Jamie Lynn opowiada o Świętach w rodzinie Spearsów! / Tweet...
Wpisany przez Curious   

vegasmid01Już kilka dni po Wigilii Bożego Narodzenia Britney Spears da swój pierwszy koncert w ramach dwuletniej rezydentury Britney: Piece Of Me w Las Vegas. W związku z tym zajęta przygotowaniami i próbami do koncertów piosenkarka spędzi tegoroczne Święta w światowej stolicy hazardu, gdzie wspierać ją będzie cała rodzina, włącznie z młodszą siostrą Jamie Lynn i jej córeczką Maddie Briann.

"Zamierzamy całą rodziną udać się do Vegas" - oznajmiła 22-letnia, debiutująca na rynku artystka w swym niedawnym wywiadzie ze stacją MTV. Jamie Lynn zdradziła jednocześnie, że wbrew temu na co mogą mieć nadzieję fani, nie pojawi się ona na scenie razem ze swoją siostrą, będzie bardziej kimś w rodzaju dopingującej jej poczynania cheerleaderki. "Nie umiem tańczyć" - podkreśliła.

Skoro już jesteśmy przy temacie rodziny... W ciągu ostatnich kilku lat siostra Brit bardzo zbliżyła się do jej synków a swoich siostrzeńców, Seana Prestona i Jaydena Jamesa. "To naprawdę fajna sprawa. Dzieci Britney to chłopcy, ale mimo to mam wrażenie, że Maddie jako dziewczynka rozrabia więcej od nich. Miło jest patrzeć, ile dzieciaki mają w sobie energii. Maddie świetnie dogaduje się z chłopcami" - wyznała Jamie. W wywiadzie dziewczyna poruszyła także temat siostrzanych kłótni! Pomimo, że panie nie kłócą się często... "Czasami, kiedy któraś z nas naprawdę zajdzie drugiej za skórę, dochodzi do rękoczynów" - oznajmiła z rozbrajającą szczerością.

"Za każdym razem wydaje jej się, że da mi radę i skopie mi tyłek, ale nigdy się tak nie dzieje. Nie mam pojęcia, dlaczego w ogóle próbuje. Nasz tata uwielbia takie sytuacje. Nigdy nie powstrzymuje naszych bijatyk, po prostu pozwala, by sprawy toczyły się swoim własnym rytmem a sam odchodzi do innego pokoju. Pewnie nawet nas nie słyszy - nosi aparat słuchowy" - zdradziła Jamie. Miejmy nadzieję, że w nadchodzące, świąteczne dni krewkim siostrom nie przybędzie nowych siniaków a drzemiąca w Brit energia uwolni się na scenie ;)

***

nnjtweet

Komentarze (9)add comment

FanBritney :

0
Kurcze jestem bardzo ciekaw tych wsytepow smilies/smiley.gif Taniec i efekty specjalne beda na pierwszym planie smilies/smiley.gif A jeszcz ebardziej ciekaw jestem tego dokumentu.Mozna go bedzie gdzies obejrzec online?
18:58 - 21.12.2013

Hagar :

Vanitas
Jamie, spoko, Britney też nie potrafi tańczyć... x)
19:00 - 21.12.2013

Muffinka nz :

0
Hahaha no nie mogę.
19:02 - 21.12.2013

koballo :

koballo
Hahaha, a ktoś w ogóle miał nadzieję na ewentualny występ Britney z siostrą? Bo chyba nikt ;]
22:07 - 21.12.2013

Paulin@ :

0
może będzie pokazane w tym dokumencie jak się bijął smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
09:35 - 22.12.2013

Jurand :

Jurand
Ona na tej focie z newsa (i ogólnie podczas tego eventu powitania jej w LV) przypomina żonę Roda Stewarta, 10 lat starszą Penny Lancaster. Masakra.smilies/shocked.gif
13:10 - 22.12.2013

;) :

0
Zawsze jak chcą kogoś na siłę odmłodzić to efekt jest odwrotny. Britney nie ma już 18lat i powinna więcej zakrywać nić odkrywać. Wtedy wygląda dobrze. Mam nadzieje, że nie będzie latać z odsłoniętym brzuchem. W majtkach i staniku...
14:38 - 22.12.2013

Romcio :

Jurcewicz
A ja mam nadzieje ze będzie latać z odsłoniętym brzuchem bo ma świetny smilies/grin.gifsmilies/grin.gif
16:07 - 22.12.2013

Mati :

Mati
Wie ktoś może ile Brinti dostała od tego kasyna za wyłączność na występy?
19:22 - 22.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy