Alexander Kjellevik wyznaje: "Było mi niezręcznie całować Britney"
Wpisany przez Belle   

mideney2002color"Wierzcie lub nie, ale w swoim nowym teledysku do singla Perfume, Britney Spears nie zdobywa mężczyzny. I dla wszystkich którzy zastanawiają się, jak Britney Jean mogła stracić swojego faceta na rzecz innej femme fatale, wypowiada się główny sprawca całego zamieszania Alexander Kjellevik. Ten 28-letni model, który zagrał Kochanka Spears wyjaśnił, że cała opowieść zawarta w teledysku, pierwotnie była barwniejsza" - napisała dziennikarka Jocelyn Vena w artykule zamieszczonym na łamach serwisu MTV News.

O tym, że oficjalna wersja wideoklipu znacznie rożni się od pierwotnej wersji reżysera Josapha Kahna wiedzą nawet sami fani gwiazdy popu za jego sprawą, gdyż nie omieszkał wyjawić tego w licznie pozostawianych przez siebie twitterowych wpisach. A jak do sprawy podchodzi Kjellevik? "Ten teledysk strasznie pocięto. Przez to opowiedziana w nim historia jest nieco inna od pierwotnej" - potwierdził mężczyzna słowa reżysera. "Byłem trochę zaskoczony, bo i ja wytworzyłem sobie całkiem inny obraz tej historii… Ale myślę, że oficjalna jest ok, wyszło wspaniale" - dodał i jego słodką tajemnicą pozostanie, czy mówił szczerze…

Chłopak stwierdził jednocześnie, że wersja reżysera Josepha Kahna jest bardziej dynamiczna i nie pozbawiona przemocy w odróżnieniu od oficjalnej wersji finalnej. "To, co ujawnił w rozmowie z MTV News brzmi soczyście" - stwierdziła Jocelyn Vena. A co zdradził? "Opowieść zawierała więcej elementów. Myślę, że powodem, dla którego dokonali zmian, był fakt, że w jednej ze scen pojawia się broń i tego typu [kontrowersyjne] rzeczy. Niektóre sceny mogłoby być nieodpowiednie dla młodszej widowni. W oryginalnej opowieści kryło się znacznie więcej, oni ją uprościli i możliwe, że uczynili bardziej zrozumiałą" - stwierdził.

"Klip zawiera(ł) opowieść o trójkącie miłosnym… Powtarzam, w pierwotnej wersji kryło się znacznie więcej szczegółów i wielka szkoda, że fani Britney tego nie zobaczą. Nie zrozumieją na przykład, dlaczego grana przeze mnie postać wybiera tę drugą dziewczynę - Cindy. Z drugiej strony, fajnie jest także pozostawić to wszystko interpretacji widza... Lubię finalną wersję. Ale ostatecznie, nie zobaczycie, dlaczego stało się tak a nie inaczej" - kontynuował Kjellevik swe wyjaśnienia, ale tak naprawdę w głowach fanów gwiazdy popu nie rozjaśnił nic…

Zapytany o wrażenia z samej współpracy na planie z Britney Spears, model wyznał, że jest jej wielkim fanem. Może dlatego praca nad wspólnym projektem filmowym była dla niego sporym przeżyciem, zważywszy na fakt, że w jednej ze scen musiał pocałować swoją gwiazdę! "Britney była naprawdę super. Wydawała się nieco poddenerwowana całą sytuacją, bo po raz pierwszy spotkaliśmy się na planie i z miejsca musieliśmy realizować scenę, w której się całujemy" - wyznał.

"Było to dla nas obojga trochę niezręczne, ale myślę że dobrze nam poszło, było zabawnie… Kiedy spotkaliśmy się, zagadnęliśmy do siebie: 'Cześć, jak się masz? Skąd jesteś?'. Próbowaliśmy się rozkręcić, żartować, a potem booom - scena całowania. To musiało być interesujące. Ogólnie, bardzo niezręcznie było mi całować Britney Spears… Miała broń!" - skwitował z humorem Alexander Kjellevik. Tymczasem sama Britney Spears zostawiła nowy wpis na swoim oficjalnym koncie Twitter. "Właśnie zobaczyłam pierwszy fragment mojego dokumentu. Jestem taka podekscytowana tym, że obejrzycie do 22 grudnia na " - napisała piosenkarka, mając na myśli 90-minutowy film dokumentalny obrazujący jej obecne muzyczne przedsięwzięcia, zatytułowany I Am Britney Jean.

***

latinltweet

Komentarze (10)add comment

fan..' :

0
Przyłożyła mu pistolet do glowy zeby ja pocałował. W teledysku mogło być o toksycznej miłości Britney z tym modelem. Takie są moje odczucia.
10:48 - 13.12.2013

Jackjack :

0
Popiepszona ta wytwornia...tak zmontowac wideo..rezyser i aktorzy sie staraja a oni tylko dlatego ze bron czy przemoc...boja sie ze dzieci to zobacza i rodzice zakarza kupienia plyty, wiec wola wypuszczac slodki teledysk, niz taki ktory sie zapamieta i cos przekazuje wiecej, nie tylkio slodzi..ladna buzia britney spears nie wszystkim wystarczy.. ...juz nawet justin potrafi przedstawic w swoich teledyskach ciekawa i dluga historie..i nie okraja ich do nedznych 3 minut...gdzie widac jak spears sztucznie lezy na luzku czy siedzi na kanapie...fakt niektore urywki sa dobre, ale od polowy teledysku britnej poprostu tylko lezy i spiewa itd.
11:25 - 13.12.2013

Mati :

Mati
A czym Britney nie jest podekscytowana?
12:32 - 13.12.2013

Przemkuuq :

0
niech ktoś się odezwie ... na temat otoczki BK - profesjonalizmu muzyki i obrazu jej projektu ... Chryste panie , 2 matki , ten sam wiek , stabilność na rynku ta sama . ty to już nie chodzi o sragi ale o półkę na której jest Britney z takimi jak Aguilera ,BK , Pink = porażka . czuje się jak fan niepełnosprawnej umysłowo smilies/shocked.gif
13:09 - 13.12.2013

Moonshine :

Blue
Jackjack - a dlaczego wytwórnia? Niby po co najpierw wydawaliby pieniądze na dodatkowe zdjęcia na sceny z pistoletem, żeby potem je wyciąć? Bez sensu. To pewnie jak zwykle Team i sama Britney, bo przecież jest matką, no i jak powiedziała, sama kazała wyciąć kilka scen w WB. To nie tak, że Britney chciała, a przyszli źli panowie z RCA i zabronili. Szkoda Kahna, pracował na marne.
13:20 - 13.12.2013

Muffinka nz :

0
Po co w ogole krecic teledysk,ktory mialby wywolac kontrowersje. Mogli zrobic cos fajnego, ale kompletnego, a nie nakrecic dobry teledysk, ktory pozniej trzeba wycinac by bylo calkiem inaczej niz zamierzyli.
15:01 - 13.12.2013

Agnieszka :

Agnes
Poprzez wycięte sceny cały teledysk stał się nudny i monotonny.. Żadnej głębszej fabuły smilies/sad.gif
16:08 - 13.12.2013

pooja :

0
wycieli sceny z bronią, bo by obrażało uczucia widzów, ale jak inni artyści pokazują się w negliżu w swoich klipach, to jest wszystko ok i emitowane są przez cały dzień smilies/angry.gif Żenada!
16:17 - 13.12.2013

KatiexXx :

katie
wycięli sceny niech żałują.
17:01 - 13.12.2013

jas :

0
pocieli zmasakrowali i zostawili na zapomnienie...
19:31 - 13.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy