Britney Spears w wywiadzie z Jasonem Kennedy dla E! News!
Wpisany przez Belle   

Zgodnie z zapowiedzią,w środowy wieczór wyemitowano kolejny wywiad z Britney Spears! Z gwiazdą rozmawiał Jason Kennedy, dziennikarz serwisu E!News. Britney dostała standardowy - znany na pamięć każdemu z fanów - zestaw pytań: opowiedziała między innymi o swym życiu zawodowym i prywatnym... Nowym albumie Britney Jean, nowej miłości i czekających ją od 27 grudnia występach w Las Vegas. Pełny zapis wywiadu prezentujemy w odtwarzaczach, które znajdziecie po kliknięciu w poniższy obrazek. (Aktualnie już niedostępny!)

evideo0512

***

Na samym początku rozmowy padło pytanie o obecnego chłopaka Brit, Davida Lucado. "Skąd wiedziałaś, że właśnie on będzie dla ciebie odpowiedni?" - zapytał dziennikarz. "David to bardzo prostolinijny facet, jest zabawny, do tego pełen pasji, uwielbia to, co robi. To po prostu dobry człowiek" - wyjaśniła Britney. Na pytanie o jedną stałą rzecz w swojej bogatej, 15-letniej karierze, odparła: "To moja rodzina". Następnie temat rozmowy zszedł na tematy zawodowe... "O czym najtrudniej było ci pisać pracując nad materiałem na nowy album, który powtarzasz - jest dla ciebie tak bardzo osobisty?" - zapytał Jason Kennedy. "Na początku tego roku przeżyłam rozstanie z narzeczonym" - stwierdziła Britney po raz kolejny. "Pisanie zatem piosenek właśnie na ten temat było dla mnie niejako formą terapii. Myślę jednak, że taka sytuacja jest dobra dla fanów. W pewnym sensie, mogąc utożsamić się z tekstem utworu, poczują ze mną więź - poczują ją, jeśli przeżyli podobne rozstanie i posłuchają moich nowych piosenek" - dodała.

"W piosence Alien śpiewasz o tym, że czujesz się jak Obcy w tłumie... Co miałaś na myśli? - padło kolejne pytanie. "Jako ludzie często to robimy - izolujemy się od innych i czujemy się wyobcowani - robimy to niejako dla własnego poczucia bezpieczeństwa, chcemy chronić samych siebie..." - powiedziała Britney, starając się nakreślić istotę słów zawartych we wspomnianym utworze. "Czujesz się obco, kiedy występujesz, czy chodzi o coś innego?" - dopytywał rozmówca. "Kiedy występuję, w pewnym sensie odgrywam postać... Podobnie swoją pracę wykonują aktorzy... Wszyscy robimy to, co do nas należy, czując duży przypływ adrenaliny [spowodowany dawaniem występu], ale to jest naprawdę fajne" - przyznała Britney. "Kiedy występuję, nie czuję się obco, czuję więź [z moimi fanami]" - dodała.

Zapytana o to, czy cieszy się na nadchodzące koncerty w Las Vegas i czy lubi całe towarzyszące im zainteresowanie i - trzeba przyznać - zamieszanie, Britney odparła: "Jestem tym wszystkim podekscytowana, trochę poddenerwowana także, ale głównie naprawdę podekscytowana... Stresuję się nieco, bo podczas show tyle się dzieje. Nie mieliśmy jeszcze prób ze strojami. Na etapie przygotowań są również elementy dotyczące żywiołów, jak woda... Do omówienia są także wszelkie kwestie szybkich zmian [strojów] i właśnie tym się denerwuję - by poskładać to w jedną spójną całość i zrobić wspaniałe show. To show samo w sobie jest trudne. Najcięższe, jaki robiłam, ale też jedno z najbardziej rozrywkowych".

Britney przyznała ponadto, że nie miała okazji rozmawiać z innymi artystami, występującymi w ramach rezydentury w Las Vegas: Eltonem Johnem, Celine Dion, czy Shanią Twain... "Tak właściwie, to z nimi nie rozmawiałam... Słyszałam jednak, że podczas swoich występów w Vegas świetnie się bawili. Podoba im się ta praca i kochają to, co robią. Na tyle, że przedłużają swoje umowy na kolejne lata" - powiedziała piosenkarka. "A co twoi synowie myślą na ten temat. Co myślą o przeprowadzce do Las Vegas?" - zapytał dziennikarz. "Są podekscytowani... Byli w Vegas już wcześniej. Teraz do końca nie zdają sobie sprawy, na jakiej zasadzie będzie się to wszystko odbywać, ale cieszą się" - zdradziła Britney. Z miejsca nadmienila także, że koncertowanie w Las Vegas to coś, o czym zawsze marzyła...

Dobrze wychowany rozmówca Jason Kennedy nie zapomniał także o prezencie dla Britney, która 2 grudnia obchodziła swe 32 Urodziny! Mężczyzna podarował jej przewiązane wstążką... ulubione cukierki! "Jak tam Urodziny?" - zapytał po chwili. "Dość dobrze... A dość dobrze z tego względu, że pracowałam tego dnia. Musiałam wstać o 8:30 rano. Byłam w programie Ellen DeGeneres... Moi synowie zaśpiewali mi rano 'Happy Birthday' co było naprawdę przecudowne... Ogólnie to był naprawdę fajny dzień" - stwierdziła Brit. Następnie przyznała, że z racji na wiek, zachowuje się... a przynajmniej stara się zachowywać nieco dojrzalej. Zapytana z kolei, co można podarować Britney Spears, która ma wszystko, odpowiedziała z rozbrajającą szczerością: "Cokolwiek... To mogą być prezenty nawet za pięć dolarów!". Co na Urodziny podarował jej David? "Dał mi zegarek" - zdradziła Britney.

Komentarze (12)add comment

marta3006 :

0
na prawde jest bardziej zrelaksowana!!! co raz bardziej podobają mi sie wywiady z nią
11:45 - 5.12.2013

Aia :

aia
Bardzo przyjemny wywiad smilies/wink.gif Nawet Britney mniej spięta.
11:45 - 5.12.2013

FaNX :

0
gada jak zawsze te same puste frazy, ale przynajmniej bardzo ładnie to samo smilies/cheesy.gif
12:18 - 5.12.2013

b :

0
Boże... jakież to wszystko nudne...
12:22 - 5.12.2013

Mati :

Mati
Nie było źle, nawet ciekawy wywiad, fajnie, że czasami nie odpuszczał i dociekał odpowiedzi smilies/smiley.gif
13:49 - 5.12.2013

Mimis :

0
Mniej spięta, ale te same pytanie te same odpowiedzi są już mdłe...
14:29 - 5.12.2013

Dark :

0
No a o czym ma mówić płyta koncerty dzieci i nowa miłość tyle wystarczy lepsze to niz słuchanie pustych gadek na temat ubrań od znanych projektantów. Na marginesie Britney pobiła rekord ITunes smilies/wink.gif
15:48 - 5.12.2013

Jeff :

0
Wszystkie amerykańskie media piszą , że nowy album jest najgorszym pod względem sprzedaży , treści i promocji w całej karierze Britney :cc - Prognozy mówią , że sprzeda się ledwo w 100tys..
16:25 - 5.12.2013

Wera :

0
Jak pobila ten rekord?
17:03 - 5.12.2013

USerBrit18 - nz :

0
Uważam, że wywiad jest jednym z najlepszych ostatnimi czasy, Britney wygląda świeżo, jest zaangażowana w konwersację, odpowiada pełnymi zdaniami... Dziennikarz świetnie poprowadził rozmowę... Pokłony dla Niego... Natomiast nie zgodzę się z Waszym ciągłym narzekaniem, że ciągle mówi o tym samym... Pomijam teorie spiskowe, czy mogą ją pytać o coś innego, czy nie... Ale tak na zdrowy "chłopski rozum"... Jako dziennikarz telewizji nie powiecie "Teraz wyjątkowy wywiad z Britney Spears, zadamy Jej zupełnie nowe pytania, a po wszystkie odpowiedzi na najważniejsze w obecnej chwili kwestie związane z premierą płyty oraz planami zawodowymi na najbliższe dwa lata, obejrzyjcie reportaż konkurencji!" My, między innymi dzięki tej stronie, możemy oglądać WSZYSTKIE wywiady i mogą one nas nudzić... Aczkolwiek przeciętny zjadacz chleba nie ma ustawionej strony FanClubu Britney Spears jako swojej strony domowej, tylko przy robieniu śniadania i piciu kawy przed pracą włącza sobie TV i ogląda jeden wywiad, z którego się dowiaduje wszystkiego, co potrzebuje...
19:10 - 5.12.2013

Dark :

0
@Jeff w 19 minut od premiery krążka na iTunes wspiął się na 1 miejsce wcześniej Miley Cyrus miała rekord 35 minut od premiery oczywiście na iTunes USA tam gdzie najbardziej zależny im na sprzedażny.
20:53 - 5.12.2013

Tomasz! :

Tomi
USerBrit18 - nz - ŚWIĘTE SŁOWA !!!!!!!!!!!
23:16 - 5.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy