanizera z trasy Circus świetny - haha! Opisy są ciekawe, czekam na dobrej jakości filmiki! smilies/wink.gif Zdjęcie z Tourbook piękne!!!
09:21 - 17.06.2011

Nexus :

nexus
Cos malo tych filmikow na YT
09:22 - 17.06.2011

Karolcia90 :

Karolcia90
do wieczora będzie ich więcejsmilies/smiley.gif
09:24 - 17.06.2011

ass :

0
ten koleś jest głupi, publice sie podobało?? jak sam był na próbiesmilies/smiley.gif
09:24 - 17.06.2011

Grzesiek :

0
W I Wanna Go nawet się odezwała do publiki Gimme More pomimo tego że cały czas chodzi to jakoś zaj...cie mi się podoba fajnie czekam na więcej
09:52 - 17.06.2011

KamilFan :

KamilFan
Up n down zwrotki spiewa na zywo !! oraz ,,3'' jestem zdumiony. Nie są to prerecroded bo słychac, jak zafałszuje to.... smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif ale i tak świetnie, fani co byli na koncercie mówią że to było live, bo jak coś było pre-recroded to można było rozróżnić. He abaout to lose me zwrotki live, DLMBTLTK momentami live smilies/cheesy.gif.
09:59 - 17.06.2011

BoyFromCircus :

boyfromcircus
Z tym śpiewanie live to zaszalała dziewczyna. Chyba będziemy mieć więcej live na tej trasie niż przez jej całą karierę ;P
10:01 - 17.06.2011

ass :

0
wg mnie śpiewa z pre.. jak na razie te filmiki mnie nie powaliły
10:06 - 17.06.2011

BoyFromCircus :

boyfromcircus
w 3 jaki fałsz. Ale chociaż słychać, że śpiewa i się stara a nie leci z taśmy. A to już wiele...
10:10 - 17.06.2011

Karolcia90 :

Karolcia90
No właśnie "3" wydawało mi się ,że jest live bo trochę fałszowała..wątpię aby nagrali taki pre-recroded.
10:11 - 17.06.2011

RadosBaw :

0
kurde musze zobaczyc Brit na zywo!
10:13 - 17.06.2011

Hot as Ice :

0
TTWE udostepnione w sieci gwarantuje live hehe;P Dzięki za info co do womanizerasmilies/smiley.gif
10:17 - 17.06.2011

Princeofsims - nz :

0
3 jest live z backing tracks !
OMG
10:23 - 17.06.2011

Hot as Ice :

0
Co do wystepu Womanizer - mnie też przeraził .. jakoscią wykonania. Sama Brit mocno wydygana. Boże, ta trasa cała byłą równie tragiczna? Wcześniej oglądałem chyba Slave 4 You - ta zamiast tańczyć to sobie latała windąsmilies/wink.gif Mam nadzieję, że FFT będzie dużo lepsze.
10:24 - 17.06.2011

mimiaczek :

0
mam nadzieje ze wydadzą dvd z tego smilies/smiley.gif
10:24 - 17.06.2011

Katrina :

katie
Też chcę na DVD.
10:30 - 17.06.2011

Hot as Ice :

0
Hehe na co ja liczyłem. Jak na razie z tego co widziałem to 100% "live". Na scenie też nudy jak nie powiem co.
10:32 - 17.06.2011

RadosBaw :

0
hot as ice: przesadzasz
10:33 - 17.06.2011

Hot as Ice :

0
Może przesadzam. Napaliłem się na Gimme More i się zawiodłem. Pamiętna VMA 07 było bez porównania lepsze. A bajeczki o live mogą sobie w buty wsadzićsmilies/smiley.gif
10:35 - 17.06.2011

Blanka :

bialad
Up n Down - są live zwrotki ;] 3 - na żywo! Czy ona po Up n Down między trzy gadała do fanów? omg! OMG!
10:38 - 17.06.2011

Davdsioon (nz.) :

0
He About To Lose Me jest boskie z trasy smilies/cheesy.gif no i 2/3 live smilies/tongue.gif jak na nią nieźle
10:38 - 17.06.2011

motyl3212 :

motyl3212
szał przy TTWE jest masakrycznysmilies/grin.gif
10:38 - 17.06.2011

RadosBaw :

0
hot as ice: ... powinienes sie cieszyc z tego co jest bo live jest calkiem sporo. w zadnej jeszcze chyba trasie tyle go nie bylo ale nie bd ocenial bo musza byc filmiki lepszej jakosci
10:40 - 17.06.2011

Grzenio :

0
Gadała i machała, miodzio smilies/smiley.gif Nie podoba wam się, to nie oglądajcie. To ma być 'show'. Potraktowali ten koncert jak pewnego rodzaju spektakl. Mi się bardzo podobało, ważne, że Britney coś robi.
10:40 - 17.06.2011

Hot as Ice :

0
Według mnie wszystko jest pre recorded. Ona nie potrafi tak równo śpiewać. Nie raz, nie dwa dawała czadu Live w swojej karierze, to na moje ucho nie ma z tym nic wspólnego. Chyba, że ostatnie 2 lata chodziła na lekcje śpiewu. Brzmi nienaturalnie dobrze.
10:41 - 17.06.2011

RadosBaw :

0
hot as ice: aha smilies/wink.gif to nie ogladaj smilies/smiley.gif
10:43 - 17.06.2011

Łuki :

bryloK
O lol to dla ciebie brzmi dobrze? smilies/cheesy.gif Dla mnie to jest fałsz za fałszem xD Fajnie, że się przełamała i zaczęła śpiewać nawet jeśli bolą od tego uszy xD
10:43 - 17.06.2011

Princeofsims - nz :

0
Hot as Ice - proponuję posłuchać 3 - w cale nie jest równo a i fałsz się trafi. Podczas np. Slave 4 U ludzie tańczyli z nią, kocham!
10:44 - 17.06.2011

RadosBaw :

0
ciesze sie ze slysze ten falsz a nie playa smilies/cheesy.gif powinienem byc rozczarowany a ja sie ciesze xD
10:45 - 17.06.2011

Hot as Ice :

0
Ok, dobra, na razie się zamykam. Oglądałem filmiki od końća (Gimme More, TTWE, Don't let me be the last to know) i się bardzo zawiodłem. Jak słucham innych to może i jest to live częsciowo? Dla mnie brzmi za dobrzesmilies/wink.gif Zobaczymy po kolejnych filmikach, i kolejnych. Rozpędziłem się i to ostro.
10:48 - 17.06.2011

Łuki :

bryloK
NO mnie ten live też bardzo cieszy. Praktycznie w każdej piosence wykonuje jakiś fragment na żywo (czasem cała zwrotka, czasem kilka słówek). Uwielbiam ten bridge w Up N' Down :3 Tak pięknie tam fałszuje bidulka, że aż by się chciało ją przytulić smilies/cheesy.gif
10:48 - 17.06.2011

Arczi. :

0
nawet jesli to pre recorded to cieszy mnie to ze wysilila sie i nagrala zamiast puscic wszyzstko z plyty. nie wiele widzimy ale juz wiem ze poprzednia trasa bardziej mi sie podobala
10:49 - 17.06.2011

Łuki :

bryloK
W tle leci normalnie piosenka z taśmy tyle tylko, że ściszona, a wokal na żywo jest "wysunięty" na pierwszy plan. Może dlatego wydaje Ci się, że to jest tak dobrze odśpiewane. Wystarczy przesłuchać 3 xD
10:52 - 17.06.2011

Karolcia90 :

Karolcia90
Wole ten fałsz niż taśmę smilies/smiley.gif Poczekam na filmiki lepszej jakoścismilies/smiley.gif
10:52 - 17.06.2011

Romcio :

Jurcewicz
Mi sie jak na razie bardzo podoba odważna znowu się zrobiła ;] byle tak dalej ;]
10:53 - 17.06.2011

Hot as Ice :

0
Powiem wam, że jeśli okaże się, że choć część jest live (tak jak piszecie: tu zwrotka, tu refren, całe "don't") to zacznę wierzyć w Boga (dobra, prędzej uwierzę, że 100% jest livesmilies/smiley.gif) i po prostu pojadę na koncertsmilies/smiley.gif
10:54 - 17.06.2011

Karolcia90 :

Karolcia90
przy TTWE ludzie zwariowali smilies/grin.gifsmilies/grin.gif
10:54 - 17.06.2011

Muffinka nz :

0
Ci co słyszą live, pewnie słyszą fanów;P Żeby stwierdzić, czy śpiewa live musiałabym ją widzieć, a na tym filmiku widać jedno wielkie nic. No i upewnimy się jak nie będzie dokładnie tak samo śpiewać podczas kolejnych koncertów, ale wydaje mi się, że jednak mogła coś odśpiewać live. Trzeba poczekać na więcej.
10:57 - 17.06.2011

Romcio :

Jurcewicz
Taniec z Slave mnie ROZWALIŁ i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu nie wiem jak wy ;p
10:57 - 17.06.2011

Muffinka nz :

0
bo chyba 3 na pewno było live, chyba by sie nie odważyli dawać takiego pre recorded;P Ale i tak dobrze, śpiew live to szacunek dla fanów.
10:58 - 17.06.2011

Nexus :

nexus
Nie wierze ze, w I Wanna Go fani byli z nia na scenie
11:08 - 17.06.2011

Maegan :

0
Pic na wode fotomontaż
11:17 - 17.06.2011

Briciaaaaaaa < 33 :

0
Nareszcie Live smilies/grin.gif Już nie mogłam się doczekać kiedy zaśpiewa na żywo.
Kooocham Cię Brit ;***
11:57 - 17.06.2011

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy