Newsy
Nowa piosenka Britney Spears w sieci!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

W 2004 roku Britney Spears rozpoczęła prace nad materiałem do nowego albumu, zatytułowanego wstępnie Original Doll, jednak jak wiadomo, krążek ten ostatecznie nie został wydany. Jedną z osób, z którą wówczas współpracowała artystka, była Michelle Bell, autorka tekstów oraz producent, która kilkukrotnie wypowiadała się na temat współpracy z naszą gwiazdą. Ponadto udostępniła ona fragmenty niektórych piosenek napisanych razem z Brit, jak również cały utwór zatytułowany Money, Love & Happiness. W jednej ze swoich  ówczesnych wypowiedzi, Bell wspomniała o kompozycji o tytule Take Off, aby teraz nieoczekiwanie opublikować ją w seriwisie YouTube. Piosenka traktuje o tolerancji, równouprawnieniu oraz miłości do samego siebie i jest swoistym hymnem równości, nad którym pracował również duet Bloodshy & Avant. Aby posłuchać utworu, kliknij w obrazek poniżej.

 
Britney przestraszona przez Sama i synów!/Mini pokaz mody
Wpisany przez Hinami   

"Przysięgam... nigdzie w moim domu nie jest bezpiecznie" napisała Britney Spears pod najnowszym filmikiem na Instagramie. Gwiazdę przestraszył jej chłopak Sam Asghari. Parę dni temu Brit opublikowała nagranie jak jej synowie Sean Preston i Jayden James straszą ją podczas gdy ona sama coś gotuje. Britney udostępniła też film jak chodząc w rytm "This Is What You Came For" prezentuję się w różnych kreacjach. Możecie zobaczyć go klikając w poniższy obrazek (również opublikowany przez Brit).

alt

 

 
Dwieście dziewiętnasty koncert "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas!
Wpisany przez Roten   

W piątkowy wieczór odbył się kolejny występ Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Jak zazwyczaj, nasza gwiazda zaprezentowało pełen efektów wizualnych show. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z wczorajszego koncertu oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami, kliknij w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ można zobaczyć video.

d

f

 
Cały występ Britney na Wango Tango już w sieci!
Wpisany przez Hinami   

W tym tygodniu do sieci wyciekł cały występ Britney Spears na Wango Tango KIIS FM Concert! 12 czerwca 1999 roku gwiazda w ramach promocji swojego debiutanckiego albumu wystąpiła tam z takimi hitami jak (You Drive Me) Crazy, Sometimes, Born To Make You Happy i ...Baby One More Time. Dodajmy, że Brit nie tylko zaprezentowała swoje zdolności taneczne, ale też wszystkie piosenki wykonała na żywo. Występ możecie zobaczyć po kliknięciu w poniższy obrazek.

alt

 
Britney pokazuje nagranie ze swojego treningu!
Wpisany przez amyseeker   

Britney Spears, która od dłuższego czasu regularnie trenuje i znów może pochwalić się rewelacyjną sylwetką, pokazuje swoim fanom od czasu do czasu nagrania i zdjęcia, podczas których ćwiczy. Wczoraj na swoim Instagramie opublikowała filmik, pod którym pochwaliła swoją trenerkę! "Moja trenerka jest fantastyczna. Sprawia, że ćwiczenie jest takie zabawne, ale również zawsze dokopuje mi w tyłek! Dzięki niej jestem zmotywowana (...) To klucz do sukcesu" - napisała piosenarka.

 
Dwieście osiemnasty koncert "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas!
Wpisany przez amyseeker   

W środowy wieczór, na scenie teatru Axis w Las Vegas, Britney Spears zaprezentowała swój słynny show odbywający się regularnie w ramach rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me. Zdjęcia z koncertu oraz ze spotkania Meet&Greet z fanami możecie zobaczyć w naszej galerii po kliknięciu w poniższe obrazki, natomiast wybrane filmiki znajdziecie TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

 
Dwieście siedemnasty koncert "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas!
Wpisany przez Roten   

W sobotę odbył się dwieście siedemnasty występ Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Całe wydarzenie miało miejsce w teatrze Axis w Planet Hollywood i po raz kolejny przykuło uwagę tysięcy widzów. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z wczorajszego show oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet, kliknij w obrazki poniżej. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ znajduje się video.

s

pic

 
Dwieście szesnasty koncert "Britney: Piece Of Me"!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

W piątkowy wieczór, Britney Spears ponownie stanęła na deskach teatru Axis w resorcie Planet Hollywood w Las Vegas, aby zachwycić zgromadzoną publiczność swoim show Britney: Piece Of Me. Piosenkarka zaprezentowała fanom te mniej oraz bardziej znane hity. Ponadto, nasza gwiazda popuściła wodze kreatywności i dokonała aż trzech zmian kostiumowych. Brit postanowiła powrócić do znanych z poprzednich części rezydentury strojów w pierwszej sekcji koncertu oraz w części ...Baby One More Time / Oops!... I Did It Again, jak również zmieniła górną część ubioru w sekcji I'm A Slave 4 U / Make Me / Freakshow / Do Somethin'. Aby zobaczyć zdjęcia ze spotkań Meet&Greet oraz z koncertu, kliknij w obrazki poniżej, natomiast w odtwarzaczu poniżej znajduje się mix filmików z tego koncertu. 

 

 
 
"Lisia" Britney, wspomnienie sprzed lat, filmiki z koncertu, czyli co słychać na Instagramie! [AKTUALIZACJA]
Wpisany przez Hinami   

Na Instagramie Britney Spears praktycznie codziennie pojawiają się nowe zdjęcia, filmiki, obrazki lub cytaty. Już parę dni temu gwiazda udostępniła trzy nagrania z Britney: Piece of Me opublikowanego wcześniej przez swoich fanów. "Moi fani są najlepsi!" - napisała. Wczoraj Brit w ramach wspomnień udostępniła fotografie z próby z Michaelem Jacksonem, wyznając, że wciąż posiada te same okulary, które miała na sobie na zdjęciu. Przed chwilą na Instagramie Brit pojawił się kolejny "zwierzęcy" filmik. W tle możemy usłyszeć "Heartbeat Song" Kelly Clarkson. Nagranie możecie zobaczyć po kliknięciu w poniższy obrazek.

Aktualizacja: Na Instagramie Britney pojawiło się parę nowych zdjęć i filmików! Możemy się dzięki nim dowiedzieć jak gwiazda spędziła dzień w Las Vegas ze swoją siostrzenicą Lexie. Post możecie zobaczyć klikając TUTAJ.

alt

 
Britney ogłasza drugi koncert w Tajlandii!
Wpisany przez Hinami   

W czasie gdy europejscy fani Britney Spears wciąż oczekują na oficjalne ogłoszenie występu w Paryżu, to wielbiciele księżniczki popu z Tajlandii mają kolejny powód do radości! Gwiazda ogłosiła drugi koncert w ramach trasy Britney: Live In Concert w tym kraju. Piosenkarka wystąpi w Bangkoku 23 czerwca, czyli w przeddzień wcześniej ogłoszonego show. Bilety w sprzedaży już od 14 maja.

alt

 
Dwieście piętnasty koncert "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas!
Wpisany przez Roten   

W środę obył się dwieście piętnasty występ Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Wydarzenie miało miejsce w teatrze Axis w Planet Hollywood i po raz kolejny przyciągnęło kilkutysięczną publiczność. Zebrani przed sceną mieli okazję usłyszeć największe hity naszej gwiazdy oraz jej nowsze utwory. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z wczorajszego show oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami, kliknij w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ można zobaczyć video.

pic

pic

 
Co wydarzyło się na Hawajach według OK! Magazine...
Wpisany przez Hinami   

Jak podaje amerykański magazyn OK! Magazine Britney Spears podczas swojej ostatniej wizyty na Hawajach wzięła w tajemnicy ślub ze swoim 23 letnim chłopakiem Samem Asgharim. Gwiazda miałaby być również w stanie błogosławionym. Oczywiście w żadną z tych plotek radzimy nie wierzyć w związku z tym, że Brit do końca tego roku zaplanowane ma show w ramach rezydentury Britney: Piece of Me, a już w czerwcu rozpoczyna trasę koncertową. Choć piosenkarka  wypowiadała się, że chciałaby urodzić córeczkę pamiętajmy, że wciąż jest ona pod kuratelą i domniemany ślub czy ciąża nie byłyby w jej przypadki takie proste... By zobaczyć skan magazynu kliknij w poniższy obrazek.

alt

 
"Britney Live In Concert" w Paryżu!? / Britney pozdrawia swoich izraelskich fanów!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Podczas, gdy fani Britney Spears w Azji szturmem wykupują bilety na nadchodzące koncerty ulubionej gwiazdy, ich koledzy z innych kontynentów powoli zaczęli tracić nadzieję na jakiekolwiek występy w ramach trasy Britney Live In Concert. Nieoczekiwanie, na stronie wytwórni piosenkarki - RCA Records, pojawiła się informacja o planowanym show w Paryżu! Koncert miałby odbyć się 17 lipca na hali AccorHotels Arena, która może pomieścić do 17 tysięcy widzów. Czy to oznacza zatem, iż Britney zawita ze swoją trasą do Europy?

Ponadto w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym nasza gwiazda pozdrawia swoich izraelskich fanów. Przypominamy, iż już 3 lipca artystka zawita do tego kraju, aby zaprezentować swoje show w Tel Awiwie. Filmik można zobaczyć po kliknięciu TUTAJ. 

AKTUALIZACJA: Po kilku godzinach od opublikowania informacji, z kalendarza na stronie RCA Records zniknął koncert, który miał odbyć się w Paryżu. Mamy nadzieję, iż jest spowodowane to tylko przedwczesnym ujawnieniem informacji, a sama piosenkarka ogłosi europejskie daty trasy już wkrótce. 

alt

 
Dwieście czternasty koncert "Britney: Piece Of Me"!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

W sobotni wieczór, publiczność zgromadzona w teatrze Axis w Planet Hollywood ponownie była świadkiem wielokrotnie nagradzanego show Britney Spears - Britney: Piece Of Me. Nasza gwiazda wykonała standardowy zestaw utworów przygotowanych na koncerty rezydentury. Zdjęcia z koncertu oraz te, wykonane podczas spotkań z fanami z cyklu Meet&Greet, można zobaczyć klikając w obrazki poniżej. Filmiki z koncertu znaleźć można TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

 
Dwieście trzynasty koncert "Britney: Piece of me" w Las Vegas!
Wpisany przez Hinami   

W ubiegły piątek Britney Spears kolejny raz stanęła na scenie teatru Axis należącego do Planet Hollywood, by zaprezentować kilkutysięcznej publiczności dwieście trzynasty koncert rezydentury Britney: Piece of me. Na widowni zasiadł Mario Lopez z żoną. Przed show Brit spotkała się z fanami, którzy mieli okazję wstąpić za kulisy. Wszystkie zdjęcia z koncertu oraz spotkania Meet&Greet znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższe obrazki. Natomiast TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ dostępne są nagrania

alt

alt

 
Britney na Instagramie: Meow, meow [AKTUALIZACJA]
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears za pośrednictwem Instagrama opublikowała krótki filmik! Nagrany za pomocą aplikacji Snapchat film przedstawia Brit mówiącą do nas "Meow, meow". Choć gwiazda nie ujawniła fanom swojej nazwy na Snapchacie to i tak co jakiś czas udostępnia nam zdjęcia i filmy stworzone z jego pomocą. Żeby zobaczyć jej "kocie" nagranie kliknij w poniższy obrazek.

Aktualizacja: Britney opublikowała na Instagramie nowe selfie, zdjęcie z Samem Asgharim oraz fotografie swoich synów podczas gry w koszykówkę. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii po kliknięciu TUTAJ 

alt

 
Dwieście dwunasty koncert "Britney: Piece of me" w Las Vegas!
Wpisany przez Hinami   

W środowy wieczór po krótkiej przerwie Britney Spears powróciła na scenę teatru Axis, by zaprezentować zgromadzonej publiczności dwieście dwunasty koncert w ramach rezydentury Britney: Piece of Me. Brit otwarła show w zielonym kostiumie znanym nam z 2016 roku. Natomiast podczas sekcji ...Baby One More Time/Oops!... I Did It Again gwiazda założyła nowy, biały strój. Wszystkie zdjęcia z wczorajszego koncertu i spotkania Meet&Greet możecie zobaczyć w naszej galerii po kliknięciu w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ dostępne są nagrania

alt

alt

 

 
Polska premiera filmu "Britney Ever After" już dziś!
Wpisany przez amyseeker   

"Burzliwa historia ikony popu: droga do sławy, utrata popularności i triumfalny powrót, który potwierdził jej status jednej z największych artystek estradowych na świecie" - pisze telewizja Lifetime o filmie biograficznym "Britney Ever After". Produkcja opowiadająca o karierze i życiu osobistym Britney Spears zostanie wyemitowana w naszym kraju już dziś wieczorem o godz. 22.00! Zwiastun polskiej wersji prezentujemy poniżej.

 
Britney wystąpi w Korei! / Specjalna edycja "Glory" w Japonii!
Wpisany przez Hinami   

Fani Britney Spears z Korei Południowej mają ogromny powód do radości! Już 10 czerwca księżniczka popu wystąpi w Gocheok Sky Dome w Seulu, stolicy kraju. Obiekt może pomieścić 22 tysiące osób. Będzie to pierwszy w historii koncert Brit w Korei. Gwiazda dała tam jedynie dwa krótkie występy w ramach promocji albumu In The Zone.

Britney postanowiła jeszcze bardziej uszczęśliwić swoich japońskich fanów (przypomnijmy, że da w tym kraju aż 3 koncerty) i już 31 maja tego roku premierę będzie miała dwudyskowa płyta Glory Japan Tour Edition! Na pierwszym krążju znajdzie się 18 piosenek z japońskiej edycji Glory, a na drugim - studyjne wersje piosenek z trasy Britney: Live In Concert. By dowiedzieć się więcej kliknij w poniższy obrazek.

alt

 
Nowości z Instagrama Britney Spears!
Wpisany przez Hinami   

"Czy wiosna nie jest świetna" - napisała Britney Spears pod krótkim filmikiem nagranym ze swoim chłopakiem Samem Asgharim. Za pośrednictwem portali społecznościowych gwiazda złożyła gratulacje Mary J Blige z okazji wydania nowego albumu "Strenght Of A Women". Na Instagramie Britney możemy znaleźć też fotografie i filmik z Radio Disney Music Awards. Dziś Britney udostępniła dwa zdjęcia z treningu. "Z powrotem na siłowni" - dopisała. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii po kliknięciu w poniższy obrazek.

alt

 
Britney Spears na Radio Disney Music Awards 2017!
Wpisany przez Roten   

29 kwietnia odbyła się gala wręczenia nagród Radia Disney, czyli Radio Disney Awards. Na tegorocznej uroczystości pojawiłą się również Britney Spears, której towarzyszyła rodzina: mama Lynne, młodsza siostra Jamie Lynn oraz synowie Sean Preston i Jayden James. Nasza gwiazda odebrała wprowadzoną w tym roku statuetkę Icon Award, przyznawaną tym, którzy odnieśli sukces w pop kulturze, jednocześnie będąc powiązanym z wyżej wymienionym radiem.

Dla Brit został przygotowany specjalny tribute. Amerykańskie piosenkarki Hailee Steinfeld, Kelsea Ballerini i Sofia Carson wykonały takie utwory Spears, jak Oops!... I Did It Again, Circus, ...Baby One More Time, natomiast siostra Jamie Lynn zaśpiewała Till The World Ends i wręczyła jej nagrodę. Występ dla Britney możecie zobaczyć TUTAJ.

altaltalt

 


Strona 1 z 37